Готовий проект будинку або індивідуальна розробка: що вибрати?
Готовий проект будинку або індивідуальна розробка: що вибрати?
10.02.2020

Прийнявши рішення про будівництво будинку, слід приділити увагу особливостям проекту, без якого неможливо уявити зведення об'єкта. На сьогоднішній день будівельна компанія пропонує замовнику кілька типів проектів майбутнього будинку або котеджу. Індивідуальний проект передбачає розробку проектної документації з урахуванням всіх вимог замовника. При цьому враховуються ландшафтні особливості наявного ділянки, а також норми в галузі будівництва.

Типовий проект передбачає неодноразове використання розробок, які є підсумком професійної роботи архітекторів. Іншими словами, типовий проект – це підстава для зведення багатьох будинків і котеджів. У тому випадку, коли клієнт вагається з вибором типу проекту від компанії Dniprobud, слід звернутися до допомоги професіоналів, оцінивши при цьому переваги і недоліки всіх типів проектів.

Індивідуальне проектування: особливості та переваги

Індивідуальне проектування: особливості та переваги

У процесі розробки індивідуального проекту враховуються всі особливості ділянки будівництва. При цьому замовник проекту приймає рішення щодо кінцевого результату роботи, а архітектор на основі цього займається створенням об'ємно-планувальних рішень. Для внесення нюансів в планувальне рішення може знадобитися велика кількість часу, оскільки зміни можуть вноситися в проект неодноразово.

Період часу, який вимагається для завершення роботи над проектом, повністю залежить від замовника, оскільки остаточне рішення приймається виключно їм. У процесі роботи над проектом архітектор приймає конструктивне рішення, яке дозволяє мінімізувати фінансові витрати в процесі будівництва. В цілому, індивідуальне проектування будинки відрізняється наступними особливостями:

  • створення унікального рішення з урахуванням вимог замовника;
  • вартість проекту (вище, порівняно з типовим);
  • терміни роботи над проектом.

Готовий проект будинку: переваги та особливості

Готовий проект будинку: переваги і особливості

При виборі типу проекту готовий воліють в тому випадку, коли потрібно прискорити процес отримання проектної документації. Крім того, важливим достоїнством типового проекту є його доступна ціна. У разі застосування готового проекту необхідна адаптація під наявний ділянку будівництва. При цьому прив'язка будинку на ділянці є доповненням до готового проекту.

У тому випадку, коли бажання замовника не можуть бути враховані в типовому проекті, виникає необхідність внесення змін в проект, що впливає на терміни виготовлення планувальних рішень, а також на підсумкову вартість. У разі внесення великої кількості змін у типовий проект його підсумкова вартість може досягати показників ціни індивідуального проекту.

У разі обмеженого бюджету вибір на користь типового проекту надає можливість побудови сучасного будинку за демократичною вартістю. Важливий аспект – істотна економія часу. При його нестачі вибір очевидний, оскільки готові проекти будинків не потребують коригування. Будівництво об'єктів на основі створення індивідуального або використання готового проекту – основний напрямок діяльності нашої компанії. У нашій команді працюють тільки професіонали, які врахують всі побажання клієнта для створення індивідуального проекту або реалізації наявного. Важлива перевага співпраці з нашою компанією – гарантія на готовий об'єкт більше 10 років.