Будівництво торгового центру

Будівництво торгового центру

Як відбувається будівництво торговельних центрів у Києві?

Зведення торгового центру передбачає ретельне слідування обраним проектом, до реалізації якого допускаються тільки фахівці з багаторічним досвідом. Вибір технології будівництва залишається за замовником, який може порівняти переваги різних варіантів і вибрати той, який відповідає його потребам і встановленим бюджету. Будівельна компанія DNIPROBUD готова виконати новий проект в 2020 році, так як має в своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням і кваліфікованим колективом для швидкої і злагодженої роботи.

Одним з найбільш затребуваних технологічних процесів залишається каркасне будівництво. Для зведення такого об'єкта потрібно отримати менше дозволів, а виконання вишукувань займає мінімум часу. Перед закладкою фундаменту слід оцінити стан ґрунту. Оскільки сама конструкція є полегшеною, то при закладці фундаменту вдається значно знизити витрати. Швидкомонтовані об'єкти відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, що дозволяє залучити клієнтів.

Головні етапи будівництва торгових центрів

Щоб побудувати торговий центр, необхідно виконати такі роботи:

  • розробити проект;
  • укласти договір;
  • виготовити каркасні конструкції;
  • звести торговий комплекс і комунікації;
  • здати об'єкт в експлуатацію.

Всі етапи будівництва ТЦ проводяться під ретельним наглядом з боку відповідального менеджера, що дозволяє замовнику бути спокійним щодо якості та своєчасності виконаних робіт. Спочатку буде розроблений проект, який враховує побажання клієнта. Тільки після його схвалення з боку замовника можна переходити до складання кошторису та закупівлі матеріалів. Врахувавши всі нюанси, повинен бути складений договір, в якому описуються права та обов'язки сторін.

Далі будівництво ТЦ у Києві переходить у стадію реалізації, коли фахівцям потрібно зібрати металоконструкції, для виробництва яких використовується металевий профіль. Міцність каркаса така, що він може використовуватися понад 100 років. Металевий каркас впорається з критичними навантаженнями, тому можна не переживати про безпеку зведеного об'єкта. Ми володіємо багаторічним досвідом будівництва каркасних об'єктів в Дніпрі, тому надаємо гарантії якості кожного клієнта.

Далі здійснюється монтаж панелей, які будуть представляти собою зовнішні і внутрішні стіни споруди. Фахівці встановлять перекриття і дах, а також підключать всі комунікації. Після завершення будівельних робіт ми переходимо до опорядження внутрішнього простору і фасадних робіт. Завершивши роботи, залишається тільки здати об'єкт в експлуатацію. Клієнт може уважно вивчити всі нюанси свого нового об'єкта комерційної нерухомості перед прийомом ТЦ.

Які переваги будівництва торгового центру від DNIPROBUD?

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте вигідні ціни та гарантії дотримання всіх взятих зобов'язань. Ми використовуємо передові технології і кращі матеріали в процесі будівництва, придбані за оптовими цінами. Замовити будівництво торгового центру в Києві під ключ ви можете прямо зараз, щоб ми приступили до робіт невідкладно, також можете замовити у нас будівництво будинку підлога ключ.