Озеленення присадибної ділянки

Озеленення присадибної ділянки

Ландшафтний дизайн та озеленення – невід'ємний етап облаштування території приватного будинку та дачі. Сад підкреслює архітектуру будівлі, задає тон та настрій на цілий рік. Компанія Dniprobud надає послуги з озеленення у Харкові, Дніпрі та Києві, втілюючи ідеї замовників та оригінальні проекти у життя.

Чому варто довірити озеленення ділянки професіоналам

Оформлення присадибної території – трудомісткий, але цікавий процес. Садові роботи заспокоюють нервову систему, а дбайливо вирощені квіти покращують настрій. Але краще первинний проект саду доручити фахівцям. Грамотний проект потребує знань у дендрології, геодезії, ботаніці, ландшафтному дизайні.

Професійний підхід дозволить уникнути помилок і створити гарний, комфортний для перебування та невибагливий у догляді сад.

Переваги озеленення від компанії Dniprobud:

 1. Зручне зонування ділянки – планування зон відпочинку, галявин з газоном для активностей, тематичних квітників, водойм, городу, доріжок.
 2. Розробка ландшафтного дизайну у вибраному стилі.
 3. Підбір районованих рослин, стійких до природно-кліматичних умов локації.
 4. Монтаж системи поливу для автономного догляду за садом.
 5. Підтримка та сезонне обслуговування зеленої зони.

Продуманий сад легко підтримувати в доглянутому стані, рослини в ньому менше схильні до захворювань і розмноження шкідників.

Що включає озеленення території

Озеленення та благоустрій саду – це заходи щодо надання земельній ділянці естетики та стилю. В основі цього процесу лежить проектування – розробка концепції майбутнього саду, створення його ескізу, докладний план робіт для його реалізації. Проект розробляється командою озеленення на основі побажань клієнта. Після затвердження проекту озеленення відбувається такими етапами:

 1. Підготовка ґрунту – вирівнювання, культивування.
 2. Посадка крупномірів – плодових та декоративних дерев.
 3. Посадка чагарників – вони надають обсягу і зонують простір, можуть використовуватися як живоплоти по периметру ділянки.
 4. Оформлення квітників – клумби можна оформити у певній тематиці, за принципом сезонності, колірною гамою.
 5. Підключення системи автоматичного поливу – інтенсивність зрошення можна регулювати у кожній зоні, щоб усі рослини отримували потрібну кількість вологи.
 6. Мульчування – закриття відкритого ґрунту в квітниках за допомогою деревної кори, гальки з метою її захисту від шкідників, бур'янів, водної та вітрової ерозії.
 7. Облаштування газону – укладання газонної трави.

Тривалість процесу озеленення залежить від площі та обсягу робіт.

Ландшафтне озеленення під ключ

Озеленення у Києві, Дніпрі та Харкові під ключ від компанії Dniprobud – можливість створити сад відповідно до своїх смаків та очікувань під керівництвом досвідчених ландшафтних дизайнерів та квітникарів.

Чіткий проект озеленення території дозволить зонувати ділянку та забезпечити розвиток кожної локації в ній за допомогою технічних рішень. План, складений разом із дизайнером, візуалізує послідовність дій, дозволить розрахувати точний кошторис проекту. У процесі його реалізації вдасться уникнути зайвих витрат, заощадити матеріали та час.

У ціну озеленення ділянки також входять витрати на рослини, які будуть придбані у надійних розплідниках за оптовими цінами. Від якості посадкового матеріалу залежить подальша краса та довговічність квітів, чагарників та дерев.

Щоб замовити послугу озеленення дачної ділянки в Dniprobud або отримати попередню консультацію, телефонуйте за контактним номером телефону та заповнюйте форму зворотного зв'язку на сайті.