Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн

Сучасний ландшафтний дизайн

Зробити власну ділянку більш стильною і привабливою нескладно, якщо скористатися ландшафтним дизайном. Подібні роботи сьогодні особливо популярні, так як дозволяють підібрати стиль практично для будь-яких ділянок незалежно від рельєфу і розмірів. Будівельна компанія DNIPROBUD займається виконанням робіт в рамках ландшафтного дизайну вже багато років, тому встигла зібрати команду професіоналів, здатних якісно і оперативно виконати роботи будь-якого рівня складності. Вам лише потрібно звернутися в нашу компанію для складання проекту та укладення договору, щоб наші спеціалісти могли приступити до роботи.

Замовити ландшафтний дизайн ділянки

ландшафтний дизайн ділянки

насамперед необхідно підготувати проект, який буде враховувати побажання замовника. Клієнт може вказати будь-які побажання, які будуть враховані в процесі підготовки плану. На етапі підтвердження замовник завжди може внести додаткові корективи. Серед основних робіт, які виконують у рамках проекту, слід виділити:

  • озеленення;
  • укладання газону;
  • автополив;
  • будівництво басейнів;
  • штучний водоспад;
  • ландшафтне освітлення;
  • топіарна стрижка;
  • дренажні системи;
  • озеленення даху.

Дизайнеру потрібно врахувати кожен нюанс, щоб благоустрій та озеленення прилеглих територій залишило у клієнта тільки позитивні враження. Досягти бажаної мети вдається завдяки непересічному і креативному підходу. В результаті буде створений приголомшливий ландшафт в єдиному стилі, який порадує зручністю і функціональністю.

Всі елементи ландшафтного дизайну будуть підібрані так, щоб простір виглядав гармонійним. Клієнт може вказати додаткові вимоги щодо вибору рослин, монтажу водойм та встановлення елементів освітлення. Завжди можна попросити рекомендацій від дизайнера, досвід якого допоможе знайти ідеальну локацію для кожного елемента і правильно вписати його в ландшафт.

Ландшафтний дизайн: проектування від фахівців

ландшафтний дизайн

Під час проведення ландшафтного дизайну одним з популярних рішень залишається створення квітника. Сьогодні фахівці можуть скористатися різними дизайнерськими рішеннями, починаючи від рокарія або альпінарію і закінчуючи японським садом. Дизайн ландшафту, що включає в себе проектування самих різних будівель, які не тільки облагороджують простір, але і виконують кілька функціональних завдань. Серед таких споруд можна виділити альтанку або перголу, а також містки, які встановлюють над штучними водоймами.

Виконуючи ландшафтний дизайн під ключ, не варто забувати про можливість створити на ділянці справжню смарагдову галявину. Вона монтується завдяки висадки насіння в землю або з допомогою рулонного газону. Другий варіант цікавий тим, що дозволяє значно скоротити терміни виконання робіт, а також отримати бездоганний результат. Рулонний газон відрізняється однорідністю, а при правильному монтажі буде радувати власників двору протягом тривалого часу.

Ландшафтний дизайн двору

Якщо розміри двору дозволяють, то на території ділянки можна розбити справжній штучний водойм, який буде особливо красиво виглядати на тлі саду. Самостійно виконати такі роботи практично неможливо, так як потрібно передбачити відповідний дренаж та інші нюанси, від яких залежить міцність і довговічність всієї конструкції. Розміри чаші водойму можна підібрати індивідуально, як і її форму. Під час створення водойми особлива увага приділяється його березі. Він повинен бути укріплений, щоб виключити небезпеку руйнування берегової лінії в слідстві її розмиву.

Щоб доглядати за садом, квітником або городом було ще простіше, достатньо організувати автоматичний або крапельний полив. Сьогодні на ринку представлені різні системи автополиву, вартість яких залежить від складності, міцності і функціональності обладнання. Підібрати систему можна під будь-який бюджет, а при прихованому монтажі її наявність на ділянці буде непомітним для гостей.

Важливим моментом при облагороджуванні прилеглої території залишається вибір якісного освітлення. Фахівцям належить прокласти організувати схему освітлення, яка дозволить підсвітити архітектурні елементи, а також зробити двір більш безпечним і затишним після настання сутінків.

Щоб користуватися всіма перевагами ландшафтного дизайну незалежно від погодних умов та пори року, на території ділянки слід укласти мережу доріжок. Для їх монтажу можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали, починаючи від природного каменю або цегли і закінчуючи деревиною. Ціни на ландшафтні роботи будуть залежати від того, наскільки складна задача була поставлена перед фахівцями, які їх проводять. Якщо ви звернулися в нашу компанію, то можете бути впевнені в тому, що всі поставлені завдання з будівництву будинку будуть виконані в строк, а вартість повністю відповідати якості.

Ландшафтний дизайн маленької ділянки

Розміри ділянки впливають на те, які роботи потрібно виконати на об'єкті. Якщо присадибна територія обмежена, то слід відмовитися від масивних будівель і великих штучних ставків. Замість них можна встановити відкриті перголи і лавочки для комфортного відпочинку в саду, а також кілька невеликих квітників, які ідеально впишуться в навколишній простір. Установка освітлення садиби і прокладка доріжок буде обов'язковим етапом робіт незалежно від розмірів об'єкта.

В Дніпрі ви завжди можете скористатися послугами професіоналів, щоб зробити власний будинок максимально затишним і стильним. У своїй роботі ми користуємося тільки кращими матеріалами і технологіями, які підбираються індивідуально. Побажання клієнта стають основою, на якій створюється унікальний проект ландшафтного дизайну.

Ціни на ландшафтний дизайн від будівельної компанії Дніпробуд

ПослугаЦіна грн/100 м. кв.
Ландшафтний дизайн1600 грн/100м.кв.

Приклад ландшафтного дизайну від нашої компанії

Будівництвом даного об'єкта наша компанія займалася “під ключ”. Одним з видів робіт був дизайн ландшафту і його реалізація. Ділянка землі, на якому зводився будинок, має видимий перепад, тому на ділянці проводилися роботи по терасуванню і проектом було передбачено кілька різнорівневих зон: зона навколо будинку, зона альтанки, озеленення яке розташовується відразу в декількох рівнях, зона навісу для авто. Крім цього наша компанія займалася і озелененням ділянки і посадкою рослин, пристроєм системи поливу і дренажу.

Фото ландшафтного дизайну від компанії Dniprobud

Ландшафтний дизайн - проектЛандшафтЛандшафтний дизайн в УкраїніДизайн ландшафтуЛандшафтний дизайн цінаЛандшафтний дизайн 2020Ландшафтний дизайн під ключЛандшафтний дизайнЛандшафтний дизайн в ДніпріЛандшафтний дизайн від будівельної компаніїЛандшафтний дизайн під замовленняЛандшафтний дизайн будинку