Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту

Фундамент є базовою частиною будівель та інших споруд. І саме від якісних характеристик закладеного фундаменту залежить термін служби і надійність зведеної будівлі. Запобігти передчасному зносу фундаменту можливо, використовуючи всілякі гідроізоляційні пристосування. DNIPROBUD – компанія, одним з основних напрямів якої є гідроізоляція фундаменту. Висококваліфіковані фахівці проведуть роботи із застосуванням новітніх технологій, високоякісних матеріалів і спеціального сучасного обладнання.

Гідроізоляція фундаменту – особливості і переваги

Замовити гідроізоляцію під ключ – грамотне рішення для тих, хто прагне отримати максимально тривалий термін експлуатації підстави і надійність споруди. Слід зазначити, що в процесі закладання фундаменту необхідно гранично уважно продумувати кожен етап роботи. У разі допущення будь-якої помилки споруда може передчасно зруйнуватися, що в підсумку призведе до неприємних наслідків.

Основними етапами відновлення гідроізоляції є:

  • правильні розрахунки міцності та геометрії базової частини зведеного споруди;
  • захист будівельної конструкції від дії вологи.

Фундамент повинен бути надійно захищений. Тільки в такому разі його термін експлуатації буде збільшено в кілька разів.

Замовити гідроізоляцію під ключ можна двох типів – антифильтрационную і антикорозійний. Цивільне будівництво супроводжується антифильтрационным типом захисту, що забезпечує запобігання попадання води в заглиблені і підземні споруди.

У випадку з антикорозійним типом забезпечується захист матеріалів будівельних конструкцій, розташованих під землею, від впливу води, постійно присутньої в грунті.

Гідроізоляція фундаменту у Києві співробітниками спеціалізованої компанії DNIPROBUD здійснюється максимально якісно і оперативно. Якщо ви не маєте уявлення про те, які матеріали і необхідні елементи потрібно купити для гідроізоляції фундаменту, ідеальним рішенням стане звернутися до послуг фахівців. Ціна на виконання роботи з урахуванням придбання матеріалів, використання обладнання та іншими витратами, адекватна і доступна. Попередньо кваліфікованими працівниками фірми буде проведений розрахунок і створений проект.

Важливі особливості гідроізоляції фундаменту

Гідроізоляція фундаменту під ключ від DNIPROBUD виконується із застосуванням високоякісних будівельних матеріалів і додаткових пристосувань. Основними перевагами проведення даного виду робіт є посилення закладеного фундаменту і підвищення якісних характеристик.

Основними складовими елементами фундаменту є арматура, яка під впливом води з часом піддається корозії. Надалі бетон, закладений у фундаменті, тріскається, і термін його експлуатації стрімко знижується.

Основні види гідроізоляції фундаменту

На сьогоднішній день фахівці пропонують кілька варіантів проведення робіт:

  • добавка водовідштовхувальних добавок в бетон;
  • використання гарячого бітуму, мастики та інших проникаючих матеріалів;
  • відновлення системи за допомогою штукатурки;
  • обклеювання з допомогою рулонно-бітумних і бітумно-полімерних матеріалів;
  • вільне укладання і механічне закріплення.

Якісна гідроізоляція фундаменту під ключ в Україні

Компанія DNIPROBUD надає послуги з гідроізоляції фундаменту в Києві та інших регіонах країни. Основними перевагами співпраці зі спеціалізованою компанією є надійність, чесність і бездоганну якість виконання робіт. На гідроізоляцію фундаменту ціна розумна. Більш детально ознайомитися з інформацією можна звернувшись до наших менеджерів.