Утеплення фундаменту

Утеплення фундаменту

Багато людей дотримуються помилкової думки, що при утепленні будівель обробці піддаються виключно стіни і дах. Слід зазначити, що тільки комплексне виконання робіт забезпечить максимальну теплоізоляцію і виключить неприємні наслідки, з якими можна зіткнутися при неправильному утепленні споруди.

Теплоізоляція здійснюється на самому початку будівництва. З-за неутеплену фундаменту можна зіткнутися з серйозними проблемами, які в подальшому стануть причиною холодних підлоги, утворення грибка в приміщенні і інших наслідків.

Якщо вас цікавить високоякісне утеплення фундаменту, рекомендуємо звернутися до послуг компанії DNIPROBUD. Кваліфіковані фахівці виконають роботу на максимально високому рівні, використовуючи високоякісні матеріали, спеціальне сучасне обладнання та нові технології.

Професійне утеплення фундаменту

Послуга утеплення фундаменту на сьогоднішній день досить актуальна. До основних переваг даного виду послуг можна віднести:

  • зменшення витрат на опалення;
  • стабілізація температури повітря всередині приміщення;
  • запобігання утворення конденсату;
  • надійна захист гідроізоляційних шарів.

Послуга утеплення фундаменту – одне з основних напрямів компанії DNIPROBUD. Замовити послугу можливо в Києві, а також в інших регіонах країни. Висококласні професіонали виконають роботу якісно і в обумовлені терміни.

Утеплення фундаменту під ключ здійснюється з допомогою високоякісних матеріалів та спеціального обладнання. Наші майстри застосовують нові технології, попередньо проводять розрахунки і розробляють план проведення роботи. Ви можете бути впевнені в професіоналізмі фахівців компанії.

Основні технології утеплення фундаменту

Перш, ніж замовити утеплення фундаменту, необхідно визначитися з одним з двох основних способів виконання роботи:

  • утеплення до зведення споруди;
  • утеплення готової конструкції.

Перший варіант передбачає використання матеріалів, установлюваних в опалубку. Ціна на такі матеріали набагато вище, ніж вартість пристосувань для виконання утеплення іншим способом.

Утеплення готового споруди займе більше часу, виконати роботу буде набагато складніше. Попередньо фундамент обкапывается по двох сторонах, потім укладаються матеріали, що забезпечують його утеплення.

Матеріали для утеплення фундаменту

Для утеплення фундаменту можуть використовуватися різні матеріали, найбільш популярними з яких є:

  • пінополістирол;
  • пінополіуретан;
  • земля.

У випадку з пінополістиролом ймовірність втрати тепла зводиться до мінімуму. Для здійснення максимально якісного утеплення укладання плит здійснюється від фундаменту до основи підлоги. Для заливки швів між двома шарами використовується монтажна піна.

Пінополіуретан напилюється на утеплять поверхню за допомогою спеціальних будівельних пристосувань. Після такої обробки на покритті будуть відсутні зазори і шви, завдяки чому можливість проникнення холоду та вологи у фундамент зводиться до нуля.

Утеплення фундаменту землею – ідеальне рішення для тих, хто бажає максимально заощадити грошові кошти.

Утеплення фундаменту від DNIPROBUD на вигідних умовах

Ціни на утеплення фундаменту залежать від безлічі факторів. В першу чергу вартість послуги залежить від обраних матеріалів, які будуть використовуватися для виконання роботи. Наші фахівці зможуть придбати матеріали за максимально вигідною ціною, при цьому, використовують високоякісне сучасне обладнання та необхідну спеціалізовану техніку.

Зупинивши свій вибір на компанії DNIPROBUD в Україні, ви отримаєте високоякісні послуги по розумній і адекватною ціною.