Стрічковий фундамент

Стрічковий фундамент

Важливою основою будь-якого будинку є фундамент. Від якості такої підстави безпосередньо залежить термін експлуатації зведеної будівлі. На сьогоднішній день стрічковий фундамент вважається одним з найбільш популярних способів створення надійного і міцного підстави будівлі.

Якщо ви хочете, щоб фундамент споруди був міцним і надійним, а його експлуатаційні якості протягом багатьох десятиліть залишалися максимально високими, ідеальним рішенням стане звернутися до послуг спеціалізованої компанії DNIPROBUD. Роботи здійснюються висококласними фахівцями з багаторічним досвідом роботи. При закладці фундаменту даного типу використовуються високоякісні матеріали та спеціальне сучасне обладнання. В Україні дана компанія пропонує найбільш вигідні умови гарантує надійність і високу якість роботи.

Стрічковий фундамент: основні особливості

Будівництво стрічкового фундаменту передбачає дотримання певних вимог. Перш за все, слід розуміти, що фундамент є необхідною основою будь-якої будівлі.

Стрічковий фундамент представлений конструкцією, основними складовими якої є залізобетон. Основним призначенням такого виду підстави є регулювання навантаження, що припадає на грунт. Монтування стрічок здійснюється як під зовнішні, так і під внутрішні стіни споруди. Основною перевагою даного виду фундаменту можна виділити простоту його монтажу.

Для будівництва стрічкового фундаменту потрібно купити чимала кількість матеріалів, вартість яких досить висока. При цьому, такий варіант заснування вважається одним з найбільш надійних і довговічних.

Стрічковий фундамент під ключ від компанії DNIPROBUD передбачає проведення необхідних розрахунків майбутніх витрат і розробку проекту для підстави будівлі будь-якого типу. Зупинивши свій вибір на стрічковому фундаменті під ключ, ви отримаєте гарантію надійності і міцності.

Використання стрічкового фундаменту при зведенні будівель

Стрічковий фундамент використовується для будівництва споруд різних видів:

  • будинків, при будівництві яких використовується бетон, камінь або цегла;
  • будівель з перекриттями масивного типу;
  • споруд з цокольним поверхом чи підвальним приміщенням;
  • при будівництві будівель на неоднорідною ґрунті.

Фундамент даного виду може бути зібраний з окремих блоків або залізобетонних конструкцій. Також можна зупинити свій вибір на монолітному варіанті (збір підстави безпосередньо на будівельному майданчику).

Стрічковий фундамент від DNIPROBUD – це гарантія якості та надійності.

Основні переваги стрічкового фундаменту

Послуга будівництва стрічкового фундаменту досить популярна у всіх регіонах України, в тому числі в Києві. Аргументується популярність цього виду фундаменту:

  • тривалим терміном експлуатації;
  • можливістю будівництва цокольного поверху;
  • відсутністю необхідності використання великогабаритного спеціалізованого обладнання;
  • адекватною ціною на виконання роботи.

Співпраця зі спеціалізованою компанією DNIPROBUD забезпечить надійність і міцність фундаменту споруджуваного споруди. Висококваліфіковані фахівці попередньо позначають терміни виконання робіт і чітко їх витримують. Всі роботи ведуться офіційно, діяльність компанії здійснюється на підставі ліцензій та іншої дозвільної документації. Ми гарантуємо надійність, чесність і безпека співробітництва.