Проектування котеджів

Проектування котеджів

Проектування котеджа – завдання непросте. Важливо, щоб він був комфортним та функціональним, приваблював потенційних мешканців. Потрібно продумати інфраструктуру, всі необхідні об'єкти, спланувати територію і при цьому все має відповідати санітарним та будівельним нормам. Їхнє недотримання може спричинити проблеми та стягнення. Щоб не допускати подібних ризиків, довірити проект котеджу найкраще професіоналам. В Україні однією з найкращих є будівельна компанія «Dniprobud». Ми займаємося розробкою проектної документації та будівництвом котеджів під ключ.

Проектування котеджів: що включає

Проектування котеджів

Перше, з чого стартує розробка документації – складання генерального плану. У ньому обов'язково враховується рельєф, розташування траси, автомобільних доріг та будівель, а також категорія ділянки за класифікацією містобудування.

Виконується проектування котеджних селищ кількома способами:

  1. З типовою архітектурою котеджів. В основі є концепція створення єдиного ансамблю в оформленні будинків.
  2. З котеджами в індивідуальному дизайні.

Складається генеральний план із кількох розділів: ситуаційного плану, плану земельних зон, з благоустрою, вертикального планування, схеми інженерних комунікацій та автошляхів. За погодженням, житловий комплекс можна поділити на зони для котеджів економ та елітного класу. Виконується таке зонування з урахуванням цінності земельної ділянки, виділеної для будівництва.

Ще один важливий момент – ціни послуги. Це гнучкий параметр, який залежить від різних факторів, наприклад:

  • тип та клас котеджу;
  • ціни на землю в регіоні;
  • присутність комунікаційних систем на ділянці;
  • вид будматеріалів та спосіб обробки, та ін.

Кінцеву вартість проекту та будівництва ми розраховуємо індивідуально.

Проект котеджу: обов'язкові елементи інфраструктури

Сучасні житлові масиви створюють функціональними та затишними, щоб задовольнити запити мешканців. Тому планування котеджів, окрім житлової нерухомості, шкіл, дитсадків, медичних центрів та магазинів, включає також проектування комунальної інфраструктури:

  • зовнішнього водопроводу;
  • системи каналізації;
  • системи опалення;
  • електромережі.

З огляду на високу вартість та нормативні труднощі із підключенням існуючих комунікацій, зокрема теплових мереж та електропостачання, то своїм замовникам ми можемо запропонувати будівництво селища зі своїми автономними системами. Ця особливість робить їх незалежними від центральних систем, що дозволяє регулювати власні графіки відключення тепла та електрики, що, безперечно, підвищує комфортабельність житлових масивів.

Якщо для замовника принциповою умовою є підключення до централізованих систем інфраструктури, то ця вимога буде закладена у проект будівництва заміського котеджу. Ми підберемо зручне рішення щодо підключення, щоб оптимізувати цей процес.

Чому проект котеджу варто довірити нам

Однією з ключових вимог до будівельних компаній, які працюють у нашій сфері, є дотримання стандартів та оптимізація витрат. Перше поняття має на увазі наявність достатньої компетенції в законодавчому регламенті, знання та дотримання актуальних норм та правил, на базі яких виконується проектування будівлі. Тільки в такому випадку можна уникнути стягнень від контролюючих організацій, гарантувати безпеку та зручність об'єкту будівництва.

Оптимізація витрат передбачає підхід вибору матеріалів для будівництва з дотриманням оптимального балансу між ціною та якістю.

Цим вимогам відповідає політика роботи компанії «Dniprobud». Замовити у нас можна будівництво котеджів різного типу під ключ. Ми самі складемо проект, підберемо матеріали та реалізуємо задум. У роботі ми керуємося європейськими стандартами, актуальними нормативними актами, використовуємо сучасні технології та якісні матеріали. Оформлення та дизайн котеджів можливий у різних стилях, можемо запропонувати різні рішення та приклади роботи на вибір.