Будівництво готелів

Будівництво готелів

Професійне будівництво готелю

Процес зведення готелю є відповідальною задачею, яку можна доручити тільки справжнім професіоналам. Останнім часом можна помітити активний розвиток туристичного напрямку в нашій країні, тому забезпечення гостей комфортабельними умовами проживання залишається в пріоритеті. Будівельна компанія DNIPROBUD за роки своєї діяльності зібрала команду професіоналів, які готові виконати роботи будь-якої складності. Ми завжди раді надати додаткову інформацію про послуги і підібрати час початку робіт, яке влаштує замовника.

Наше портфоліо містить приклади успішних готелів, які були зведені силами компанії. Замовнику важливо підібрати відповідну концепцію, в чому допоможуть дизайнери і архітектори, щоб її було максимально просто втілити в реальність. Відповідальний підхід до роботи співробітників компанії дозволяє підвищити конкурентоспроможність об'єкта, а також зробити його більш престижним і привабливим в очах відвідувачів.

Грамотне будівництво готелів

будівництво готелів

Будівництво міні готелів під ключ стало неймовірно затребуваним напрямком. Перевагою такого об'єкта є те, що капітальні витрати на будівництво мінімізовані, а наступні витрати на утримання об'єкта будуть скромними. Для повернення витрачених грошей у випадку з міні-готелем буде потрібно значно менше часу.

Замовникам у Дніпрі важливо враховувати, що між готелями і звичайними будинками є кілька серйозних відмінностей. З цієї причини довіряти роботу по будівництву комплексу слід тільки тим компаніям, які мають досвід у проведенні подібних робіт. Основні відмінності міні готелі від приватного будинку представлені наступним чином:

  • безліч окремих номерів з різним плануванням;
  • наявність декількох сходових маршів або ліфтів;
  • необхідність у більш складних і продуктивних комунікаціях;
  • наявність просторого холу та зон рекреації.

Це лише деякі особливості, які повинні бути враховані під час роботи над проектом та його подальшому втіленням. Якщо замовник має проект готелю, то ми завжди готові його доопрацювати та удосконалити згідно з побажаннями. Не менш важливим моментом є укладання каналізації і електрики, розводка систем яких неможлива без інженерної освіти.

Якщо проект готелю потрібно розробити, то ми з готовністю займемося подібними роботами. Ми відмінно знаємо, які роботи потрібно виконати, щоб отримати всі необхідні документи та дозволи, без яких неможливо розпочати будівництво. Фахівці нададуть консультації щодо технічних і дизайнерських рішень, які використовуються під час розробки проектів готелів. Якщо вас зацікавило будівництво готелю під ключ, то в нашій компанії можна замовити повний перелік робіт в будь-який зручний час.

Ретельне проектування готелів

проектування готелів

Існує кілька моментів, на які потрібно звернути увагу під час планування. В першу чергу, це розташування готелю. Він повинен перебувати в курортній зоні або недалеко від міського центру. Також для готелю можна вибрати локацію, в якій сходиться кілька транспортних артерій великого міста. Інший момент, який ми рекомендуємо уважно опрацювати, полягає в функціональності готелю. Це може бути повноцінний розважальний комплекс або сімейний готель з дитячою зоною. Цікавим рішенням стане багатофункціональний проект, в якому реалізований спортивний комплекс і конференц-зали.

Проект готелю потрібно створювати з урахуванням такого явища, як сезонність. Якщо основний наплив туристів припадає на літній час, то є сенс задуматися про зведення поруч кемпінг-зони. Її будівництво обійдеться недорого, так як в процесі фахівцям не доведеться прокладати опалювальну систему. На міні-готелі, згідно з останніми дослідженнями ринку, припадає не менше половини об'єктів готельного типу.

Якщо у замовника немає великого досвіду в подібному бізнесі, то кращим рішенням стане відкриття невеликого готелю, щоб перевірити її прибутковість та свої сили в управлінні об'єктом. Обов'язково враховуйте аудиторію готелю при проектуванні. Для молодих людей одним із ключових моментів є розвинена інфраструктура розваг неподалік від готелю, в той час як бізнесменам важливіше престижність бренду і якість інтер'єрів в номерах. Природно, ціни на проживання в готелях різного класу буде відрізнятися.

Корисні поради при проектуванні готелю

Проектування готелю під ключ є актуальною послугою протягом декількох десятиліть. За цей час багато початківців власників готельного бізнесу встигли отримати масу цінних уроків, тому їм варто скористатися досвідом обов'язково. Не слід будувати розкішний готель в невеликому містечку, так як проект буде окупатися дуже довго. При проектуванні обов'язково передбачайте наявність резервних джерел постачання енергії та води. Не потрібно планувати великі ресторани в готелі, це лише призведе до зайвих витрат. Затишній кухні буде цілком достатньо.

Оптимальним розміром звичайного номера є площа до 25 м2. Якщо у номерах будуть низькі стелі, то це буде створювати дискомфорт для постояльців, які навряд чи повернуться до вас повторно. Затишна обстановка в номері стане запорукою успіху. Використовуйте покриття в пастельних тонах і якісні меблі. Під час проектування готелю важливо передбачити наявність службових приміщень та інфраструктурних. Не варто відмовлятися від рекомендацій дизайнера і архітектора. Фахівці, які роками займаються проектуванням готелів, можуть нагадати про те, що ви через незнання випустили з виду.