Будівництво котеджів

Будівництво котеджів

Будівництво котеджів

Приватний будинок у межах міста або його околицях – це можливість відокремленого комфортного життя далеко від міської рутини, але з усіма його зручностями. Щоб після роботи ви могли повертатися до просторого будинку, а не задушливої ​​квартири, компанія Dniprobud пропонує будівництво котеджів у Києві.

Це можливість втілення оригінальних архітектурних рішень або вибору типового універсального підбору локації. Будівництво котеджу здійснюється на умовах повного циклу – від проектування до обслуговування, із застосуванням високоякісних матеріалів, залучення кваліфікованих майстрів. Відповідальний підхід до роботи – гарантія комфорту проживання, довговічності конструкції.

Будівництво котеджів: що ми пропонуємо

Котеджне будівництво від компанії Dniprobud – це повний цикл послуг, який включає:

 • розробку проекту будинку за допомогою 3D моделювання;
 • виїзд інженера на ділянку для оцінки;
 • установку фундаменту;
 • зведення стін;
 • облаштування покрівлі;
 • внутрішнє та зовнішнє оздоблення фасадів;
 • технічну підтримку по завершенню будівництва.

Будівництво здійснюється за ефективними технологіями із застосуванням якісних матеріалів. За індивідуальним проектом, можливо збудувати будинок з газоблоку будь-якого планування, поверховості, модульні, каркасні моделі.

Будівництво котеджних селищ

У Dniprobud можна замовити попередні геодезичні, геологічні дослідження на ділянці, щоб визначити конструктивні особливості майбутнього будинку виходячи з типу ґрунту, наявності небезпечних підземних процесів. Передпроектна підготовка спрямована на всебічне вивчення умов будівництва, щоб запропонувати проект міцної, безпечної будівлі.

Для озеленення облаштування присадибної території також не доведеться шукати нового підрядника. Ландшафтні дизайнери Dniprobud розроблять садовий проект ще під час будівництва будинку, щоб приступити до робіт відразу після закінчення будівництва. Можна замовити сезонне обслуговування ділянки, зрошувальних систем.

Будівництво котеджів під ключ: етапи та вартість

Будівництво заміських котеджів на замовлення проходить у кілька етапів:

 1. Розробка проекту. Згідно з отриманим від клієнта технічним завданням фахівці компанії проектують житловий будинок, визначаючи його площу, місце розташування на ділянці, поверховість, планування, прокладання комунікацій, дизайн інтер'єру, фасадів.
 2. Підписання договору. Після опрацювання, затвердження проекту розраховується кошторис, оформляється договір про співпрацю.
 3. Підготовка матеріалів. Металеві конструкції, цементна суміш, стінові матеріали закуповуються у оптових постачальників.
 4. Підготовка ділянки. Розмітка території, підготовка майданчика, котловану під фундамент.
 5. Зведення. Залежно від технології будівництва котеджу, типу фундаменту, процес підготовки коробки з розведенням комунікацій може зайняти від 2 місяців.
 6. Введення в експлуатацію. Складання проекту супроводжується документальним оформленням, отриманням гарантії якості, допуску до експлуатації.

Вартість будівництва котеджу розраховується на основі його площі, архітектури та оформлення. Кошторис включає підготовчі роботи (розчищення ділянки від дерев, земляні роботи), безпосередньо будівництво (фундаменту, стін, покрівлі), внутрішнє, зовнішнє оздоблення, проведення комунікацій. Ціна будівництва котеджів формується з урахуванням витрат на матеріали, виконання робіт, наймання техніки.