Експертиза будівельних конструкцій

Експертиза будівельних конструкцій

Оперативна будівельна експертиза у Києві

Проведення будівельних робіт є складним і відповідальним завданням, яке покладають на фахівців. Додатково в процесі реалізації проекту необхідно провести ряд додаткових експертиз, щоб гарантувати дотримання всіх стандартів будівництва. Так, будівельно-технічна експертиза спрямована на те, щоб встановити відповідність нормативам будівельної галузі, а також виявити будь-які порушення на етапі проектування або будівництва об'єкта. Подібні роботи полягають у дослідженні та аналізі отриманої інформації, для чого не обійтися без допомоги професіоналів.

Які основні види будівельних експертиз та мети їх проведення?

Будівельна експертиза необхідна для врегулювання спірних ситуацій, які можуть виникнути між клієнтом та підрядником в процесі реалізації проекту. Будівельна компанія DNIPROBUD може запропонувати кілька варіантів експертизи кожного клієнта. Незалежна експертиза дозволяє встановити якість робіт, виконаних в процесі будівництва. Фахівцями буде встановлено відповідність нормативним актам і технічним регламентом. В результаті замовник отримає вичерпну інформацію про те, наскільки ефективно були виконані роботи на об'єкті.

Не менш популярним видом експертизи є будівельний аудит. Дана будівельна експертиза потрібна для уточнення та обґрунтування цін, встановлених за матеріали та проведені роботи. Технічний аудит потрібно для того, щоб перевірити відповідність та дотримання законодавчих норм під час організації будівельного процесу. Фахівцями буде встановлено стан обладнання та інженерних систем на об'єкті. В технічний аудит також входить перевірка будматеріалів на відповідність встановленим вимогам.

Незалежна експертиза дозволяє встановити правильність підготовки проектних документів. Для цього проектно-кошторисна документація порівнюється з актуальними національними стандартами. Тільки так можна обґрунтувати правильність обраних рішень. Експертиза мереж і комунікацій дозволяє встановити, наскільки якісними і безпечними є:

  • опалювальні;
  • водопровідні;
  • електричні;
  • каналізаційні та інші системи.

Професійне проведення будівельно-технічної експертизи

Судова будівельно-технічна експертиза може бути ініційована в судовому порядку. Вона потрібна під час діловодства по цивільному або арбітражному розгляду. Завданням експертизи буде встановити обставини, які стали причиною спору між сторонами. Також її можуть запросити органи дізнання. Щоб замовити будівельну експертизу в Києві і отримати якісний результат, вам лише потрібно скористатися послугами нашої компанії. У 2020 році ми можемо запропонувати вам вигідні ціни на експертизу під ключ, в чому можна пересвідчитись на нашому сайті, також у нас вигідно замовляти будівництво будинку під ключ. У Дніпрі експертиза здійснюється кваліфікованими фахівцями з багаторічною практикою в подібних питаннях.