Експертиза будівельних конструкцій

Експертиза будівельних конструкцій

Будівельно-технічна експертиза від професіоналів

експертиза будівництва

Забезпечити ефективний процес будівництва можна лише за умови уважного ставлення до кожної деталі. Для цього замовник може ініціювати експертизу, яка здійснюється виключно компетентними та незалежними експертами. Кваліфікований фахівець повинен мати багаторічний досвід роботи у сфері будівельних робіт, що дозволить визначити відповідність об'єкта експертизи та встановлених вимог, а також виявити відхилення під час реалізації завдань, зазначених у технічній документації.

Будівельна експертиза може знадобитися для того, щоб довести правоту під час спірних ситуацій. Замовнику простіше відстоюватиме свою позицію, якщо на руках у нього будуть висновки експерта щодо правильності та якості виконання тих чи інших робіт. Також результати, які дозволяють отримати будівельну експертизу, можуть бути використані під час судового процесу.

Основні види будівельних експертиз

будівельна експертиза

Серед причин, через які замовнику може знадобитися експертна оцінка наданих послуг, можна виділити такі моменти:

  • коли потрібно визначити дотримання умов будівництва згідно із законними нормативами;
  • коли відбувається звіряння кошторису та виконаних робіт;
  • коли необхідно встановити ринкову ціну об'єкта;
  • коли потрібно провести звірку звітності.

Будівельна компанія DNIPROBUD має багаторічний досвід роботи в Дніпрі, тому клієнти незмінно отримують послуги найвищої якості. Вам лише потрібно звернутися до нашої компанії, щоб отримати детальний опис будь-якої послуги та підібрати той комплекс робіт, який дозволить виконати будівництво будинку з максимальною ефективністю.

Незалежна будівельна експертиза якості виконаних робіт

Будь-якого замовника цікавить насамперед якість послуг, за які він сплачує. Сфера будівництва не є винятком. Послуги експерта допоможуть встановити, чи виконав підрядник усі роботи згідно з нормативними документами, які визначають порядок та особливості проведення тих чи інших робіт. Під час перевірки вдається встановити якість монтажних або будівельних робіт, а також виявити будь-яку невідповідність обумовленому переліку завдань.

Будівельний аудит

Ця послуга з кожним роком стає все більш затребуваною завдяки тому, що вона включає цілий комплекс робіт. Фахівцям належить визначити собівартість об'єкта та обґрунтувати вартість різних матеріалів та робіт. Технічний аудит використовується для того, щоб встановити якість проведеного монтажу покриттів та конструкцій, а також обладнання та інженерних комунікацій. Якщо матеріали не відповідають тим, які встановлені кошторисом, цей нюанс обов'язково буде зазначений у документі.

Незалежна експертиза будівництва проектно-кошторисної документації

У рамках подібних робіт необхідно ретельно дослідити проект, приділивши увагу кожному з його розділів. Тільки так можна встановити відповідність державним стандартам та обґрунтувати ті рішення, які були використані під час реалізації проекту. Обов'язковим етапом виконання подібних робіт є оцінка надійності технічних рішень, які були використані у процесі будівництва.

Незалежна будівельна експертиза інженерних систем та комунікацій

Подібна перевірка ініціюється в тому випадку, коли потрібно виявити відхилення від проектних рішень, а також оцінити якість монтажних робіт, що стосуються комунікації. В рамках експертизи буде вивчено проектну документацію, після чого виконується фактична перевірка об'єкта.

Судова будівельно-технічна експертиза

Таку перевірку може запросити суд під час ведення цивільного чи арбітражного розгляду. Експертиза будівництва має на меті встановити обставини, які мають бути доведені в рамках справи.

Несудова будівельно-технічна експертиза

Послуга зазвичай замовляється у тому випадку, коли розгляд відбувається у непроцесуальній формі. Ініціювати такі роботи може будь-яка особа.

Будівельна експертиза від компанії DNIPROBUD

індивідуальна експертиза будівництва

Якщо вас зацікавила будь-яка з перерахованих експертиз, ви завжди можете скористатися нашими послугами. Фахівці виконають експертизу під ключ, а завдяки багаторічному досвіду, точно висновків можна не сумніватися.