Будівництво гаражів

Будівництво гаражів

Побудова гаража

Безпека та працездатність автомобіля істотно залежить від способу його зберігання. Гараж – універсальне місце для паркування авто протягом усього року, а також місце для заощадження господарських предметів, інструментів. Компанія Dniprobud надає послугу будівництва гаража капітального типу. Індивідуальна будова або прибудова до будинку – приміщення буде витримане у стилі основної будівлі, оснащене технічними зручностями.

Побудова гаража від Dniprobud: переваги

Гаражу не прийнято приділяти багато уваги, тому часто приймається рішення про самостійне будівництво. У такому разі в хід йдуть запаси, підручні засоби. Кінцевий вигляд будівлі не відрізняється естетикою, а якість не може забезпечити належної функціональності, довговічності.

будівництво гаражів на кілька машин у дніпрі

Щоб гараж гармонійно вписався в дизайн будинку, не порушивши стиль саду, Dniprobud залучає до розробки проекту архітекторів, дизайнерів. Зручність використання приміщення досягається завдяки продуманій конструкції – площі, розрахованої на необхідну кількість транспортних засобів, підведеного освітлення, системи автоматичного відкриття воріт, сигналізації.

Для будівництва можуть застосовуватись різні матеріали – бетонні блоки, цегла, газоблок, дерево та похідні з нього. Зовнішня обробка підбирається під фасади будинку, внутрішня – з урахуванням принципу практичності з урахуванням побажань клієнта. У проекті пристроїв може враховуватись додатковий вхід з дому. Будівництво гаража включає облаштування під'їзду, в'їзної групи за потреби.

Будівництво гаража під ключ: етапи

Будівництво гаража або господарської прибудови до будинку передбачає поетапну роботу, в основі якої – розробка проекту. План майбутньої споруди може включати оглядову яму чи льох, а розміри – враховувати площу, розраховану на одну або дві машини, стелажі, комори для зберігання інструментів, коліс та інших комплектуючих. Проект представляється як об'ємна 3D модель. З її допомогою зручно підбирати облицювальні матеріали.

будівництво гаражів

Після затвердження проекту розпочинається етап будівництва, який включає:

  • закупівлю, доставку матеріалів;
  • підготовку території, заливання капітального фундаменту;
  • зведення стін;
  • виконання покрівельних робіт із гідроізоляцією;
  • обшивку композитними матеріалами, монтаж фасаду;
  • проведення електромережі, підключення опалення, освітлення;
  • виконання внутрішніх оздоблювальних робіт;
  • оформлення під'їзду.

Побудувати гараж під ключ можна за 1 місяць, після чого приміщення можна вводити в експлуатацію. Компанія гарантує якість будівництва, дотримання технічних норм.

Від чого залежить вартість будівництва гаража

Ціна будівництва гаража для авто формується з урахуванням його розміру, типу, вибраних матеріалів. Чим більша будова, тим більша витрата матеріалів, серед яких основну частку займає фундамент та покрівля. Економити на цих конструктивних елементах не рекомендується, оскільки від їхньої надійності залежить довговічність всього приміщення.

Особливі гаражі вимагають більше матеріалів на обробку стін, при цьому в прибудовах доводиться приділяти увагу гідроізоляції стиків з основною будівлею, додатково пробивати внутрішні дверні отвори для комфортного переміщення, підключати додаткові системи безпеки. Кошторис будівництва може бути складений тільки після розробки проекту. Замовити консультацію інженера компанії можна за контактним телефоном або через форму зворотнього зв'язку на сайті.