Будівництво гаражів

Будівництво гаражів

Замовити будівництво гаража

Зведення гаража повинно здійснюватися в відповідності з діючими нормативами, що стане гарантією безпеки споруди і тривалого строку його служби. Все більше людей замислюються про будівництво гаража, який дозволить не тільки захистити автомобіль від негоди, але й убезпечити його від можливого викрадення. Сьогодні існують різні конструкційні варіації будівництва гаражів, у кожного з яких свої переваги.

Будівництво гаражів в Києві добре відомо нашим фахівцям. Ми зможемо запропонувати найкращі рішення в 2020 році, які однозначно припадуть до смаку кожному замовнику. Незалежно від типу і розміру конструкції, гараж повинен забезпечити ідеальні умови для зберігання автомобіля.

Будівництво гаражів під ключ від надійного забудовника

Замислившись про будівництво гаража, обов'язково вивчіть пропозиції компаній, представлених на ринку, щоб знайти серед них виконавця з багаторічним досвідом роботи та високим рівнем кваліфікації. Індивідуальний підхід до роботи з клієнтами стане кращим ознакою професіоналізму. Етапи будівництва гаража виглядають наступним чином:

  • підготовка і проектування;
  • будівництво гаража з використанням інноваційних технологій та матеріалів;
  • монтаж конструкції фахівцями з багаторічним досвідом.

При будівництві гаражів використовується два варіанти конструкції. У першому випадку гараж виходить, що окремо стоїть, а в другому – поєднаний з будинком або іншими будівлями на ділянці. Будівельна компанія DNIPROBUD готова реалізувати проект будь-якої складності, в чому ви можете переконатися на особистому досвіді, скориставшись нашим сайтом. Вам буде потрібно мінімум часу, щоб замовити будівництво, до якого наші фахівці розпочнуть без зволікань. Окремо стоячий гараж являє собою надійну і довговічну конструкцію, яка витримає багаторічну експлуатацію. Такі гаражі можна звести практично на будь-якій ділянці, правильно підібравши стилістику споруди, яка повинна відповідати екстер'єру ділянки.

Гараж, прибудований до будинку, має кілька важливих переваг. У нього можна потрапити прямо з будинку, а в самому приміщенні, де знаходиться автомобіль, завжди тепліше. У той же час конструкція потребує додаткового утеплення, а ворота такого гаража повинні мати міцний замок.

Скільки коштує будівництво гаража під ключ?

Збираючись замовити гараж під ключ, необхідно визначитися з його місткістю. У більшості випадків гаражі будують під 1-2 автомобіля. Якщо в майбутньому планується обзавестися другим автомобілем, то краще відразу побудувати більш великий гараж, так як його розширення в подальшому обійдеться дорожче. Іноді в гаражі може зберігатися різний інструмент або старі речі. У цьому випадку потрібно передбачити наявність вільного простору, де будуть встановлені стелажі.

Вартість будівництва гаража може значно варіюватися. Для побудови можна використовувати найрізноманітніші матеріали і їх комбінації. Багато замовників роблять ставку на цеглу, що відрізняється привабливим виглядом і довговічністю. У той же час ціни на гаражі з піноблоків залишаються доступними. У Києві можна вибрати з декількох варіантів будматеріалів і замовити таку конструкцію, яка буде відповідати вашим потребам. Ми врахуємо особливості ділянки і переваги клієнта, щоб зробити гараж ще більш функціональним.