Архітектурний нагляд

Архітектурний нагляд

Замовити авторський нагляд

Проведення будівельних і ремонтних робіт є відповідальним процесом, під час якого контроль відіграє одну з ключових ролей. Якщо не приділити достатньо уваги кожному нюансу, то можуть виникнути ситуації, здатні поставити під загрозу весь проект.

Під час будівництва неможливо виключити людський фактор, у зв'язку з чим слід врахувати, що будь-яка недбалість може призвести до додаткових витрат, збільшення термінів роботи і навіть загрозу життю. У такій ситуації авторський нагляд Україна стає оптимальним виходом з ситуації. Автор володіє точним баченням і розумінням проекту, тому легко виявить будь-які огріхи, що впливають на кінцевий результат. У разі авторського нагляду у замовників завжди є можливість своєчасно внести певні корективи, щоб проект повністю відповідав їх інтересам.

На сьогоднішній день авторський нагляд є однією з найбільш затребуваних послуг, якими можуть скористатися клієнти нашої компанії. Вам потрібно лише залишити заявку на сайті, а фахівці розкажуть про всі нюанси співпраці. Будівельна компанія DNIPROBUD володіє багаторічним досвідом роботи, завдяки чому клієнти незмінно залишаються задоволеними своїм вибором. Авторський нагляд забезпечить уважне спостереження за будівництвом, що дозволить досягти повної відповідності робіт вимогам, які прописані в документації. Необхідність виконати авторський нагляд залежить від побажання замовника. Це зазвичай прописують під час проектування будівлі.

Щоб нагляд за виконанням робіт відповідав побажанням замовника, необхідно приділити увагу основним термінам, які обумовлюють його проведення. Першим ділом між замовником та автором укладається договір, на підставі якого будуть регулюватися відносини між сторонами. Договір встановлює права кожної сторони. Замовником виступатиме фіз. або юрособа, відповідальність якого входить організація і вирішення фінансових питань під час виконання проекту.

Підрядчиком може бути фізична або юридична особа, яка зобов'язується виконати будівельні або ремонтні роботи на об'єкті. Проектувальником є особа, яка займається підготовкою робочої документації, на підставі якої відбувається будівництво з подальшим авторським наглядом. Наказом або розпорядчим документом виступає головна папір, що використовується при авторському нагляді.

Що таке архітектурний нагляд?

У 2020 році послуга авторського нагляду стає все більш популярною. При виконанні авторського або архітектурного нагляду обов'язково враховується кілька нюансів:

  • унікальність завдання;
  • масштаб робіт;
  • складність будівництва.

Щоб архітектурний нагляд був проведений у відповідності з встановленими стандартами, необхідно забезпечити плановий огляд об'єкта будівництва. Тільки так можна не тільки уточнити деталі проекту, але і перевірити результати виконаної роботи. Якщо в ході робіт виникають питання щодо проектної документації, то вони також вирішуються під час огляду майданчика. Виїзди можуть бути як плановими, так і на вимогу замовника.

Якщо нагляд проводиться під ключ, то важливим моментом стає вибіркова перевірка якості матеріалів і технологій. Всі рішення, які застосовуються спеціалістами на об'єкті, повинні відповідати проектним директивам. Не менш важливо дотримати всі встановлені будівельні норми і правила. Від рівня контролю буде залежати надійність, стійкість і довговічність вироблених робіт і зведених конструкцій.

Як відбувається технічний нагляд?

Не менш важливою послугою для правильного проведення будівельних робіт є технічний нагляд. Його завдання полягає в плануванні будівництва і суворий нагляд за виконанням робіт. Ключовою особливістю технічного нагляду є додержання умов технічної документації та раціональне використання бюджетів. Також у завдання входить дотримання техніки безпеки.

Грамотна експертна оцінка технічного стану об'єкта дозволить скоротити витрати і своєчасно виконати усі роботи, ввівши будівлю в експлуатацію точно у встановлені терміни. Технічний нагляд на будівельному ділянці полягає в тому, щоб контролювати якість робіт у найдрібніших деталях, поки не буде досягнута повна відповідність проектної документації і ГОСТам.

Ціни на проведення будівельних робіт визначаються індивідуально, з урахуванням особливостей кожного окремого проекту. Фахівці стежитимуть за дотриманням стандартів СНиП, якістю монтажу і тим, яке обладнання застосовується в процесі виконання робіт. Приймання виконується за встановленим актами. Додатково може знадобитися фотофіксація, завдяки якій буде встановлено початкове і поточне стан об'єкта.

У Києві авторський нагляд стає все більш актуальним, враховуючи важливість та складність проведення робіт. З цієї причини послуги користуються великим попитом серед клієнтів, які мають потребу у відповідальному та виконавчому контроль за об'єктом під час реконструкції, монтажу або капітального будівництва. Звернувшись в будівельну компанію DNIPROBUD, ви гарантовано отримаєте результат і детальну консультацію від спеціалістів.