Архітектурний нагляд

Архітектурний нагляд

Авторський нагляд у будівництві та його переваги

авторський нагляд у будівництві

Архітектурний нагляд - супровід авторами проекту, іншими розробниками проектної організації та за потреби іншими фахівцями за відповідністю виконання будівельно-монтажних робіт розробленої проектної документації.  

Основні обов'язки архітектора:

 • Відвідування об'єкта відповідно до розробленого графіка;
 • Перевірка відповідності будівлі, що зводиться, розробленим кресленням;
 • Надання підрядної будівельної компанії необхідної інформації щодо проекту; 
 • Виправлення та доопрацювання виявлених під час будівництва недоробок проекту.
 • Інформування замовника про хід виконання робіт на об'єкті.

Що не належить до архітектора:

 • Контроль якості будівельних робіт; 
 • Контроль якості будівельних матеріалів, з яких зводиться будинок;
 • Здійснювати закупівлю, прийом та підрахунок матеріалів.

Всі обов'язки сторін обговорюються та вказуються в договорі про авторський нагляд.

Авторський нагляд у будівництві є однією з популярних послуг, скористатись якою можуть клієнти нашої будівельної компанії. В рамках цього сервісу клієнт отримує нагляд з боку автора проекту за виконанням будівельних робіт. Ця послуга стала актуальною через те, що далеко не всі компанії, які представлені на будівельному ринку, здатні гарантувати бездоганну якість робіт. Відповідальний фахівець, який здійснює авторський нагляд в Україні, уважно стежитиме за дотриманням правил та пунктів документації. Нагляд потрібен на кожному етапі будівництва, а здійснити його можна лише за наявності відповідних знань та розуміння того, в чому полягають особливості будівельних та монтажних робіт.

Якісний архітектурний нагляд

ціна на авторський нагляд

Здійснення нагляду входить до компетенції замовника. Цей сервіс можна прописати в ТЗ ще під час роботи над проектом об'єкта. Договором є документ, який регулює взаємини між сторонами. З його допомогою можна встановити перелік прав та обов'язків кожного учасника нагляду у разі підрядної організації проекту. Будівельна компанія DNIPROBUD має багаторічний досвід роботи, що дозволяє її клієнтам завжди бути впевненими у правильності власного вибору. Ми забезпечимо вас додатковою інформацією про послуги, а також запропонуємо додаткові сервіси, щоб вам не довелося перейматися якістю виконаного ремонту.

Нагляд за виконанням робіт допомагає знизити витрати на будівництво, а також займатися своїми справами в той час, коли кваліфікований менеджер стежитиме за дотриманням ваших інтересів. Сторони договору подаються так:

 • замовником виступає фіз або юрособа, яка організує та фінансує будівельні роботи;
 • підрядником є ​​фіз або юрособа, яка зобов'язується виконати будівництво на ділянці;
 • проектувальником називають фіз або юрособу, яка займається створенням планів, креслень та інших документів для приватного будівництва об'єкта, а також надає послуги авторського нагляду.
 • /li>

Розпорядчим наказом називають документ, який використовується для здійснення нагляду під час проектування або будівництва об'єкта. Займатися авторським наглядом можна лише за умови складання наказу. Зазвичай, послуги надаються з етапу початку будівельних робіт і до здачі об'єкта в експлуатацію. В окремих випадках нагляд може бути продовжений до початку безпосередньої експлуатації об'єкта. Авторський нагляд у будівництві здійснюється за певним графіком, який має бути зазначений у документах.

Фахівці, які займаються поданням авторського нагляду в Дніпрі, повинні вирушити на об'єкт, щоб провести проміжне приймання зведених конструкцій, а також ознайомитись з виконанням прихованих робіт за графіком. Додатковий виїзд на будмайданчик можливий на прохання клієнта чи підрядника, що має бути внесено до розпорядчого документа. Керівник видає співробітникам відповідні технічні завдання та займається координацією їхніх дій. Замовник повинен забезпечити спеціалістів з технічного нагляду транспортом, службовими приміщеннями та іншими нюансами, прописаними у договорі.

Професійний технічний нагляд

Авторський нагляд< /p>

Ще одна послуга, яку надає наша будівельна компанія своїм клієнтам при будівництві будинків під ключ, полягає у професійному технічному нагляді. Йдеться про планування будівельних робіт та ретельний нагляд за всіма процесами, що відбуваються на об'єкті. Контроль відбуватиметься від початку підготовки технічних документів, дозволяючи раціонально витрачати гроші та будівельні матеріали, а також дотримуючись правил техніки безпеки. Технічний нагляд дозволяє врахувати найдрібніші деталі, забезпечуючи повну відповідність проекту будівельним нормам. Дотримання ГОСТів також буде у пріоритеті.

Ціни на технічний нагляд від нашої компанії

РегіонЦіна за виїзд фахівця, грн
У межах м. Дніпро500 грн/виїзд
В інші міставід 700 грн/виїзд

Технагляд дозволяє стежити за дотриманням державних стандартів та технологічних процесів під час виконання робіт. Фахівці можуть додатково вирішувати організаційні документи, пов'язані із реєстрацією дозволу на будівництво. Технагляд обов'язково проводять під час будівельно-монтажних робіт, щоб дотриматись відповідності обраних матеріалів та конструкцій за проектною документацією. Роботи приймаються лише за умови підписання відповідних актів. Для зручності замовника може відбуватися фотофіксація, що особливо важливо під час проведення прихованих робіт.

Якщо під час будівництва будуть виявлені будь-які відхилення від зазначених у плані даних або використовуватися технології, не передбачені проектом, то замовник обов'язково отримає детальний звіт з термінами усунення зазначених відхилень. Усі фактично виконані роботи мають бути перевірені перед поданням до оплати. Також проводиться контроль на відповідність заявленого обсягу роботи та встановлених термінів здачі.

Якщо за роботу береться новачок, йому буде складно встежити за всіма цими нюансами. Додатково може знадобитися експертиза, яка дозволить перевірити те, в якому стані знаходяться покриття та конструкції після завершення робіт. Експертна оцінка технічного стану об'єкта може бути замовлена ​​у нашій компанії. Ціни на авторський нагляд стали ще доступнішими, наші клієнти залишилися задоволені результатами наших фахівців. Вам лише потрібно залишити заявку на сайті, а наші фахівці допоможуть обрати ті послуги, які виявляться максимально ефективними у кожному конкретному випадку. Ми завжди знаходимо баланс між якістю та вартістю робіт.