Будівництво басейнів

Будівництво басейнів

Вибір оптимального типу басейну для приватного будинку

Наявність приватного басейну є однією з головних переваг яких можуть скористатися щасливі власники заміських котеджів. Існує кілька конструктивів, які використовуються для спорудження басейнів, а саме: залізобетонні, каркасні, композитні та поліпропіленові.

Будівництво басейнів у Дніпропетровській та Київській областях

Будівельна компанія DNIPROBUD займається будівництвом залізобетонних та композитних басейнів у різних регіонах України. Чим відрізняються ці два види басейнів?

Басейн із залізобетонною чашею

Будівництво басейнів із залізобетонною чашею

Цей тип басейну є класичним варіантом будівництва. Технологія виготовлення залізобетонного басейну передбачає наявність великого обсягу земляних робіт. Після копування котловану відбувається вирівнювання дна вручну та моделювання контурів майбутнього каркасу басейну. На наступному етапі необхідно виготовити подушку із щебеню, після чого укласти бетонну підготовку 100мм завтовшки. Дно та стіни майбутнього басейну армуються подвійною армувальною сіткою, а після встановлюється опалубка, найчастіше з вологостійкої фанери. Наступним етапом є встановлення всіх необхідних заставних елементів для майбутнього монтажу комунікацій. Після заливання бетону та розбирання опалубки необхідно провести двосторонню гідроізоляцію. Причому із зовнішнього боку гідроізоляція є бітумною мастикою, а з внутрішньої, як правило, застосовується двокомпонентна еластична гідроізоляційна суміш на цементній основі. Наступним етапом служить прокладання всіх комунікацій, що пов'язують технічний приямок з обладнанням і сам басейн. Внутрішнє оздоблення залізобетонної чаші басейну виконується з керамічної плитки або шляхом обклеювання ПВХ плівкою. Після монтажу всього обладнання та перевірки його на працездатність відбувається засипка пазух між гранями котловану та стінами басейну з подальшим ущільненням.

Переваги будівництва басейнів із залізобетонною чашею:

  • широка варіативність під час вибору матеріалів обробки
  • форма та розміри майбутнього басейну обмежені лише фантазією та фінансовими можливостями замовника
  • висока довговічність самої чаші, а також можливість заміни матеріалів внутрішнього оздоблення в майбутньому
  • можливість спорудження чаші як усередині будівлі, так і на земельній ділянці

Недоліки

  • залізобетонний басейн є одним із найдорожчих варіантів
  • велика порівняно з іншими типами тривалість будівництва

Композитний басейн

 

будівництво композитних басейнів

 

Будівництво композитного басейну є, мабуть, головною альтернативою басейну із залізобетонною чашею. Технологія будівництва композитного басейну значно простіше ніж басейну із залізобетонною чашею і включає: земляні роботи, які проводяться тільки за контуром майбутнього басейну без необхідності копки більшого котловану. Після цього найчастіше проводиться додаткове утеплення стін котловану, а також монтаж усіх необхідних інженерних систем. Монтаж чаші басейну та запуск обладнання є заключними стадіями під час будівництва басейну з композитних матеріалів

Переваги будівництва композитного басейну:

  • менша вартість порівняно із залізобетонними басейнами
  • невеликий часовий інтервал, що проходить від замовлення чаші до запуску басейну

Недоліки

  • обмежений вибір форм розмірів та кольорів
  • неможливість заміни зносу матеріалу обробки чаші

Компанія DNIPROBUD також є представником торгової марки басейнів Compass. Compass pools найбільший виробник композитних басейнів у світі понад 10 тисяч чаш щорічно сходять із конвеєрів їхніх заводів. 3 заводи в США та 1 у Словаччині знаходяться у розпорядженні Compass pools. Складна багатошарова технологія із застосуванням матеріалу сarbon є запорукою міцності та довговічності даних басейнів. Технологія Rollo cover покриває басейн суцільним килимом і не змінює архітектури та навколишнього ландшафту. Завдяки використанню цього покриття температура води збільшується від 4 до 8 градусів. VANTAGE є однією з найкращих систем циркуляції та самоочищення, дана система практично непомітна, а форсунки та аксесуари представлені у різних кольорах для поєднання з кольором басейну. VANTAGE встановлюється лише на нові басейни виключно у заводських умовах, що гарантує бездоганну якість роботи всіх інженерних систем.

Ціна на будівництво басейну у Дніпрі

БасейнЦіна, грн/м.кв.
Залізобетонний басейн7500 грн/м.кв.

Приклади будівництва басейну від нашої компанії

Басейн  8 на 4 метри - етапи будівництва та фото

будівництво басейну будівництво басейну фото

будівництво басейну 2020будівництво басейну в Українібудівництво басейну під ключбудівництво басейну 8 на 6 метрів

Басейн монолітний залізобетонний усередині будинку - фото та етапи будівництва

басейн у дніпріБудівництво басейнівбасейни під ключбасейни на замовленняЗаливка басейну бетономБасейни під ключБудівництво басейну

Залізобетонний басейн з пустотілих блоків біля котеджу під ключ - фото та етапи будівництва

Залізобетонний басейн з пустотілих блоків Залізобетонний басейн з пустотілих блоків будівництво під ключ

будівництво басейну залізобетонногоЗалізобетонні басейни під ключ