Будівництво басейнів

Будівництво басейнів

Замовити будівництво басейнів в Києві

Процес будівництва басейну відрізняється рядом особливостей, на які слід звернути особливу увагу, якщо замовник бажає отримати надійну і довговічну конструкцію. Басейни використовуються для того, щоб підтримувати відмінну форму, а також зберігати бадьорість духу. В той же час самостійно виконати роботи, які дозволять в підсумку отримати повноцінний і безпечний басейн у власне розпорядження, буде досить складно. Будівельна компанія DNIPROBUD вже встигла реалізувати кілька проектів басейнів у Дніпрі в 2020 році. Ми обов'язково врахуємо ваші особисті побажання в процесі проведення робіт, а ви гарантовано залишитеся задоволені своїм вибором.

Який басейн вибрати для заміського будинку?

За роки будівництва басейнів було вироблено кілька технологій виконання робіт. Кожен замовник може вибрати той варіант, який буде в повній мірі відповідати його побажань. Види басейнів представлені наступним чином:

 • для приватного будинку;
 • спортивні та розважальні конструкції;
 • відкриті і закриті басейни;
 • стандартні або дизайнерські проекти;
 • стаціонарні і розбірні конструкції;
 • басейни з бетону або скловолокна.

Наші менеджери завжди готові відповісти на додаткові питання, щоб ви залишились задоволені співпрацею. Підібрати конструкцію можна практично для будь-якої ділянки. Ми допоможемо організувати спортивний басейн або варіант для відпочинку і релаксу. Функціональними є басейни під навісами, де з комфортом буде відпочивати вся сім'я протягом більшої частини року. Ми володіємо достатнім досвідом, щоб реалізувати унікальну аквазону, в якій будуть відчувати себе комфортно як діти, так і дорослі.

Будівництво басейну під ключ затребуване також у комерційній сфері. Плавальний басейн стане ідеальним вибором для власників готелів чи комплексів СПА. Не варто забувати про те, що відвідувачі косметичних салонів зможуть скористатися перевагами розслабляючого масажу і ароматерапією, занурившись в ніжну водну стихію. Цікавим вибором є плавальний басейн різної глибини.

Основні етапи будівництва бетонних басейнів

Якщо ви давно мріяли про власному басейні, то доручити його будівництво краще компанії, у якої за плечима десятки реалізованих проектів з будівництва бетонних чаш. З нашою допомогою встигли отримати бетонний басейн багато клієнтів, зумівши вкластися в строгий бюджет і встановлені тимчасові терміни. Ми виконаємо всі необхідні роботи протягом двох місяців. Процес будівництва складається з наступних етапів:

 • Підготовка проекту. Інженерам і дизайнерам необхідно підготувати ескіз і тривимірні моделі, а також скласти кошторис матеріалів.
 • Зведення конструкції. Насамперед повинна бути виконана розмітка території і виритий котлован. Далі здійснюється його зміцнення та подальше бетонування басейну.
 • Оздоблення. На даному етапі робіт здійснюється оштукатурювання і встановлюється гідроізоляція. Цікаво виглядають плівкові, плиткові і мозаїчні басейни.
 • Монтаж додаткового обладнання. Всі необхідні елементи повинні бути встановлені всередині чаші або в окремому приміщенні. Після монтажу насоса і фільтрів необхідно перевірити їх працездатність в рамках пуско-налагоджувальних робіт.
 • Здача в експлуатацію. Басейн необхідно набрати водою при замовника, показавши його працездатність, а також навчити клієнта використовувати встановлене обладнання.

З нашою допомогою замовити будівництво басейну, а також будівництво будинку під ключ в Києві максимально вигідно. Ми зможемо підібрати проект, в якому будуть враховані всі побажання клієнта. Ціни на будівництво басейнів здивують навіть найвимогливіших клієнтів.