Стовпчастий фундамент

Стовпчастий фундамент

При зведенні невеликих будівель, а також споруд, при будівництві яких використовуються легкі будматеріали, фахівці воліють використовувати таку конструкцію, як стовпчастий фундамент. Даний варіант заснування вважається досить популярним завдяки простоті монтажу і невисокої вартості використовуваних матеріалів. Вартість стрічкового фундаменту гарантовано обійдеться нижче, ніж застосування стрічкових конструкцій.

Прийняли рішення почати будівництво приватного котеджу або інший малоповерхової будівлі? Стрічковий фундамент стане ідеальним і вигідним варіантом. Звернутися за допомогою у здійсненні робіт, пов'язаних із закладенням даного виду основи, рекомендуємо в компанію DNIPROBUD. Співробітники фірми мають багаторічний досвід у даній сфері. При виконанні завдань використовують виключно високоякісні та перевірені матеріали.

Стовпчастий фундамент: важливі особливості

Замовити будівництво стовпчастого фундаменту можливо в компанії DNIPROBUD. Дана підстава представлено системою стовпів, монтаж яких здійснюється у всіх кутах будівлі, що зводиться. Також стовпи встановлюються на перетині стін у місцях із максимально високим навантаженням. Для з'єднання стовпів між собою на потрібній глибині використовуються залізобетонні фундаментні балки. Форма використовуваних стовпів може бути прямокутної або ступінчастою.

Замовити будівництво стовпчастого фундаменту в Україні можливе при плануванні будівництва приватного житлового будинку, різних малоповерхових будівель промислового призначення та інших малогабаритних будівель.

Будівництво стовпчастого фундаменту під ключ в нашій компанії здійснюється із складанням договору та з урахуванням нормативів і вимог. При плануванні майбутньої роботи фахівці зможуть придбати необхідні будівельні матеріали та інші елементи за максимально вигідною ціною.

Які бувають види стовпчастого фундаменту

Різновиди стовпчастого фундаменту представлені двома основними варіантами:

  • монолітний;
  • збірний.

Монолітний вид передбачає заповнення армованих стовпів бетоном. Для формування стовпів основи при використанні збірного варіанта використовується залізобетон, природний камінь або цегла.

Найбільш популярним видом вважається монолітний фундамент. Відрізняється така конструкція більш тривалим терміном експлуатації.

Основні переваги стовпчастого фундаменту

Плюси стовпчастого фундаменту представлені досить великою кількістю пунктів. Насамперед, даний варіант привертає увагу замовників адекватною ціною. Таким чином, можна заощадити чималу суму грошей, при цьому, отримати надійну і міцну конструкцію. Слід зазначити, що даний варіант підстави підходить винятково для невеликих малоповерхових будівель.

До плюсів стовпчастого фундаменту також необхідно віднести відсутність необхідності використання спеціалізованої техніки для створення траншей. Об'ємні земляні роботи в даному випадку не проводяться.

Плюси стовпчастого фундаменту також представлені стислими термінами виконання роботи і використанням бетону, вартість якого набагато нижча, ніж ціна на інші, більш дорогі матеріали.

Стовпчастий фундамент від DNIPROBUD – вигідно і надійно

Вартість послуги стовпчастого фундаменту в Києві від компанії DNIPROBUD адекватна, при цьому якість виконання робіт на максимально високому рівні. Застосування високоякісних матеріалів і багаторічний досвід фахівців забезпечать довгий термін експлуатації конструкції, її надійність і безпеку.