Екстер'єр будинків

Екстер'єр будинків

Як створити екстер'єр будинку?

Під словом екстер'єр увазі зовнішній вигляд будівлі, завдяки якому можна створити певне естетичне враження від об'єкта. Щоб зробити будинок унікальним і яскравим, необхідно грамотно підібрати оздоблювальні матеріали. Всі вони повинні володіти високими декоративними і захисними функціями. Тип облицювання, який використовується в процесі, залежить від особистих переваг замовника. Наші фахівці завжди раді підказати, який екстер'єр сучасного будинку стане відмінним рішенням у кожному конкретному випадку. Будівельна компанія DNIPROBUD володіє багаторічним досвідом роботи, тому якість надаваних послуг знаходиться на вищому рівні.

Стильний екстер'єр приватного будинку

стильний екстер'єр приватного будинку

Серед найбільш поширених матеріалів, які застосовують під час облицювання фасаду, штукатурка займає одне з провідних місць. Вона відома завдяки своїй довговічності і економічності. Матеріал відрізняється широким асортиментом кольорів, завдяки чому ваш фасад завжди буде виглядати оригінально.

Елементи екстер'єру будинку можна обробити облицювальною цеглою, який в останні роки стає особливо популярним. Візуально можна припустити, що весь будинок побудований з цегли, але основним матеріалом буде виступати дерево, каркасна панель або бетон. Колірна палітра при використанні облицювальної цегли також дуже широка, починаючи від червоного або жовтого і закінчуючи кольором слонової кістки. Якщо використовувати різні кладки або матеріали кількох кольорів, то в підсумку можна отримати особливо цікавий і унікальний фасад.

Керамічна плитка стане вигідним рішенням для обробки фасаду. Матеріал виготовляють з композиту, завдяки чому вдається значно підвищити його міцнісні показники. Плитка або клінкер здатні витримувати механічні пошкодження і природні явища впродовж багатьох років, не демонструючи ознак деформації.

Сайдинг відрізняється різноманітністю відтінків і дозволяє значно прискорити процес облицювання фасаду. Сучасні технології забезпечують ефективну вентиляцію фасаду при використанні даного матеріалу. Ще одним плюсом сайдинга залишається його невисока вартість.

Якщо вас цікавить розкішний екстер'єр під ключ, то варто обов'язково звернути увагу на штучний камінь. Даний матеріал отримав величезну популярність завдяки своїй довговічності, міцності і привабливому зовнішньому вигляду. Замовник може зупинити свій вибір на будь-якій фактурі, починаючи гладкою і закінчуючи дуже шорсткою поверхнею. Якщо стіни зведені з бетону або цегли, то перед роботами навіть не доведеться проводити підготовку поверхні.

Класичним варіантом можна назвати застосування натурального каменю під час проведення фасадних робіт. Даний матеріал підкреслить наявність хорошого смаку і достатку у власника будинку. Монтаж каменя на стіни є кропіткою роботою, тому без допомоги професіоналів не обійтися. Природний камінь можна укладати як на всю поверхню стіни, так і облицьовуючи з його допомогою окремі елементи.

Технології виробництва дозволили зробити натуральну деревину привабливим вибором при проведенні фасадних робіт. Блок-хаус являє собою панелі, при створенні яких використовується цільне дерево. За своєю формою вироби нагадують оциліндровані колоди, які відрізняються опуклою формою. Коли монтаж завершено, дошки додатково захищають за допомогою лаку. З допомогою фарби матеріалу можна надати будь-який відтінок.

Стилі екстер'єру будинку: який вибрати?

екстер'єр будинку

Щоб екстер'єр виглядав благородно і гармонійно, необхідно вибрати для його оформлення певний стиль. Найбільш затребуваними напрямками в дизайні сьогодні залишаються:

 • американський стиль;
 • англійська стиль;
 • готичний стиль;
 • європейський стиль.

Наші фахівці створять екстер'єр приватного будинку в різних стилях, для цього вам лише потрібно звернутися в нашу компанію. Ми зуміли заслужити високу репутацію в Дніпрі завдяки індивідуальному підходу в роботі над кожним замовленням. Ціни на планування, будівництво будинків і обробку варіюється від складності об'єкта.

Ціна на екстер'єр будинку від компанії Dniprobud

Ціна формируеться з декількох показників і становить від 75грн за 1м. кв:

 • Кубатура об'єкта;
 • Архітектурний стиль споруди;
 • Ціна матеріалів (є матеріали преміум якості, які вимагають високої майстерності монтажу і укладання)

5 основних елементів екстер'єру будинку

Наша компанія звертає увагу на всі елементи екстер'єру будинку, але є кілька головних, без яких не можна створити гарну візуальну картинку:

 • поєднання обраної обробки з навколишнім середовищем
 • створення акценту в обробці фасаду
 • колірна гамма
 • поєднання текстур
 • матеріали - якість, довговічність, ціна, доступність 

Приклади екстер'єру будинків від нашої компанії

Екстер'єр будинкуекстер'єр будинку 2020 екстер'єр будинку дизайн екстер'єр будинку в Україніекстер'єр будинку Дніпроекстер'єр будинку під замовлення екстер'єр будинку каталогекстер'єр будинку дизайнекстер'єр будинку на замовлення екстер'єр будинку сучасний стильекстер'єр будинку від будівельної компаніїекстер'єр будинку екстер'єр будинку 2020-2021екстер'єр будинку прикладекстер'єр будинку сучасний екстер'єр будинку цінаекстер'єр будинкуекстер'єр будинку в Україні