Системи поливу

Системи поливу

Автополив – надійний помічник садівника та невід'ємний елемент системи догляду за присадибною ділянкою. З його допомогою зрошення рослин відбувається індивідуально, не вимагаючи участі людини. Автоматизована система поливу полегшує садові клопоти, підтримуючи зелені насадження. Компанія Dniprobud надає послугу проектування, підключення та обслуговування автополиву ділянок, клумб та городів.

Як планується система поливу газону

Проект автополиву розробляється індивідуально під кожну зелену зону. На засаджених територіях режими підбираються залежно від виду рослин:

 1. Газонна трава потребує регулярного рясного зволоження, тому для неї виставляється інтенсивний режим зрошення.
 2. Квітники та чагарники вимагають рясного зволоження в період цвітіння та помірного під час спокою. Для них використовуються газонні дощувачі або крапельна система.
 3. Тінисті зони, утворені густою кроною дерев, не потребують частого поливу. Регулювати зрошення слід відповідно до стану ґрунту.

Якщо встановлення поливу газону відбувається на незасадженій ділянці, на локацію попередньо виїжджає фахівець, який заміряє площу території, складає ескізний проект саду, розподіляючи по ньому дерева, кущі та галявини, потім визначає зони зрошення. Також обчислюється пропускна здатність системи та доступний об'єм води. Для підключення підходять всі типи водопостачання – озера, свердловини, колодязі, центральний водопровід.

Управління дощувачами здійснюється віддалено за допомогою мобільного пристрою та Wi-Fi, яким передаються сигнали до контролера автополиву.

Як відбувається монтаж поливу

Підключення автоматичного зрошення газону та квітників здійснюється згідно з підготовленим проектом у такій послідовності:

 • монтаж блоку водопідготовки (фільтру, насосу, накопичувального резервуара ємності);
 • підключення сполучних та допоміжних механізмів;
 • підготовка землі (траншів) для прокладання труб;
 • складання трубопроводу системи зрошення;
 • підключення головок дощувачів, прочищення системи;
 • регулювання поливу, закриття траншей, укладання трави.

Монтаж поливу краще проводити до укладання газону. Якщо він виробляється на озеленених ділянках, верхній шар ґрунту з газонною травою акуратно знімається та повертається назад після прокладання системи зрошення.

Обслуговування системи передбачає очищення трубопроводу та регулювання інтенсивності зрошення. Система потребує відключення восени та підключення навесні. Співробітники компанії Dniprobud надають докладні інструкції з експлуатації, а при необхідності надають практичне сприяння.

Як замовити монтаж крапельного поливу

Встановлення крапельного поливу підтримає – інвестиції в багатий урожай і красиві клумби. Система проста в експлуатації та не вимоглива в обслуговуванні. Можна замовити монтаж автоматичного поливу в Dniprobud із подальшим супроводом, ремонтом та контролем роботи.

Вартість монтажу системи поливу формується на основі складності проекту, площі території, особливостей ґрунту та зелених насаджень. До неї входять такі види робіт:

 • розробка проекту;
 • доставка інструментів та обладнання;
 • розбивка траншей;
 • складання трубопроводу;
 • установка резервуару та помпи;
 • підключення та налаштування водопостачання.

Отримати консультацію та замовити виїзд інженера можна за телефоном або через форму зворотного зв'язку. Повний кошторис буде складено після огляду території, визначення обсягу робіт.