Монтаж металочерепиці

Монтаж металочерепиці

Металочерепиця – один із популярних матеріалів покрівлі. Нею покривають дахи будинків, громадських, комерційних та адміністративних будівель. Така поширеність пояснюється практичністю покриття. Але залежить надійність даху від того, наскільки якісно було виконано монтаж металочерепиці. Цей процес супроводжується певними нюансами, тому покрівельні роботи варто довіряти лише професіоналам. Компанія Дніпробуд має великий досвід у будівництві, надає послуги з влаштування даху з металочерепиці приватним та корпоративним клієнтам. Щоб отримати прайс-лист – залишайте заявку, ми передзвонимо.

Дах з металочерепиці: переваги

Основними вимогами до покрівлі будь-якої будівлі є герметичність, міцність і довговічність. Вона повинна захищати від потрапляння вологи до приміщення, бути стійкою до механічних впливів, якомога рідше вимагати заміни. Всім цим вимогам відповідає дах із металочерепиці. Для неї властиві такі характеристики:

  1. Мінімальний термін експлуатації – 30 років.
  2. Легкість. Завдяки цьому не знадобиться посилення кроквяної системи, зменшиться тиск на стіни будівлі, спрощується монтаж.
  3. Несприйнятливість до механічних пошкоджень. При граді, падінні гілок металочерепиця не розбивається максимум – буде невелика деформація матеріалу, але це не порушить функції.
  4. Простота в обслуговуванні. При правильному розрахунку кута нахилу не потрібно чистити покрівлю.
  5. Швидкість монтажу. Продається матеріал у листах, які кріпляться метизами, за рахунок невеликої ваги не виникає проблем із підйомом на об'єкт, тому покрівельні роботи проходять швидко.
  6. Велика різноманітність кольорів, варіантів дизайну хвилі.

Але, щоб покриття виконувало всі функції, важливим є правильний монтаж металочерепиці. У Львові, Києві чи Дніпрі замовити послугу можна у нас. Компанія Дніпробуд працює з будь-якими за рівнем складності проектами, включаючи дахи нестандартної форми.

Покрівля з металочерепиці: на що звернути увагу при виборі

Будівництво будинків складається не лише з робіт із спорудження конструкції. Обов'язковим етапом є вибір матеріалів. Якщо має бути покрівля даху металочерепицею, то необхідно при покупці звернути увагу на характеристики покриття:

  • товщину;
  • тип покриття;
  • дизайн.

Чим товщі листи, тим вони довговічніші, стійкіші до зовнішнього впливу, тому не варто економити на цій властивості.

Що стосується покриття, то одним із найкращих є поліестер. Цей матеріал стійкий до перепадів температур, сонячних променів, надійно захищає метал від корозії.

Дизайн слід вибирати з урахуванням архітектурного стилю та концепції оздоблення будівлі. Металочерепиця представлена ​​у великій різноманітності забарвлень, з різною формою малюнка (хвиля, квадратне тиснення тощо), тому можна вибрати покриття для будівель у різному стилі.

Монтаж металочерепиці: етапи

Від того, наскільки правильно виконане укладання металочерепиці залежить надійність усієї конструкції. Цей процес включає кілька етапів.

На першому проводиться підготовка до монтажу. Фахівці компанії знімають виміри, щоб розрахувати матеріал, складають технологічну карту пристрою покрівлі з металочерепиці.

На другому – монтаж термо- та вологоізоляції, вентиляційних каналів. Такий «пиріг» у влаштуванні покрівлі з металочерепиці є обов'язковим, оскільки знижує втрати тепла, захищає від вологи, яка може утворюватися у вигляді конденсату.

Третій етап – монтаж основи. Потім проводиться кріплення металочерепиці. Монтаж листів виконується внахлест. Ширину захвату розраховуємо індивідуально з урахуванням вимірів нахилу даху. Далі слідує монтаж всіх зовнішніх елементів, які передбачає проект будинку.

При цьому ми розуміємо, що порушення технології, неправильно підібрані матеріали призводять до зниження надійності конструкції. Тому монтаж покрівлі з металочерепиці наші фахівці виконують із дотриманням актуальних будівельних стандартів. Крок кріплень та кроквяних елементів розраховуються відповідно до нормативів. Для їхнього дотримання складається при влаштуванні покрівлі з металочерепиці технологічна карта. Усі витрати прописуються у кошторисі.

Вартість даху з металочерепиці під ключ

Розцінки на будівельні послуги – одне з основних питань, які ставлять клієнти. Ознайомитись із вартістю робіт можна у нашому прайсі, ми надаємо його за запитом. Але відразу зазначимо, що на монтаж металочерепиці ціна розраховується індивідуально.

Ми враховуємо складність проекту, обсяг та тип робіт, індивідуальні побажання клієнта. Після – складається кошторис, який узгоджується із замовником. Таким чином, компанія Дніпробуд гарантує прозорість розрахунків за послуги монтажу. Клієнти одразу розуміють, який бюджет потрібний на будівництво, можуть відстежувати витрати. При необхідності можемо взяти на себе закупівлю будматеріалів для монтажу даху. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками, тому можемо знайти вигідні пропозиції за дотримання вимог до якості.

Якщо залишилися питання або ви вже готові замовити монтаж даху з металочерепиці – дзвоніть. Менеджери Дніпробуд прийму заявку, погодять виїзд замірника на об'єкт.