Монтаж металочерепиці

Монтаж металочерепиці

Проведення покрівельних робіт передбачає наявність певних знань та професійних навичок, інакше покрівельний матеріал буде змонтований неякісно, ​​а його заміна буде потрібна вже через кілька років. Важливу роль забезпеченні тривалого терміну служби даху грає і те, який матеріал обраний виробництва. Дедалі більше покупців отримали можливість на особистому досвіді переконатися в тих перевагах, які має металочерепиця, тому обирають її для проведення покрівельних робіт.

Порядок монтажу покрівельного покриття з металочерепиці було встановлено кілька десятиліть тому і обов'язково дотримується майстрів з високою кваліфікацією. Щоб отримати міцну покрівлю, необхідно облаштувати покрівельний пиріг, тому без допомоги бригади фахівців не обійтись. Особливу увагу слід приділити обчисленню оптимального обсягу металочерепиці. Так як у процесі робіт буде отримано якусь кількість відходів, потрібно замовити більше матеріалу, ніж було визначено внаслідок розрахунків.

Які види покрівельних конструкцій існують?

Щоб зрозуміти, який дах організувати для власного будинку в Дніпрі, необхідно ретельно вивчити види конструкцій покрівлі. Найчастіше покрівельники мають справу з такими різновидами покрівлі:

  • наметові та мансардні;
  • одно- та двосхилі;
  • горищні та безгорищні;
  • вальмові та багатощипцеві.

Вартість металочерепиці робить її купівлю доступною для будь-якого забудовника. Особливістю покрівлі є набір її експлуатаційних характеристик, що є універсальними. Тому металочерепицю можна застосувати для зведення будь-якого даху. Вона забезпечить високий рівень захисту від зовнішнього впливу, включаючи сніг, дощ та сильні пориви вітру.

Які етапи монтажу металочерепиці потрібно передбачити?

Для зведення покрівлі з металочерепиці необхідно точно слідувати стадіям будівництва. Фахівцям, які має будівельна компанія DNIPROBUD, впоратися з поставленими завданнями буде простіше, оскільки вони регулярно займаються монтажем покрівельних матеріалів. Ми забезпечимо вам всі необхідні відомості про те, як відбувається співпраця з нашою компанією, щоб ви залишилися задоволені вибором.

Першим етапом робіт зі зведення покрівлі буде створення кроквяної системи. Подібні роботи пов'язані з найсерйознішими витратами. Від правильності виконання монтажу кроквяної системи багато в чому залежить міцність самої покрівлі. Фахівцям потрібно розрахувати не лише оптимальний крок, а й переріз крокв. Для цього потрібно провести інженерні розрахунки, щоб унеможливити ризик просідання навісу та появи тріщин.

Монтувати металочерепицю прийнято за допомогою кроквяних балок, встановлених під певним ухилом. Він визначається індивідуально, але не може бути меншим за 14 градусів. Щоб зробити кроквяну систему більш довговічною та надійною ми використовуємо деревину з мінімальною вологістю. Перед тим як встановлювати покрівлю під ключ у 2020 році, ми обов'язково зробимо її обробку. Для цього використовуються протипожежні та антисептичні засоби, що захищає дерево від впливу вогню та шкідників.

Одним із важливих етапів монтажу є встановлення крапельника, який також називають карнизною планкою. Наші фахівці чудово знайомі з усіма нюансами подібних робіт, тому ви можете бути впевнені у їхній бездоганній якості. Капельник захистить покрівлю від ультрафіолету, а також зменшить інтенсивність деформації внаслідок дії води, яка буде спрямована на водосток

Підшивку звисів виконують з кількох причин:

  • необхідність утеплити покрівлю;
  • для зниження вітрових навантажень;
  • щоб запобігти зриву покрівлі при ураганному вітрі;
  • щоб зробити всю покрівельну систему більш естетично привабливою;
  • для запобігання доступу до покрівлі птахів та гризунів.

Підшивка здійснюється так, щоб забезпечити ефективне провітрювання простору, що відокремлює покрівлю від даху. В іншому випадку накопичуватиметься конденсат, що призведе до гниття дерев'яних елементів, включаючи обвалення кроквяної системи. Якщо теплоізоляція накопичує вологу, її експлуатаційні якості також знижуються, що у результаті стає причиною збільшених тепловтрат. Для підшивання звисів можна використовувати вагонку з дерева чи пластику, профнастил, сайдинг, а також стругану дошку. Зазвичай вибирають той варіант, ціни на який виявляються найприйнятнішими.

Перед початком монтажу решетування необхідно укласти гідроізоляцію, яка не дозволить накопичуватися воді або бруду під дахом. Для облаштування гідроізоляції потрібен якісний матеріал, що має високі експлуатаційні якості, а його шви необхідно додатково проклеїти скотчем. Далі слід змонтувати решетування. Для цього використовується система з рейок, що набивають на бруски. При решетуванні важливо зберігати певний крок, щоб унеможливити деформацію конструкції при зміні погодних умов. Додатково може знадобитися ряд робіт, наприклад, монтаж розжолобка або фартуха навколо димаря, з якими оперативно впораються наші спеціалісти.

Безпосереднє укладання металочерепиці починають з лівого боку. Під час робіт слід фіксувати листи на шурупи так, щоб край першого листа збігся з краєм решетування. Наступний фрагмент металочерепиці встановлюють зверху таким чином, щоб перекрити капілярну канавку. Кріпити металочерепицю слід на покрівельні шурупи, дотримуючись шахового порядку. Кожен наступний лист необхідно фіксувати за аналогією з попереднім. Якщо ви не володієте достатнім досвідом, навичками та вільним часом, щоб укласти черепицю самотужки, то наші фахівці завжди готові прийти на допомогу, змонтувавши покрівлю з металочерепиці у найстисліші терміни.