Будівництво приватного будинку

Будівництво приватного будинку

В сучасний час вигідною альтернативою квартири в багатоповерхівці є приватний котедж. Люди прагнуть вибрати екологічно чистий район, виключивши шум проїжджаючих по міських вулицях автомобілів. Ідеальним варіантом стане зведення приватного будинку з нуля. Таким чином, ви зможете створити будинок своєї мрії, оформивши його у бажаному стилі, з потрібною кількістю поверхів і кімнат.

Слід розуміти, що будь-яке будівництво представлена комплексом певних робіт, для виконання яких необхідно не тільки наявність обладнання, будівельних матеріалів та іншої техніки, але і вищу спеціальну освіту та досвід спеціалістів. Компанія DNIPROBUD пропонує якісні послуги з будівництва приватних будинків. Висококваліфіковані фахівці застосовують нові технології, використовують виключно високоякісні будівельні матеріали і можуть запропонувати замовникам цікаві варіанти створення котеджу вашої мрії.

Приватне будівництво від компанії DNIPROBUD в Україні

Замовити будівництво приватного будинку в нашій компанії – грамотне рішення для тих, хто шукає професійних фахівців, що гарантують високу якість виконання всіх етапів роботи. Ми гарантуємо чесність, надійність і високий професіоналізм. Ціна на послуги завжди адекватна, при цьому якість виконання робіт максимально висока.

Перш, ніж замовити будівництво приватного будинку, замовники купують ділянку і оформляють потрібну документацію. Після придбання ділянки можна приступати до виконання будівельних робіт. Попередньо з фахівцями нашої компанії полягає договір. Будівництво будинку під ключ може бути представлено декількома видами робіт. Багато воліють замовити виключно коробку будинку, що складається з фундаменту, покрівлі та стін. За бажанням клієнта можна також додати вікна, фасад, вимощення і двері.

З чого почати будівництво коробки будинку: особливості та важливі деталі

Приватне будівництво під ключ починається з закладки фундаменту, що є основою будівлі абсолютно будь-якого типу. Міцність та надійність фундаменту забезпечує довгий термін експлуатації зведеного споруди. Основними типами фундаменту виділяють:

 • Стрічковий. Для виробництва даного типу фундаменту використовується монолітний або збірний залізобетон.
 • Стовпчастий. Даний варіант представлений залізобетонними стовпами, з'єднаними за допомогою бетонних балок на певній глибині в грунті.
 • Пальовий. Даний тип фундаменту представлений палями, що загвинчуються по всьому периметрі споруджуваного споруди.
 • Плитний. Фундамент представлений залізобетонною плитою.

Особливості та етапи будівництва приватних будинків

Основні етапи будівництва будинків представлені наступними завданнями:

 • пошук відповідного ділянки для створення фундаменту;
 • розробка архітектурного плану;
 • створення кошторису;
 • облаштування індивідуальними комунікаціями;
 • прокладка інженерної мережі;
 • закладка фундаменту, зведення стін і необхідних перекриттів;
 • виконання покрівельних робіт;
 • установка дверей і вікон;
 • оздоблення фасаду;
 • монтаж сантехнічного обладнання, електроприладів і необхідних комунікаційних систем;
 • внутрішня обробка.

Чітке дотримання основних етапів будівництва будинків стане запорукою довгого терміну експлуатації зведеного споруди. Попередньо наші фахівці складають кошторис і розробляють проект і технічну документацію. Основні етапи будівництва будинків чітко дотримуються працівниками спеціалізованої компанії. Ми гарантуємо грамотне і якісне виконання роботи. Вам не варто замислюватися про те, які матеріали купити краще і вигідніше. Наші співробітники запропонують максимально вигідні варіанти.

Професійне будівництво покрівлі приватного будинку

Приватне будівництво від DNIPROBUD в Києві – це гарантія надійності і довговічності. При будівництві покрівлі висококваліфіковані фахівці використовують високоякісні матеріали. Попередньо обговорюється стиль споруди, проводяться розрахунки і враховуються індивідуальні потреби замовника.

Вартість будівництва приватних будинків залежить від обраних матеріалів і складності проекту. Стандартна покрівля представлена дерев'яним каркасом, і утеплювачем плоским або рельєфним покрівельним покриттям (найчастіше застосовується метал, бітум або кераміка).