Пальовий фундамент

Застосування пальового фундаменту стане відмінним рішенням при будівництві будівель з легких будівельних матеріалів. Така підстава підійде для будь-якого типу грунту і рельєфу будь-якої складності. Основною перевагою використання пальового фундаменту при зведенні будівель є висока швидкість і простота укладання. В даному випадку не потрібні складні земляні роботи. При створенні такого виду фундаменту використовуються матеріали невисокій вартості.

У компанії DNIPROBUD в Україні можна замовити пальовий фундамент на вигідних умовах. Висококласні фахівці виконають роботу якісно і в максимально стислі терміни. Співпраця з надійною і перевіреною компанією забезпечить довгий термін експлуатації зведеного споруди.

Пальовий фундамент і його особливості

Будівництво пальового фундаменту стане актуальні на торф'яному, обводнених або болотистому ґрунті. Можливість прибудови будь-яких споруд надалі є одним з важливих плюсів даного виду підстави. Будівництво пальового фундаменту можна здійснювати як в літній, так і в зимовий період.

Послуга будівництва пальового фундаменту має на увазі наявність певних будівельних матеріалів. Основним елементом конструкції є палі, що загвинчуються у внутрішню площину підстави і по всьому периметру будівлі. Жорстка подушка в будь-якому типі грунту утворюється завдяки використанню спеціальних лопатей. Вкручуються палі не тільки за допомогою спеціалізованої техніки, монтаж конструкцій можна виконати вручну.

Завдяки простоті установки такий фундамент можна побудувати протягом одного дня, після чого негайно приступити до виконання інших видів робіт.

Основні типи пальових фундаментів

Види пальових фундаментів можуть розрізнятися за індивідуальними характеристиками. Основними варіантами даних конструкцій виділяють:

  • литі;
  • об'єднані;
  • зварні.

Відрізнятися конструкції можуть:

  • способом виробництва. При виготовленні підстави використовуються різні матеріали. Метод занурення заснування в грунт також може бути різним.
  • Спосіб розміщення паль (одиночні, об'єднані та колективні).
  • Матеріалом виготовлення. Пальовий фундамент під ключ можна виготовляти із залізних, сталевих або дерев'яних елементів.

Слід зазначити, що при будівництві приватних котеджів краще використовувати конструкції, виготовлені з залізобетону. Занурюються пальові конструкції буронабивным способом безпосередньо в грунт.

Пальовий фундамент під ключ фахівцями нашої компанії передбачає використання надійних і високоміцних матеріалів. При замовленні пальового фундаменту під ключ вам не доведеться думати, який матеріал краще купити і в яку суму обійдеться робота. Наші фахівці проведуть розрахунки і нададуть підсумкову цифру, включаючи придбання будматеріалів, використання спеціалізованої техніки та виконання ряду заходів.

Пальовий фундамент від DNIPROBUD в Україні на вигідних умовах

Вартість пальового фундаменту в Києві адекватна. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці та враховуємо побажання замовників. Якщо ви хочете, щоб фундамент будівлі був надійним, міцним і довговічним, рекомендуємо розглянути варіант співпраці з компанією DNIPROBUD. Застосовуючи нові методики та перевірені матеріали, наші фахівці виконують роботу на максимально високому рівні. Ціна на виготовлення пальового фундаменту попередньо обговорюється в індивідуальному порядку. При необхідності ми можемо внести корективи і запропонувати найбільш вигідний варіант.