Заливка фундаменту

Будівництво житлових будинків та інших видів будівель неможливо без надійного і міцного підстави фундаменту. Саме від його якості залежить тривалість експлуатації споруди та безпека перебування в ньому людей. У давні часи фундамент був представлений спеціальними палями, які могли виготовлятися з різних матеріалів. Сьогодні ж основи можна робити з різних будматеріалів, і кожна конструкція буде мати індивідуальні особливості.

Якщо ви хочете замовити заливку надійного і якісного фундаменту, рекомендуємо звернутися до послуг спеціалізованої компанії DNIPROBUD. Якість і тривалий термін експлуатації забезпечують висококваліфіковані фахівці, які використовують в процесі виконання робіт високоякісні та перевірені матеріали, нові методики і сучасне обладнання нового покоління. Ціна на послуги даного виду в нашій компанії незмінно адекватна.

Заливка фундаменту за новими технологіями

Заливка фундаменту під ключ – трудомісткий і складний процес. Роботи виконуються з попередніми розрахунками, також фахівці складають план майбутньої роботи озвучують підсумкову вартість на послуги. При заливці фундаменту під ключ враховуються тип ґрунту, необхідність використання спеціалізованої техніки та залучення вузьких фахівців.

Попередньо перед початком виконання роботи наші фахівці рекомендують ознайомитися з особливостями заливки різних видів фундаменту. Тільки після чіткого визначення оптимального виду підстави можна приступати до виконання поставлених завдань.

На сьогоднішній день фахівцями запропоновані наступні варіанти фундаменту:

 • плитний;
 • стовпчастий;
 • стрічковий.

Основною відмінністю заливання плити підстави слід відзначити відсутність необхідності його занурення до того рівня, де промерзає грунт. Обумовлено це рядом особливостей матеріалів. Не менш важливим достоїнством плитного фундаменту є максимально висока міцність і збереження цілісності конструкції при перепадах температури.

Фундамент даного виду стане оптимальним рішенням для будь-якого типу грунту, а монолітна конструкція забезпечить підвищення тривалості експлуатації в декілька разів.

Просадка і зміна форми фундаменту будуть виключені у разі правильної установки. Фахівці нашої компанії враховують всі фактори і застосовують ефективні методи для поліпшення експлуатаційних якостей.

Плануєте будівництво малоповерхового будівлі без наявності підвальних приміщень? Оптимальним варіантом стане стовпчастий фундамент. Основними особливостями даного варіанта можна відзначити:

 • можливість застосування бетону в якості основного матеріалу;
 • надійність і максимально високу міцність опори;
 • застосування арматури.

Металеві стрижні в даному варіанті служать матеріалом для армування. Головним моментом при виконанні стовпчастого фундаменту є можливість зв'язування готового каркаса.

Особливості і етапи заливки фундаменту

Стрічковий фундамент стане чудовим варіантом для зведення будівель на будь-якому типі грунту. Фундамент може служити надійною і довговічною опорою як під одноповерхові, так і під багатоповерхові будинки. За типом установки стрічковий фундамент може бути заглибленим або мелкозаглубленним.

Заливка стрічкового фундаменту складається з декількох етапів:

 • закупівля необхідних будівельних матеріалів. Вам не потрібно думати про те, де і який матеріал придбати. Фахівці компанії DNIPROBUD підберуть все необхідне і нададуть попередні розрахунки із застосуванням високоякісних матеріалів та інших елементів.
 • Виконання низки заходів із застосуванням спеціалізованого обладнання. Послуги заливки фундаменту передбачають використання великогабаритної техніки та інших пристосувань.
 • Виконання робіт, пов'язаних з бурінням свердловин, риттям траншей і котлованів, розміткою ділянки.
 • В'язка каркаса із застосуванням арматури.
 • Виконання робіт з улаштування опалубки.
 • Заливка сумішшю з бетону.
 • Розпалублення.
 • Гідроізоляція основи з застосуванням спеціальних матеріалів.

Послуга заливки фундаменту в нашій компанії виконується у відповідності з вимогами і нормативами. Ми гарантуємо високу надійність і міцність виготовленої конструкції. Замовити послугу заливки фундаменту в Києві можна з повними попередніми розрахунками майбутніх витрат.

Заливка фундаменту від DNIPROBUD в Україні на вигідних умовах

Ціни на заливку фундаменту в компанії DNIPROBUD завжди адекватні і аргументовані. Для оформлення замовлення послуги ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, або скористатися зворотним зв'язком. Наші фахівці зв'яжуться з вами протягом декількох хвилин.