Адаптація фундаменту

Адаптація фундаменту

Проект фундаменту – це основа майбутньої будівлі. Від його точності та об'єктивності залежить надійність, безпека будови. Фундамент повинен відповідати топографічним, геологічним особливостям ділянки, де він буде розміщений. Під час розробки враховуються фізико-хімічні, механічні параметри ґрунту, а також конструктивні вимоги щодо несучої здатності основи будови.

Компанія Dniprobud розробляє план фундаменту житлового будинку з урахуванням підготовчих геологічних та геодезичних розвідок. Замовте послугу у нас під ключ, щоб отримати повноцінне інженерно-конструкторське рішення.

Навіщо потрібне проектування фундаменту

Адаптація підстави потрібна при купівлі типового проекту будинку, розрахунки за яким мають усереднене значення. Їхня коректність залежить від типу ґрунтів, рельєфу конкретної ділянки, на якій планується будівництво. Кліматичні умови, регіон, склад грунту впливають на здатність плити, що несе.

За сприятливих природних умов адаптація типового проекту дозволить заощадити на ньому, вибравши спрощену конструкцію. Проектування стрічкового фундаменту та монолітної конструкції суттєво відрізняються у ціні, тому доцільно точно підбирати тип основи будівлі під технічні вимоги.

За несприятливих умов під час адаптації можна вдосконалити проект, уникнувши потенційних руйнувань у майбутньому.

Як проводиться адаптація фундаменту

План фундаменту монолітного або стрічкового типу у будинку без цокольного поверху розробляється на основі конструктивних рішень. Для них інженеру-конструктору необхідно надати:

  • результати геодезичного обстеження ділянки;
  • результати геологічної перевірки ґрунту;
  • архітектурний ескіз будинку.

Інформація про тип ґрунту, наявність небезпечних природних процесів (затоплень, зсувів) визначає зовнішні фактори впливу. Для кожного типу ґрунту розроблено будівельні нормативи, дотримання яких забезпечує надійність основи та всієї конструкції будівлі.

У проекті будівлі вказані відомості про поверховість, площу, тип стінових конструкцій. Габарити, площа та вага споруди – внутрішні чинники під час планування фундаменту. Відповідно до них, підбирається тип підстави з необхідною несучою здатністю.

Якщо план фундаменту включає цокольний поверх, проектування починається з його впровадження в концепцію будинку: ув'язування з першим поверхом, прокладання вентиляції, визначення розташування окремого входу з вулиці, планування нульового рівня.

Проекти фундаменту оформляються у вигляді креслень, за якими складається кошторис будівельних робіт.

Як замовити проект фундаменту

План фундаменту від компанії Dniprobud – запорука міцної та довговічної основи майбутнього житла. Замовити прорахунок послуги можна телефоном або на сайті, заповнивши форму зворотнього зв'язку.

Вартість адаптації під ключ залежить від термінів та складності розробки проектної документації. За відсутності даних топографічної зйомки та геологічної перевірки ґрунту у нас можна замовити виконання таких робіт.

Ціна послуги також залежить від типу заснування будинку та рельєфу земельної ділянки. Оформлення плану для прямокутної плити на рівній ділянці – найпростіший варіант. Розробка плану цокольного поверху господарського чи житлового призначення – ndash; найбільш трудомісткий запит. Площа будинку, поверховість та архітектурні особливості також впливають на кінцеву ціну проекту.