Геологічні вишукування

Геологічні вишукування

Замовити інженерно геологічні вишукування

Будівництво нового об'єкта відноситься до числа складних і відповідальних робіт, тому перед їх початком необхідно виконати повний комплекс підготовчих заходів. До таких відносяться інженерно-геологічні дослідження, куди входить вивчення геологічних умов будівельного майданчика. В процесі досліджень відбувається вивчення рельєфу, особливостей перебігу ґрунтових і підземних вод. Важливим етапом досліджень є аналіз зібраної інформації.

Фахівцям також потрібно підготувати прогноз щодо змін геологічного середовища. Замовник за результатами виконаних досліджень отримає інформацію про різних геологічних факторів, які можуть представляти небезпеку для ділянки. Це дозволить розробити рекомендації та прийняти заходи, у відповідності з якими будуть ослаблені або запобігти негативні геологічні зміни, здатні в майбутньому знищити або пошкодити споруда.

Як виглядає комплекс робіт з інженерно-геологічних вишукувань?

Завдання, які необхідно вирішити фахівцям в ході проведення робіт, повинні відповідати встановленим нормативам. Коли дослідження будуть завершені, замовник отримує звіт, який відповідає вимогам СНиП. Проведення подібних робіт потрібно забудовнику для того, щоб підготувати проект і оцінити стан підстав під спорудження.

Звітність дозволяє сформувати прогноз про те, як будуть вести себе грунти, а також оцінити деформаційні процеси на навколишньої території. Тільки так можна запобігти ймовірність аварійних ситуацій. Геологічні дослідження дозволяють розпланувати заходи, завдяки яким можна зберегти навколишнє середовище і мінімізувати збиток, що наноситься навколишньому простору при проведенні будівельних робіт.

В ході проведення геологічних вишукувань необхідно впоратися з такими завданнями:

  • зібрати і проаналізувати архівні дані;
  • пробурити розвідувальні свердловини;
  • відібрати грунт на пробу;
  • провести польове дослідження грунту;
  • в лабораторних умовах вивчити склад і властивості ґрунту;
  • виявити потенційно небезпечні процеси, які можуть впливати на спорудження;
  • скласти технічний звіт.

У нашій будівельній компанії геологічні вишукування здійснюються фахівцями, що володіють багаторічним досвідом. Це гарантує, що якість робіт буде на вищому рівні, а всі додаткові побажання клієнта будуть обов'язково враховані. У нашій компанії ціни на геологічні дослідження у Києві приємно здивують кожного.

Головні етапи інженерно-геологічних робіт

Для зручності і контролю всі геологічні вишукування можна розбити на кілька етапів. Під час підготовчої стадії робіт слід вивчити дані по ділянці, зібрані під час попередніх досліджень. Далі фахівці переходять до польових досліджень, включаючи відбір ґрунту та ґрунтових вод. Отримані матеріали надсилаються в лабораторію, де необхідно визначити їх фізичні та механічні властивості. Отримані результати досліджень обробляються, після чого складається звіт. Далі відбувається узагальнення зібраних результатів.

Будівельна компанія DNIPROBUD залишається серед лідерів на ринку послуг, пов'язаних з дослідженням ділянки перед будівельними роботами. Ми забезпечимо вас детальними консультаціями, щоб ви отримали повне уявлення про те, які роботи будуть проведені на об'єкті. Підсумком геологічних вишукувань стає докладний звіт, який ми передаємо замовнику. Отримані дані використовуються для того, щоб вибрати відповідний фундамент і підготувати проектну документацію, яка необхідна для здійснення обов'язкової будівельної експертизи. Підготовлений звіт дозволить отримати дозвіл на будівельні роботи, якщо поверховість будинку становить більше трьох поверхів, а загальна площа перевищує 1500 квадратних метрів.

Щоб не помилитися у виборі виконавців, необхідно уважно вивчити відгуки про роботу компанії. Володіючи високою репутацією на ринку послуг, компанія буде відповідально ставитися до своєї роботи, а фахівці виконають всі під ключ в самі стислі терміни. У 2020 році ми здійснили кілька серйозних проектів, а замовники залишилися задоволені завдяки бездоганній якості і відповідальному ставленню до роботи, якого ми дотримуємося. В процесі досліджень застосовується сучасне обладнання, що є ще однією причиною звернутися за допомогою саме в нашу компанію. Ми пропонуємо демократичні ціни і виконуємо роботи в найкоротші терміни.