Будівництво лазень і саун

Будівництво лазень і саун

Замовити будівництво лазні

Домашня лазня залишається мрією багатьох власників заміських будинків. За своєю якістю, зручністю та функціональністю вона непорівнянна з громадськими аналогами. Якщо виділити кілька переваг, слід сказати про те, що всі роботи проводяться індивідуально. Оздоблення лазні буде виконано виключно відповідно до ваших уподобань. Підбирається кожен елемент інтер'єру, починаючи від облицювання стін та закінчуючи конструкцією лежаків. Будівельна компанія DNIPROBUD пропонує своїм замовникам у Дніпрі найширший перелік послуг. Скориставшись допомогою наших фахівців, ви завжди будете впевнені, що роботи виконані грамотно і своєчасно. Іншими перевагами замовлення лазні є:

  • чистота та гігієнічність кожної поверхні;
  • можливість досягти повної релаксації;
  • можна відпочити в будь-який час;
  • лазня допоможе підтримувати організм у тонусі та загартовувати імунну систему.

Замовляючи лазню в нашій компанії, клієнт отримує повний перелік послуг, тому може не перейматися якістю проведених робіт. Ми приділимо достатньо уваги кожному нюансу та врахуємо всі переваги замовника.

Пічка для лазні: особливості монтажу

пічка для лазні

Однією з найважливіших елементів приміщення є піч для лазні. Замовник може вибрати між дров'яним або електричним варіантом. Ідеальним рішенням стане встановлення дров'яної печі, але такий варіант доречний далеко не завжди. Дров'яні печі бувають суцільнометалевими або доповнюються скляними дверима, що дозволяє досягти схожості з каміном.

Печ-камін традиційно дорожчий на 20-30 відсотків, тому вибір слід робити з урахуванням встановленого бюджету. Якщо вибрати двері з віконцем, то очікування можуть не відповідати дійсності. Скляна частина дуже маленька, тому розглянути мови полум'я складно. До того ж скло створює в приміщенні відблиски, які далеко не всім припадають до смаку. Під час експлуатації двері з віконцем доводиться регулярно чистити, тому що на поверхні залишається попел і сажа після згоряння полін.

Електрична піч дозволяє отримати гарний жар, але вона позбавлена ​​тих переваг, які мають класичні дров'яні печі. Її монтаж не пов'язаний із додатковими проблемами, якщо ви планували підключити лазню до електромережі ділянки. Сауна, будівництво якої під ключ здійснюється нашими фахівцями, стане ідеальним місцем для завершення чергового трудового тижня. Ми подбаємо про ваш комфорт.

Правильна обробка лазні

Найприємнішим і водночас відповідальним етапом у будівництві лазні залишається оздоблення лазні. Під час робіт користуються натуральними матеріалами, які добре утримують тепло та приємні на дотик. Вибір на користь натуральних матеріалів також викликаний тим, що в лазні постійно коливається температура і вологість, тому штучні матеріали можуть почати виділяти шкідливі компоненти в повітря.

Серед порід дерева варто звернути увагу на такі варіанти, як липа та вільха. Вибір на користь сосни або ялинки не підходить через те, що в їхньому складі міститься велика кількість смоли, яка при високотемпературному режимі залишатиме на поверхні дощок липкі краплі.

Протягом століть саме липа вважалася традиційним матеріалом для обробки сауни. Цей матеріал відрізняється:

  • м'якістю;
  • пористою структурою;
  • здатністю витримати високу температуру.

Навіть при розпеченій печі ви зможете без проблем спиратися на стіну лазні, відчуваючи комфортне тепло. Іншим варіантом виступає вільха, яка сьогодні особливо затребувана. Вагонка, виготовлена ​​з вільхи, не піддається впливу вологи. Тому можна не боятися пари і бризок від віника, тому що вони ніяк не нашкодять вагонці з вільхи. До того ж цей вид деревини відомий своєю міцністю, що буде не зайвим у випадку з лазнею.

Якою має бути підлога в лазні?

підлога для лазні

Вибираючи підлогу в лазні, слід спиратися на кілька ключових моментів. Конструкція повинна бути екологічно чистою, щоб у повітрі під час нагрівання не випаровувалися. Підлога повинна бути утепленою, для чого можна скористатися спеціальною фальшивою або пінопластом. Віддавати перевагу краще покриттю, яке не буде слизьким. Це допоможе убезпечити себе та близьких від можливих травм. Матеріал має бути максимально простим і зручним у плані збирання. Також важливою є вологостійкість покриття.

Зважаючи на всі перелічені нюанси, замовники зазвичай роблять вибір на користь натуральної дошки або керамічної плитки. Для сауни дерев'яна підлога підійде якнайкраще, а для лазні завжди можна використовувати хорошу плитку для підлоги.

Основні етапи будівництва лазні

Щоб розуміти, як саме відбуватиметься будівництво, слід розібратися в його основних етапах. Спочатку на об'єкт вирушає спеціаліст, який ознайомлюється з особливостями території та готує ескіз проекту. Далі відбувається погодження проекту із замовником. Необхідно обговорити кожен нюанс, який буде відображено під час будівництва, оздоблення, а також вплине на вартість проекту. Якщо лазня матиме особливо складні конструкції, їх виготовлення може відбуватися в умовах цеху.

Далі майстер відправить усі матеріали та готові конструкції на об'єкт для їх подальшого складання. Найвідповідальнішим етапом є монтаж сауни. Дуже важливо, щоб після завершення робіт усі обумовлені раніше нюанси відповідали підтвердженому проекту.

Будівництво саун від DNIPROBUD

Щоб будівництво сауни було проведено оперативно та з дотриманням усіх вимог, вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами та обговорити деталі. У компанії працюють кваліфіковані спеціалісти, які готові виконати будівельний проект будь-якої складності. Ми пропонуємо вигідні ціни, не знижуючи при цьому якості робіт.

Матеріали, які використовуєте при будівництві сауни або лазні

Влаштування фундаменту лазні

Коли проект готовий і всі розрахунки зроблені, можна приступати до будівництва фундаменту лазні або сауни. Фундамент лазні зазвичай стовпчастий або стрічковий і залежить від типу ґрунту та передбачуваних навантажень. 

Стіни в сауні

Існує 2 основні матеріали застосовуваних для будівництва стін бань це цегла і дерево. Класичним для будівництва лазні рішенням застосування деревини. Цей матеріал має велику кількість переваг, а саме:

  • традиційний зовнішній вигляд
  • неповторний аромат,
  • і більш прості та недорогі фундаменти.

До недоліків даного матеріалу можна віднести усадку стін лазні (до півтора сантиметрів на кожному вінці), а також необхідність реконструкції фасаду кожні 5-10 років.  Альтернативою будівництву лазень з дерева є застосування цегли з подальшою зашивкою зсередини вагонкою. До недоліків даного матеріалу можна віднести використання більш дорогих і важких фундаментів, а також зовнішній вигляд, який не відповідає традиційним уявленням про те, як має виглядати лазня. Однак останній недолік може бути нівельований використанням дерев'яної обшивки, яка імітує стіну із бруса. Перевагою використання цього матеріалу є надійність та довговічність.

Покрівля для сауни та лазні

При облаштуванні покрівлі лазні необхідно визначиться з матеріалом покриття схилів.  Ця споруда має на увазі під собою велику кількість вологи, яка генерується в парній. Виходячи з цього факту необхідним є застосування матеріалів, що спрощують відведення зайвої вологи з підпокрівельного простору. Таких матеріалів як керамічна або металочерепиця.

Підлога в сауні

При облаштуванні підлог у банному комплексі найважливішим елементом є гідроізоляція. Після завершення процесу її облаштування проводиться укладання лаг. На лаги необхідно укласти шпунтовану дошку підлоги. Всі дерев'яні матеріали, що застосовуються для влаштування підлоги, необхідно ретельно обробляти антигрибковими просоченнями.

Вікна та двері в лазній кімнаті

Заповнення прорізів конструкцій лазні є заключним етапом зведення її коробки. Необхідно відзначити, що при використанні як матеріал стін бруса або колоди висота віконних виробів повинна бути на 5-6 см менше, ніж висота отвору. Цей запас служить для компенсації майбутньої усадки дерева і запобігання пошкодженню вікон і дверей, так і всієї будівлі.

Ціна будівництва лазні під ключ від нашої компанії

ПослугаЦіна, грн/м.кв.
Будівництво лазні під ключ12500 грн/м.кв.

Фото робіт компанії Dniprobud - етапи будівництва та основні елементи оздоблення

Лазня 5*6 м з дикого зрубу об'єднана з альтанкою 5*4 м. Барбекю з тандиром та піччю

Будівництво сауни та лазні під ключБудівництво сауни та лазні - вхідні дверіБудівництво сауни та лазні в УкраїніБудівництво сауни та лазні під ключ

Будівництво сауни та лазні - покрівляБудівництво сауни та лазні - у ДніпріБудівництво сауни та лазні - вид зовні