Фасадні роботи: оздоблення фасаду, облицювання

Оздоблення фасаду

Частими проблемами власників будинків та квартир є погана теплоізоляція будівель та непривабливий вигляд екстер'єру. Їх легко усувають фасадні роботи, які надає наша компанія у Києві, Львові чи Дніпрі. Оздоблення фасаду – одна з послуг компанії Дніпробуд, яка надається як у вигляді окремої роботи, так і в комплексі з іншими етапами будівництва. Працюємо із сучасними матеріалами, допоможемо підібрати ергономічне рішення для вашого об'єкту.

Оздоблення фасаду: для чого призначено

Багато хто сприймає оформлення фасаду як декор, нерідко з цією метою спочатку закладає його в проект будинку. Але оздоблення фасадів виконує і практичні функції:

 1. Захист стін від впливу кліматичних факторів.
 2. Продовження терміну служби та використання будівлі.
 3. Підвищення енергоефективності об'єкта та теплоізоляційних показників, що допомагає економити на опаленні.
 4. Покращення шумоізоляції.

Крім того, декоративне оздоблення фасаду допомагає приховувати дефекти стін (тріщини, нерівності), робить їх привабливішими на вигляд. Оздоблення фасаду позитивно впливає також на мікроклімат у приміщенні. За рахунок додаткового захисного шару стіни меншою мірою прогріваються влітку і не промерзають різко взимку, тому всередині будівлі не утворюється конденсат, вогкість, а температура змінюється поступово.

Оздоблення фасадів будинку: вибір матеріалів

Зовнішнє облицювання фасаду виконується різними способами. Для облицювання фасаду будинку використовують:

 1. Сайдинг. Цей фасадний матеріал підходить для оздоблення будівель із цегли, блоків, дерева. Доступний сайдинг у різноманітності кольорів та фактур, що дозволяє вибирати його з урахуванням дизайнерської концепції оформлення. Монтуються панелі при фасадних роботах на каркас, між яким укладена мінеральна вата.
 2. Цегла або клінкерна плитка. Такі фасадні матеріали допомагають створити натуральний ефект облицювання, довговічні, практичні, не потребують догляду.
 3. Фасадні панелі. Вони виготовлені з полімеру або композиту, представлені у різноманітності текстур, фактур, забарвлень, є варіанти з імітацією каменю, цегляної кладки, металу. Таке оздоблення фасаду приватного будинку просте в монтажі, довговічне.
 4. Камінь. Буває натуральним та штучним. Камінь стійкий до механічної дії, кліматичних факторів, міцний, забезпечує незвичайний дизайн.
 5. Сендвіч-панелі. Це матеріал, що поєднує облицювання та утеплювач популярний у фасадних роботах. Для сендвіч-панелей характерні волого- та жаростійкість, невелика вага, швидкий монтаж.
 6. Штукатурка. Це найпоширеніший варіант оформлення при фасадних роботах. Штукатурка буває з різною текстурою, випускається на акриловій, силікатній, мінеральній та силіконовій основі. Вона легко фарбується, що дозволяє змінювати дизайн будівлі, але вимагає догляду – періодичного оновлення кольору.

Тип матеріалу впливає не лише на загальний вигляд об'єкта. Від вибору залежать розцінки на фасадні роботи та будівельні послуги компанії. Різні варіанти оздоблення фасаду відрізняються за складністю монтажу, трудомісткістю цього процесу.

Облицювання фасаду під ключ: етапи

Технологія оздоблення фасаду з утепленням потребує виконання комплексу робіт. При цьому необхідно виключити простою оздоблювальних матеріалів під відкритим небом (інакше погіршується якість під впливом зовнішніх факторів). Тому при замовленні послуги оздоблення фасаду, компанія Дніпробуд одразу прораховує всі етапи, складає ціну на фасадні роботи, зумовлює термін їх виконання. Облицювання фасаду під ключ зазвичай включає:

 • виїзд на об'єкт для огляду, зняття вимірів;
 • консультації щодо вибору технологій, матеріалів, дизайну;
 • складання кошторису на фасадні роботи;
 • підвезення інструментів;
 • оренда підйомних механізмів, лісів для фасадних робіт на висоті;
 • підготовка стін;
 • монтаж облицювального покриття;
 • прибирання, вивіз будсміття.

Проводяться фасадні роботи тільки в теплу пору (з березня до жовтня включно), що дозволяє виключити ризик промерзання матеріалів, зниження теплових властивостей та якості фіксації полімерів. Також можна замовити проектування будинків з подальшим зведенням, оздобленням. Докладніше про послуги можна уточнити у наших менеджерів.

Оздоблення будинку зовні: від чого залежить вартість

Розцінки на фасадні роботи формуються з урахуванням кількох факторів:

 • тип обробки – робота з різними матеріалами відрізняється за трудомісткістю, що закладається у ціну;
 • складність дизайну фасадного оздоблення;
 • обсяг завдань.

Також при обробці фасаду будинку в ціну за м2 можуть бути включені послуги із закупівлі матеріалів, якщо в цьому є потреба. Крім того, наша компанія приймає замовлення на інші будівельні послуги, які ми також включаємо до кошторису. Кінцевий бюджет формується з урахуванням усіх виконаних робіт, узгоджується з клієнтом.

Фасадні роботи: чому варто замовити їх у нас

Будівництво будинків – основний напрямок у роботі компанії «Дніпробуд». Також клієнтам доступні послуги обшивки фасадів. Ми маємо великий досвід у зведенні різних об'єктів, працюємо з будь-якими матеріалами та технологіями. Компанія дотримується актуальних нормативів будівництва під час проведення фасадних робіт, забезпечує високу якість результату.

Звернутися до нас можна для виконання завдань із нуля. Допоможемо розрахувати кількість матеріалів, проконсультуємо при виборі технології фасадних робіт, візьмемо на себе закупівлю та вирішення організаційних питань. Своїм клієнтам ми даємо гарантію на результат, дотримання термінів виконання завдань, пропонуємо конкурентні ціни. Щоб замовити прайс-лист на фасадні роботи або інші послуги будівельників компанії Дніпробуд – телефонуйте, номер вказаний на сайті.