Зовнішнє оздоблення

Зовнішнє оздоблення

Оздоблення будинку зовні не менш важливе, ніж його інтер'єр. Вона створює унікальну особу, настрій, визначає стиль ландшафтного оформлення присадибної території. Будівельна компанія Dniprobud надає послуги з будівництва будинків, облицювання їх фасадів будь-якої складності.

Для чого призначені фасадні роботи

Зовнішнє оздоблення будинку забезпечує не тільки завершений зовнішній вигляд, але має практичні функції:

 • звуко, волого, теплоізоляція – додаткові шари матеріалів знижують рівень шуму з вулиці. Підвищується теплоізоляція стін, перекриваються мости холоду в зонах стикування блоків, плит, цегли;
 • вирівнювання стін – за рахунок зовнішнього покриття можна приховати неідеальну цегляну кладку;
 • підтримка мікроклімату всередині приміщення – створює додатковий захисний шар, що запобігає надмірному нагріванню стін спекотним літом, різке промерзання взимку. За рахунок цього температура повітря всередині приміщення поступово змінюється без появи конденсату, плісняви.

Фасад під ключ може облицьовуватися відразу при будівництві або як реновація старого особняка. З його допомогою будова отримає другу молодість, прослужить ще багато років без дискомфорту для мешканців.  

Оздоблення будинку зовні: матеріали

Ціна зовнішньої обробки будинку залежить від його площі, вимог утеплення, виду покриття. Для неї можна вибрати:

 • штукатурку – зовнішня обробка декоративною штукатуркою допускає різні текстури: короїд, кам'яну крихту, мокрий ефект, натуральні, яскраві кольори, легко наноситься, довго служить, коштує недорого. Можливо на силікатній, силіконовій, акриловій, мінеральній основі;
 • сайдинг – підходить для стін із цегли, блоку, дерева, містить безліч природних фактур, у тому числі цокольної, вінілової, а також моделі з імітацією дерева, металу. Монтується на каркас, що заповнюється мінеральною ватою для теплоізоляції будівлі;
 • сендвіч-панелі – зовнішнє декорування одночасно з утепленням має жаростійкість, вологостійкість, легкість, цікавий дизайн, простоту кріплення;
 • цегла – облицювання будинку цеглою або клінкерною плитою створює дорогий, стильний дизайн поза часом, додатковий бар'єр для холоду, вогкості, має підвищену довговічність, але монтаж вимагає спеціальних знань, навичок;
 • фасадні панелі – виготовляються із полімерів, композитних матеріалів, охоплюють широкий діапазон фактур та текстур, що імітують природний камінь, цегляну кладку, дерево, метал, прості у монтажі, довговічні.
 • камінь – натуральний та штучний камінь стійкий до всіх кліматичних впливів, міцний, забезпечує унікальний дизайн фасаду.

Обробка стін зовні клопітна, трудомістка. Своїми руками найпростіше продати покриття декоративною штукатуркою, обшивку сайдингом. Більшість видів зовнішнього монтажу краще довірити майстрам.

Що включає оздоблення фасадів під ключ

Технологічні особливості обшивки фасадів з утепленням передбачає виконання всіх етапів без простоїв. Чіткість виконання операцій необхідна для виключення простоїв композитних розчинів та утеплювачів на відкритому повітрі, замокання від опадів та промерзання за холодної погоди. Такі процеси можуть призвести до порушення герметичності облицювання, її передчасного пошкодження, необхідності ремонту. Своєчасність та оперативність робіт гарантують якість, довговічність покриття.

Будівельна компанія Dniprobud виконує зовнішню обшивку стін на замовлення під ключ. Також можна замовити всі види ремонтних завдань для приватних та багатоквартирних будинків. У вартість обробки фасаду під ключ входять послуги:

 • виїзд фахівця на об'єкт, огляд, первинна оцінка, виміри;
 • консультація щодо вибору матеріалів, технології утеплення, фактури, дизайну;
 • прорахунок кошторису для різних варіантів обшивки для обмеженого та розширеного бюджету;
 • допомога в організації доставки будівельних товарів на об'єкт, вивантаження інструментів;
 • оренда лісів, підйомних механізмів;
 • виконання підготовки фасадів;
 • облицювання;
 • прибирання території, вивіз будівельних відходів після закінчення робіт.

Компанія співпрацює з провідними будівельними брендами, надає клієнтам продукцію із гарантією якості. Фасадні роботи виконуються в суворо обумовлені терміни, переважно в теплу пору року з березня до жовтня. Це виключає промерзання композитних матеріалів, зниження теплових властивостей матеріалів, забезпечує надійне кріплення полімерів.

Будівельні та декоративні роботи від Dniprobud – запорука суворого дотримання технологічних норм, майстерності та уважності до деталей, прозорості взаєморозрахунків та задоволення від результату.