Зробіть крок до своєї мрії!
Дізнайтеся вартість споруди на вашій ділянці, залишивши свої координати
* Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
компанія DNIPROBUD

Мрія багатьох людей - свій власний заміський будинок, тому будівництво будинків під ключ стало затребуваною послугою на ринку України. Будівельна компанія DNIPROBUD пропонує якісне надійне будівництво будинків і котеджів від етапу проектування будинку до фінішних робіт, включаючи супутні організаційні роботи, такі як комплексне юридично супровід процесу від покупки земельної ділянки до реєстрації будинку, введення об'єкта в експлуатацію.

Будівництво котеджу «під ключ» в Києві- втілення вашої мрії без зайвих клопотів і турбот, гарантія якості від забудовника з досвідом більше 20 років DNIPROBUD. Всі юридичні питання будуть суворо регламентовані підписаним договором. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що ціна спорудження будинку буде фіксованою і не зміниться протягом терміну співпраці. І ми гарантуємо, що всі будівельні роботи будуть проведені згідно ГОСТам та в термін.
 
Зв'яжіться з нами за контактними номерами або залиште заявку на сайті, якщо вам цікаво дізнатися більше про будівництво будинку в Дніпрі разом з компанією DNIPROBUD. Наші фахівці безкоштовно проконсультують вас з будь-яких питань.

Детальніше
КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ
ПРОЗОРІ І СТАБІЛЬНІ ЦІНИ
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ
ВИСОКІ СТАНДАРТИ
АРХІТЕКТУРНИЙ СУПРОВІД
Потрібна консультація?
Залиште свої координати і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
етапи будівництва
1
Знайомство в офісі, виїзд на ділянку

Немає ділянки? Допоможемо підібрати і придбати.

2
Індивідуальне проектування або покупка проекту

Терміни виготовлення індивідуального проекту: 1,5-3 місяці (можлива поетапна видача проекту в процесі будівництва). Купівля проекту: 2-3 дні.

3
Складання кошторисів, укладання договору

На підставі проекної документації розробляється кошторис (від 5 до 10 днів, в залежності від складності об'єкта). Цей документ є обов'язковою частина договору підряду.

4
Будівництво будинку

Згідно плану виконання робіт здійснюється будівництво об'єкта від 5 до 18 місяців.

5
Оздоблення будинку

Згідно з дизайн проектом складається кошторисна документація та виконання оздоблювальних робіт протягом 4-12 місяців.

6
Контроль якості на всіх етапах

На всех етапах будівництва відбувається Постійний контроль якості. У компании Створена система контролю якості что складається з трьох рівнів: бригадир - виконроб - інженер служби контролю якості.

7
Додаткові послуги

Благоустрій ділянки: від розробки дизайн проекту ландшафту до озеленення та подальшого догляду за рослинами. Сервісне обслуговування, охорона, клінінгові послуги

галерея робіт
Всі об'єкти
Ціни на будівництво будинків
Коробка:

 

 • Фундамент
 • Стіни
 • Покрівля
Ціна:
від 13 700 грн/м2
під оздоблення:

КОРОБКА

 • Фасад
 • Вікна
 • Звиси покрівлі, водостічна система
Ціна:
від 17 900 грн/м2
під ключ:

ПІД ОЗДОБЛЕННЯ

 • Сантехніка
 • Електрика
 • Стяжка, штукатурка
Ціна:
від 22 000 грн/м2
не знаєте
З чого почати?
Виберіть етап вашого будівництва, а все інше ми зробимо за вас
Відгуки
Всі відгуки
Новини

Будівництво котеджів і будинків

Будівництво будинку та котеджів у Дніпрі під ключ: які послуги надаються?

У різних фірмах термін «під ключ» має різні значення. Що стосується нашої компанії, то під цим поняттям ми маємо на увазі широкий спектр послуг, включаючи вибір ділянки, розробку проекту, отримання дозвільних документів, будівництво та здачу об'єкта в експлуатацію. Давайте докладніше розглянемо всі послуги, які входять у поняття будівництво будинку «під ключ»:

 • вибір земельної ділянки та її розбивка; при виборі земельної ділянки для будівництва будинку, необхідно оцінити розміри та планування майбутнього об'єкта, проаналізувати наявність, якість та можливість підключення комунікацій, а також провести геологічні та топографічні дослідження. Після цього фахівці нашої компанії виконують розбивку ділянки на будівлі, які необхідні для комфортного проживання;
 • проектування ділянки та отримання дозвільних документів для будівництва будинку; під час складання проекту, підрядник знайомиться з побажаннями замовника і пропонує власні варіанти реалізації. Коли проекти будинків будуть готові та затверджені, підрядник займається отриманням відповідних дозволів у контролюючих органів;
 • будівельні роботи; даний етап передбачає проведення широкого спектра робіт — починаючи від облаштування фундаменту і закінчуючи благоустроєм території;
 • здавання об'єкта в експлуатацію; будівництво будинків та котеджів під ключ завершується здаванням об'єкта в експлуатацію та врученням замовнику ключів від нього.

Отримати більш детальну інформацію щодо послуг або ціни на будинок під ключ в Україні, які надає наша компанія, ви можете за телефоном. Кваліфіковані менеджери «Дніпробуд» з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Будівництво будинків у Києві наша команда фахівців виконує оперативно та якісно.

Які будівельні роботи включає будівництво котеджу?

Як вже було сказано, будівництво котеджу під ключ включає проведення будівельних робіт, а саме:

 • підготовка ґрунту під фундамент, підведення комунікацій;
 • пристрій фундаменту, який може бути стовпчастим, стрічковим та монолітним;
 • зведення стін із вибраного замовником матеріалу (цегли, дерева, пінобетону або ін.);
 • зведення внутрішніх перегородок;
 • проведення покрівельних робіт;
 • встановлення дверей та вікон;
 • оздоблення внутрішніх та зовнішніх вертикальних поверхонь;
 • благоустрій прибудинкової території.

Щоб замовити будівництво котеджу у Дніпрі, зв'яжіться з представниками нашої компанії. Ми гарантуємо виконання всіх взятих на себе зобов'язань та доступні ціни.

Погляньте особливо популярні категорії з галереї наших проектів будинків:

Будівництво будинку під ключ ціна у Дніпрі

ПослугаЦіна, грн.
Коробка від 8 400 грн./м2
Будинок під оздоблення від 11 300 грн./м2
Будинок під ключ від 13 800 грн./м2