Зробіть крок до своєї мрії!
Дізнайтеся вартість споруди на вашій ділянці, залишивши свої координати
* Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
компанія DNIPROBUD

Мрія багатьох людей - свій власний заміський будинок, тому будівництво будинків під ключ стало затребуваною послугою на ринку України. Будівельна компанія DNIPROBUD пропонує якісне надійне будівництво будинків і котеджів від етапу проектування будинку до фінішних робіт, включаючи супутні організаційні роботи, такі як комплексне юридично супровід процесу від покупки земельної ділянки до реєстрації будинку, введення об'єкта в експлуатацію.

Будівництво котеджу «під ключ» в Дніпрі - втілення вашої мрії без зайвих клопотів і турбот, гарантія якості від забудовника з досвідом більш 16 років DNIPROBUD. Всі юридичні питання будуть строго регламентовані підписаним договором. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що ціна спорудження будинку буде фіксованою і не зміниться протягом терміну співпраці. І ми гарантуємо, що всі будівельні роботи будуть проведені згідно ГОСТам та в термін.
 
Зв'яжіться з нами за контактними номерами або залиште заявку на сайті, якщо вам цікаво дізнатися більше про будівництво будинку в Дніпрі разом з компанією DNIPROBUD. Наші фахівці безкоштовно проконсультують вас з будь-яких питань.

Детальніше
КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ
ПРОЗОРІ І СТАБІЛЬНІ ЦІНИ
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ
ВИСОКІ СТАНДАРТИ
АРХІТЕКТУРНИЙ СУПРОВІД
Потрібна консультація?
Залиште свої координати і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
етапи будівництва
1
Знайомство в офісі, виїзд на ділянку

Немає ділянки? Допоможемо підібрати і придбати.

2
Індивідуальне проектування або покупка проекту

Терміни виготовлення індивідуального проекту: 1,5-3 місяці (можлива поетапна видача проекту в процесі будівництва). Купівля проекту: 2-3 дні.

3
Складання кошторисів, укладання договору

На підставі проекної документації розробляється кошторис (від 5 до 10 днів, в залежності від складності об'єкта). Цей документ є обов'язковою частина договору підряду.

4
Будівництво будинку

Згідно плану виконання робіт здійснюється будівництво об'єкта від 5 до 18 місяців.

5
Оздоблення будинку

Згідно з дизайн проектом складається кошторисна документація та виконання оздоблювальних робіт протягом 4-12 місяців.

6
Контроль якості на всіх етапах

На всех етапах будівництва відбувається Постійний контроль якості. У компании Створена система контролю якості что складається з трьох рівнів: бригадир - виконроб - інженер служби контролю якості.

7
Додаткові послуги

Благоустрій ділянки: від розробки дизайн проекту ландшафту до озеленення та подальшого догляду за рослинами. Сервісне обслуговування, охорона, клінінгові послуги

галерея робіт
Всі об'єкти
Коробка:

 

 • Фундамент
 • Стіни
 • Покрівля
Ціна:
від 8 400 грн/м2
під обробку:

КОРОБКА

 • Фасад
 • Вікна
 • Звиси покрівлі, водостічна система
Ціна:
від 11 300 грн/м2
під ключ:

ПІД ОБРОБКУ

 • Сантехніка
 • Електрика
 • Стяжка, штукатурка
Ціна:
від 13 800 грн/м2
не знаєте
З чого почати?
Виберіть етап вашого будівництва, а все інше ми зробимо за вас
Відгуки
Всі відгуки
Новини

Будівництво котеджів і будинків

Грамотно виконати будівництво будинків в Дніпрі можуть тільки ті компанії, які володіють великим досвідом і командою професійних майстрів. Вони відмінно знають послідовність проведення робіт і можуть запропонувати додаткові послуги, завдяки чому вдається отримати максимально комфортне і сучасне житло.

DNIPROBUD - ваш надійний партнер при проектуванні і будівництві будинку під ключ!

На першому етапі буде потрібно провести геодезичні дослідження. Спеціаліст повинен оцінити тип ґрунту і вивчити глибину розташування грунтових вод. Наявність поруч обривів або ухил ділянки обов'язково враховуються, коли буде готуватися індивідуальний проект, є також і готові варіанти проектів будинків. Проектування є одним з найбільш складних і відповідальних етапів робіт: необхідно підготувати схеми, на яких позначаються місця для розташування основної будівлі, господарських будівель і інших конструкцій. Детальний план зі схематичним позначенням дверей, вікон і кімнат прискорить виконання будівельних робіт.

Подивіться особливо популярні категорії з галереї наших проектів будинків:

 • одноповерхові будинки
 • проекти двоповерхових будинків
 • проекти будинків з мансардою
 • проекти будинків з гаражем
 • проекти будинків з плоским дахом
 • проекти таунхаусів

Професійне будівництво будинків і котеджів в Дніпрі

Наша компанія приділяє особливу увагу при плануванні в будинку:

 • гаража;
 • терас і мансард;
 • спалень;
 • вбиралень;
 • кухні;
 • гардеробних.

Зовнішній вигляд будівлі визначає те, які оздоблювальні матеріали використані в процесі: це може бути як клінкерна цегла або штукатурка, так і блок-хаус та стінові панелі. Будівельна компанія DNIPROBUD уважно ставиться до побажань своїх клієнтів про те, яким повинен бути дизайн фасаду. Завдяки відповідальному підходу нам вдається перевершити очікування навіть найвибагливіших замовників. Під час декорування прилеглої території ми пропонуємо реалізувати:

 • альтанку;
 • альпійську гірку;
 • фонтани;
 • квіткові композиції;
 • зовнішнє освітлення і підсвічування будівель.

Правильно підібраний ділянку для будівництва є гарантією того, що роботи вдасться завершити в термін і без зайвих витрат. Ми обов'язково вивчимо можливості для підключення до існуючих систем комунікацій, а в разі їх відсутності забезпечимо створення автономної каналізації, водопроводу або опалення.

Результати геологічної експертизи та топографічних досліджень відіграють головну роль при проектуванні будинку. Об'єкти на території розташовуються так, щоб між ними було комфортно переміщатися. Ми дотримуємося санітарні норми під час вибору місця для господарських будівель, видаляючи їх на достатню відстань від житлового будинку. Важливу роль відіграє правильне планування внутрішніх приміщень, тут обов'язково враховуються побажання клієнта.

Етапи робіт при будівництві будинку в Дніпрі та області

На початкових стадіях робіт одним з ключових моментів є отримання дозволу на будівництво. Наша компанія прагне зробити співпрацю максимально приємним для замовника, тому бере рішення подібних питань на себе. Ми підготуємо і своєчасно подамо всі необхідні документи в державні органи і отримаємо дозвільні акти.

Закладка фундаменту є першим етапом будівництва: для цього буде розроблений грунт в місці залягання майбутнього підстави, а котлован або траншея будуть відповідати всім будівельним нормам. Під час облаштування фундаменту доводиться враховувати масу нюансів:

 • навантаження на фундамент;
 • особливості ґрунту;
 • рівень промерзання грунту;
 • особливості самої будівлі.

Будівництво котеджів передбачає використання тільки перевірених матеріалів для зведення стін: це може бути як газоблок і пінобетон, так і кладки цегла або шлакоблок. Вибір буде залежати від розмірів будівлі, кліматичних особливостей регіону і розмірів бюджету, виділеного під будівництво. Як перекриттів можуть використовуватися залізобетонні плити або металеві балки. Дерев'яні перекриття допустимі тільки в разі відсутності додаткових навантажень в процесі їх експлуатації.

Дах залишається одним з найважливіших елементів будь-якої будівлі. Ми запропонуємо на вибір кращі покрівельні матеріали, доступні на сьогодні. Далі буде виконана гідроізоляція, проведена вентиляція і розводка електрики по всій будівлі. В котельні з'явиться димохід та інші обов'язкові елементи, що відповідають за правильну експлуатацію котла. Внутрішнє оздоблення можна доручити тільки професіоналам. Ми підберемо відповідну штукатурку та інші оздоблювальні матеріали, щоб в кожному приміщенні створити особливу атмосферу.

Для нас будівництво будинків під ключ в Дніпрі є головним напрямком робіт. Будівництво здійснюється в стислі терміни, що дозволяє клієнтам швидше вселитися в новий будинок. Ми виконаємо всі поставлені завдання, а також заощадимо ваші кошти на кожному етапі. За допомогою компанії DNIPROBUD будувати стає простіше

Будівництво будинків в Дніпрі - ціни в 2021 році

ПослугаЦіна, грн.
Коробка Від 8 400 грн./м2
Будинок під обробку Від 11 300 грн./м2
Будинок під ключ Від 13 800 грн./м2