Композитні матеріали набувають все більшої популярності в будівельній галузі. Вони відрізняються високими технічними характеристиками, що робить їх застосування таким популярним. Завдяки використанню металевих листів, вдається знизити масу покрівельного матеріалу, а покриття алюцинкове захищає матеріал від негативного зовнішнього впливу. В результаті можна монтувати нову покрівлю під час реконструкції безпосередньо на старий шар, що полегшує проведення робіт, а також скорочує терміни їх завершення. Оскільки габарити покрівлі мають невеликі розміри, монтувати композитну черепицю зможе навіть один майстер без підсобних робітників.
Покрівля з композитної черепиці в Дніпрі представлена у величезному асортименті, що дозволяє кожному покупцю підібрати відповідний відтінок. Кам'яна присипка, яка використовується при виробництві покрівельного матеріалу, дозволяє підвищити шумоізоляційні якості. Гранулят проходить процедуру фарбування, завдяки чому композитна черепиця стає менш схильною до впливу УФ-променів. Присипка дозволяє убезпечити покрівлю від механічного пошкодження.
Головні переваги композитної черепиці
Збираючись замовити монтаж композитної покрівлі, обов'язково ознайомтеся з тими перевагами, якими вона володіє:
- Невелика вага черепиці. Основою матеріалу є металевий лист, завдяки чому маса скорочується, а характеристики міцності тільки підвищуються.
- Компактні розміри. Покрівельними роботами можна займатися поодинці, не використовуючи спецтехніки.
- Кам'яна присипка підвищує звукоізоляцію та стійкість перед агресивним впливом зовнішнього середовища.
- Матеріал стійко протистоїть вигоранню, а його зовнішній вигляд нагадує керамічну черепицю.
Це лише найважливіші переваги композитної черепиці. Всі вони стають очевидними, якщо ви вирішите скористатися даною покрівлею для захисту власного будинку від негоди.
На що звертати увагу при роботі з композитною черепицею?
Як і в будь-якого іншого будівельного матеріалу, композитна черепиця має свої відмінні риси, які доводиться враховувати в процесі монтажу. Особливості укладання композитної черепиці виглядатимуть так:
- Під час фіксації черепиці використовуйте анодовані цвяхи. Кріпити їх слід не зверху, а в торець. Такий спосіб кріплення дозволяє підвищити стійкість на відрив, а також досягти максимальної герметичності даху. Завдяки анодованим цвяхам вдається продовжити термін експлуатації композитної черепиці.
- Роботи слід виконувати в температурному діапазоні між -10…+30 градусів.
- Монтажні роботи починають з ковзана, поступово опускаючись до карниза. Листи слід укладати внахлест, що дозволить отримати замкову сполуку, що відрізняється високим рівнем захисту від можливого протікання. Примітним є й те, що монтаж здійснюють у шаховому порядку, тому листи в кожному ряду зміщують із певним кроком.
Оскільки монтувати композитну черепицю часто доводиться в безпосередній близькості від інших матеріалів і вертикальних поверхонь, то роботи краще доручити майстрам, які зможуть впоратися з ними бездоганно. Будівельна компанія DNIPROBUD вже встигла виконати десятки замовлень щодо монтажу даху. Ми працюємо з різними видами покрівлі та маємо все необхідне, щоб укладання композитної покрівлі було завершено вчасно.
Як відбувається укладання рядової композитної черепиці?
Монтаж рядової композитної черепиці під ключ є одним із основних напрямків у нашій роботі. Ви завжди можете бути впевнені, що ми впораємося з поставленими завданнями бездоганно, гарантуючи чудову якість кожному клієнту. Перед монтажем покрівлі необхідно завершити роботи з формування карнизного звису. Для цього потрібно зафіксувати на кроквах дошку, поверх якої встановлюють кріплення під водосток. Далі встановлюється система карнизів, які фіксуються внахлест. При прокладанні пароізоляції переконайтеся, що вона заходить на карнизну планку. У цьому випадку конденсат, що утворився, потраплятиме прямо у водосток.
Тільки після завершення підготовчих робіт можна переходити безпосередньо до укладання композитної черепиці. Монтаж починають із верхнього ряду. Нижній рівень черепиці кріплять так, щоб він заходив під верхній, після чого листи можна фіксувати на цвяхах. Для прискорення робіт можна скористатися пневматичним пістолетом. Щоб зробити цвяхи менш помітними, а також підвищення їх захисних якостей, користуються фарбою, яку зверху посипають базальтовою крихтою. Усі необхідні компоненти можна знайти у ремкомплекті або замовити окремо.
Композитна черепиця повинна монтуватися врівень з решетуванням. До решетування після завершення монтажних робіт необхідно прикріпити вітрову дошку. Торцеві планки фіксують у напрямку знизу нагору. Важливо також користуватися заглушками та обробити щілини силіконом, щоб підвищити герметичність усієї конструкції та її опірність перед впливом вологи.
Виробники композитної черепиці можуть запропонувати різні ціни на свій матеріал. Їх формування залежить від того, якими технічними характеристиками має композитна черепиця. Покупцям слід вибирати той варіант, який відповідає їх потребам, а також встановленому на покупки бюджету. Точний прорахунок площі даху дозволить замовити необхідну кількість черепиці, враховуючи відходи, які можуть перевищувати 5 відсотків. Наші монтажники-покрівельники мають багаторічний досвід, а клієнти незмінно залишаються задоволеними своїм вибором. Замовляйте монтаж композитної покрівлі вже сьогодні, щоб найближчим часом отримати довговічну конструкцію.