Будівельна компанія

КВАЛІФІКОВАНІ ФАХІВЦІ
ПРОЗОРІ І СТАБІЛЬНІ ЦІНИ
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ
ВИСОКІ СТАНДАРТИ
АРХІТЕКТУРНИЙ СУПРОВІД

Надійна будівельна компанія в Дніпрі

Будівельні роботи пов'язані з високою відповідальністю, тому довірити їх можна тільки справжнім професіоналам. Наша будівельна компанія володіє 17-річним досвідом роботи, що дозволило звести більше 70 житлових об'єктів, а також безліч альтанок, бань, гаражів і басейнів. До надання послуг компанія приступила в далекому 2003 році, зосередившись на зведенні будинків, котеджів і інших об'єктів для жителів міста Дніпро і області.

Сьогодні українська будівельна компанія пропонує свої послуги клієнтам із Запоріжжя і столиці. Для будівництва кожного об'єкта залучаються виключно фахівці компанії. За 17 років ми не тільки зібрали команду співробітників, націлених на результат, а також обзавелися обладнанням і професійним інструментом, необхідним для швидкого і грамотного виконання кожного етапу будівництва.

DNIPROBUD пишається сформованими бригадами, які можуть впоратися з самими різними завданнями. Наші співробітники готові запропонувати свої послуги в сфері монолітного будівництва, а також на етапі обробки, монтажу покрівлі, підключення електрики та інших комунікацій. Ми обзавелися розвиненою технологічною базою, яка дозволяє впоратися з будівництвом будинків і котеджів у встановлені строки, а також дотримуючись заявлений бюджет.

Головні переваги

Перевірена будівельна компанія в Дніпрі гарантує:

  • роботу з кваліфікованими фахівцями;
  • прозоре ціноутворення;
  • контроль якості на кожному етапі;
  • 10-річну гарантію;
  • дотримання стандартів будівельної галузі;
  • якісне архітектурне супровід.

Ми віддаємо перевагу комплексного будівництва в Дніпрі, що дозволяє отримати гарантії бездоганної якості. Кожен нюанс обговорюється на етапі підготовки проекту, що дозволяє прискорити завершення робіт під час їх реалізації. У нашій компанії працюють архітектори та інженери, які мають багаторічний досвід. Якщо необхідно, ми відкоректуємо проект, щоб ви залишилися задоволені вибором.

У 2021 році ми встигли виконати кілька масштабних проектів з будівництва цегляних і дерев'яних будинків, а також звести десятки альтанок, бань та інших будівель. Ми застосовуємо різні технології і будматеріали, тому клієнт не обмежений у виборі. Будівництво під ключ рятує від безлічі проблем. Вам більше не доведеться самостійно шукати виконавців для різних етапів робіт або замовляти будматеріали за роздрібною ціною. У нашій компанії є майстри будь-якого профілю, а зв'язки з постачальниками матеріалів дозволяють замовити будь-які товари за вигідними цінами.

Які гарантії від будівельної компанії Дніпробуд отримує клієнт?

Замовляючи будівництво у нас, кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи. Умови гарантійного супроводу обов'язково обговорюються на етапі укладання договору. DNIPROBUD - надійний партнер в реалізації вашого будівельного проекту. Ми запропонуємо ціни, які дозволять економити на ціні, але не на якості.

Відгуки
Всі відгуки