Армування фундаменту

Армування фундаменту

Фундамент будівлі повинен володіти міцністю і надійністю. Саме від цих властивостей залежить довговічність експлуатації споруди. Для того щоб зробити фундамент більш міцним і стійким, фахівці вдаються до використання спеціальних металевих арматурних прутів. Таке рішення дозволяє правильно розподілити навантаження, забезпечивши тривалий термін експлуатації підстави.

Армованийие фундаменту є одним з основних напрямків спеціалізованої компанії DNIPROBUD. Послуги надають висококваліфіковані майстри. В процесі виконання роботи застосовуються якісні матеріали та нові технології. Якість виконання роботи максимально висока, при цьому ціна на послуги адекватна.

Професійне армування фундаменту

Послуга армування фундаменту досить популярна, і попередньо перед оформленням договору з якою-небудь компанією необхідно переконатися в її надійності. Фахівці компанії DNIPROBUD гарантують максимально високу якість виконання робіт на всіх етапах. Використання міцних і високоякісних матеріалів забезпечує довговічністю підстави споруди, а сучасні моделі обладнання дозволяють виконувати роботу в стислі терміни без втрати якості.

Послуга армування фундаменту включає в себе кілька етапів. Попередньо необхідно визначитися з кількістю арматури, яка буде використана в процес виконання роботи. Для визначення кількості матеріалу враховується тип фундаменту і розрахункове навантаження на нього.

Замовити армування фундаменту в Києві в нашій компанії – грамотне рішення для тих, хто хоче отримати якісні послуги від висококласних професіоналів. Фахівці проведуть необхідні розрахунки, зроблять проект і нададуть всю необхідну документацію.

Основні переваги армування фундаменту

Армування фундаменту під ключ від спеціалізованої компанії забезпечить довгий термін його служби. Завдяки армуванню фундаменту під ключ звичайний бетон стане більш стійким. Впровадивши у фундамент силовий каркас забезпечується посилення опору до таких наслідків, як вигин і розтягування.

Каркас перетворює бетон в залізобетон, завдяки чому термін його експлуатації значно збільшується.

В Україні дану послугу краще замовити в нашій спеціалізованій компанії. Всі етапи здійснюються відповідно до вимог і нормативів.

Важливі особливості армування фундаментної основи

Тонкощі армування фундаменту представлені декількома пунктами:

  • для зведення каркасу, розташовуючи його горизонтально, використовується арматура певної марки, основною відмінністю якої є рельєфна поверхня, що забезпечує максимально ретельне зіткнення з використовуваним бетоном.
  • Якщо показник висоти стрічки становить 150 мм і більше, рекомендовано зміцнення елементів, розташованих горизонтально, вертикальними.
  • Розташувавши горизонтальні елементи армування знизу і зверху підстави, навантаження припаде на всі напрямки.
  • Для зміцнення шарів, розташованих горизонтально, можна використовувати горизонтальні перемички.
  • При згинанні перемичок у рамку можливо збільшити ефективність їх кріплення.

Дотримуючись дані тонкощі армування фундаменту, термін експлуатації підстави можна значно збільшити. Наші фахівці обізнані про тонкощі армування фундаменту і застосовують новітні технології, що забезпечують максимально високі експлуатаційні якості.

Армування фундаменту від DNIPROBUD – якісно та надійно

Вартість армування фундаменту залежить від декількох факторів. Насамперед, фахівці враховують використовуваний матеріал і його кількість. Фахівці нашої організації при необхідності зможуть придбати потрібні матеріали та інші елементи за максимально доступними цінами. Робота виконується професіоналами в обумовлені терміни, якісно і за розумною вартістю.