Покрівля

Зведення даху є одним із найскладніших та найвідповідальніших етапів будівництва будинку. До робіт краще залучати справжніх професіоналів, які мають багаторічний досвід та професійні навички. Роботи починають із підготовчого етапу, після чого можна переходити до безпосереднього монтажу.

Основні етапи будівництва даху будинку в Дніпрі

Основні етапи будівництва даху добре відомі нашим фахівцям, які завжди готові надати детальні консультації клієнтам. Насамперед потрібно підготувати проект будинку та пройти його реєстрацію. Якщо замовник все ще не має проекту, то він може скористатися допомогою уважного і відповідального виконроба, який погодить документацію. Що простіше буде конструкція даху, то швидше можна отримати узгодження. Якщо конструкція відрізняється складною формою, то без проекту БНіП або ДБН не обійтися. У нашій компанії ви зможете отримати дозвіл на будівництво чи реконструкцію будинку. Наші фахівці допоможуть із узаконенням будівництва, а також вирішенням інших непростих ситуацій.

Наступним кроком при зведенні покрівлі в 2020 році буде закупівля покрівельних матеріалів. Наші майстри відмінно розбираються на ринку будматеріалів, тому допоможуть підібрати найбільш якісні та водночас недорогі матеріали відповідно до проекту. Замовлені матеріали повинні бути обов'язково перевірені після доставки на об'єкт.

Далі майстри переходять до встановлення армуючого пояса і монтують фронтони. Армуючий пояс та фронтони можуть бути встановлені мулярами під час зведення будинку. Якщо подібних робіт не було виконано, то ними займуться наші фахівці.

 

Монтаж покрівлі починається після завершення всіх підготовчих робіт. Ми облаштуємо:

  • кроквяну систему;
  • мансардні вікна;
  • будуємо паробар'єр і встановимо шар утеплювача;
  • зберемо контробрешітки або суцільні обрешітки;
  • нарешті встановимо покрівельні матеріали та аксесуари даху.

Види дахів приватного будинку: як знайти відповідний?

Сьогодні в Дніпрі зустрічаються різні різновиди дахів для будинку, тому кожен замовник може врахувати персональні переваги, щоб в результаті знайти оптимальний варіант. Нам лише залишиться виконати всі необхідні роботи щодо його реалізації. Одним із найбільш затребуваних варіантів даху є односхилий конструкція. Вона відрізняється невисокою вартістю та високими темпами будівництва. Нахил даху буде встановлений в одну із сторін. Найчастіше односхилі дахи використовуються при зведенні господарських будівель. Також конструкція поширена під час зведення дачних будиночків. Вона має низку переваг, але водночас не дозволяє зводити мансарду.

Двосхилий дах відмінно підходить для передмість або невеликих міст. Даний варіант використовується вже багато століть, тому будівельники добре знайомі з технологією. Вона включає два скати, які об'єднані за допомогою ковзана. Такий схил може бути як симетричним, так і мати різний кут нахилу або довжину. Двосхилий дах підійде тим замовникам, які бажають організувати повноцінне горище або мансарду. Наша будівельна компанія DNIPROBUD може швидко звести довговічний та недорогий дах під ключ, для чого вам лише потрібно залишити заявку на нашому сайті. Консультанти завжди готові відповісти на ваші запитання.

Ламаний дах являє собою варіант, при якому можна облаштувати повноцінну мансарду. Її особливістю є великий нахил, завдяки чому площа під дахом використовуватиметься з більшою ефективністю.

 

Який тип покрівельного матеріалу вибрати?

Доступні на ринку види покрівлі неймовірно різноманітні, тому матеріал можна підібрати практично під будь-який бюджет. Одним з найдоступніших і довговічніших рішень є листові покрівельні матеріали, включаючи фальцеву покрівлю, металочерепицю та профнастил. Такі види покрівлі застосовуються, коли замовником обрано мансардну або вальмову покрівлю. Перевагою листових матеріалів є висока швидкість укладання, а також невелика маса.

Для зведення даху також можна скористатися штучними матеріалами. Найбільш популярним серед них є керамічна черепиця. Цей матеріал використовується століттями в Європі, тому його переваги добре відомі та полягають у:

  • екологічність;
  • високі звукоізоляційні якості;
  • довговічності.

Натуральна черепиця не вимагає до себе особливої ​​уваги та проста у догляді. У той же час вона має досить велику масу, тому може бути укладена тільки на посилену покрівельну систему. Ціни на натуральну черепицю також залишаються досить високими.

Ще одним затребуваним покрівельним матеріалом є бітумна черепиця. Для її виробництва застосовується скловолокно, бітум та кам'яна посипка. На внутрішній поверхні є шар бітуму, завдяки якому фіксується покрівля на підкладці. Якщо ви давно мріяли про довговічну та надійну покрівлю, то можете замовити її монтаж на нашому сайті. Майстри врахують будь-які переваги, щоб ви залишилися задоволені співпрацею.