Монтаж бітумної черепиці

Монтаж бітумної черепиці

Для облаштування покрівлі будинку сьогодні можна скористатися різними матеріалами. Одним із найбільш затребуваних серед них залишається бітумна черепиця. Укладання м'якої покрівлі у Дніпрі має відбуватися за певними стандартами, що стане гарантією її тривалої служби. Вартість монтажу покрівлі завжди можна уточнити на нашому сайті.

Насамперед необхідно встановити покрівельну плівку на спеціальну основу. Саме вона дозволить захистити дах від впливу пари, яка проникає з приміщень. У місцях, де лінії плівки з'єднуються між собою, їх необхідно додатково проклеїти. Далі слід розташувати надійну кроквяну систему. Доповнюють стропи контрбрусами, що використовуються для монтажу теплоізоляційних матеріалів. Також потрібно підібрати правильний утеплювач, який запобігатиме тепловтратам і в той же час не збільшуватиме масу даху. Зазвичай для теплоізоляційних робіт вибирають мінеральну вату.

Будівельна компанія DNIPROBUD має багаторічний досвід, щоб змонтувати бітумну покрівлю під ключ відповідно до ваших вимог. У цьому ви зможете переконатись на особистому досвіді, якщо залишите заявку на нашому сайті. Щоб уникнути протікання води під кров'ю, необхідно встановити гідромембрану, яка розташовується поверх утеплювача.

Перед монтажем м'якої черепиці необхідно встановити решетування, для створення якого використовується суцільна конструкція. Основою для решетування виступає дошка, фанера або орієнтовано-стружкова плита. Дуже важливо переконатися в тому, що перед монтажем покрівлі на поверхні решетування немає слідів рідини або бруду. Також буде не зайвим зробити обробку поверхні антисептиком. Щоб виключити деформацію решетування, між окремими фрагментами конструкції мають бути технічні зазори до 5 мм.

Довірити установку гнучкої черепиці краще спеціалісту. Для монтажу потрібна суха і ясна погода при плюсовій температурі. Листи гнучкої черепиці встановлюють внахлест. Перший ряд кладуть, починаючи з нижнього чи центрального квадрата схилу. Далі відбувається зміщення на півчерепиці на кожному наступному ряду. Для фіксації м'якої черепиці застосовують покрівельні цвяхи. До завершення робіт має вийти суцільний покрівельний настил, який забезпечить капітальний захист будівлі від негоди. Потрібно також враховувати, що в процесі робіт можливі відходи обсягом до 7 відсотків, тому замовляти матеріал потрібно з певним запасом. Чим складніша конфігурація покрівлі, тим більша кількість відходів утворюватиметься.

Як виглядає структура та виробництво бітумної черепиці?

Як і будь-який інший покрівельний матеріал, м'яка черепиця має свої особливості, які походять з її складу. Структура бітумної черепиці складається зі склополотна, що відповідає за міцність та довговічність матеріалу. Для його виробництва використовується екологічно безпечна сировина, де скловолокнисті нитки розташовані в хаотичному порядку. Така будова призводить до підвищення стійкості до розриву. Матеріал успішно застосовують у будівельних роботах, а також використовують для ремонту та реконструкції покрівлі.

Ще одним важливим компонентом є мастика на основі бітуму. Цей продукт отримують шляхом переробки нафти, тому його основним компонентом є вуглеводні. Смоли надають м'якій черепиці певних якостей, не дозволяючи їй руйнуватися під дією зовнішніх факторів. Додатковим захисним шаром є гранулят. Для присипки використовується сланець або базальт, оброблений до стану дрібної крихти. Присипка дозволяє:

  • підвищити здатність матеріалу, що відображає;
  • збільшити його міцність;
  • захистити від дрібних пошкоджень та знизити небезпеку виникнення тріщин;
  • мінімізувати руйнівний вплив атмосферних явищ.

На які переваги бітумної покрівлі звернути увагу?

Популярність покрівлі багато в чому викликана тими експлуатаційними якостями, якими вона має. Основні переваги бітумної покрівлі можна так:

  • Невелика маса. М'яку покрівлю можна укладати без додаткового посилення кроквяної системи.
  • Вологостійка. Матеріал не схильний до накопичення рідини, тому різка зміна температурного режиму не призведе до деформації покрівлі.
  • Висока теплоізоляція. Гнучка черепиця демонструє низьку теплопровідність, тому для її утеплення потрібно менше фінансових витрат.
  • Відмінна звукоізоляція. Шумоізоляція бітумної черепиці не викликає сумніву, оскільки матеріал має м'яку структуру. Це дозволяє використовувати черепицю для організації мансарди.
  • Стійкість перед агресивним впливом. Різкі зміни температури або погодних умов не залишать на поверхні черепиці та сліду.

Ще однією причиною замовити бітумну черепицю є те, що вона відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Згодом матеріал не вигорятиме, тому термін служби покрівлі буде максимальним.

Поширені види м'якої черепиці

Типи м'якої черепиці представлені у величезній різноманітності, що дозволяє кожному покупцеві знайти для себе відповідний варіант. Найчастіше говорять про європейську та американську черепицю і у кожного з варіантів є свої переваги. Американська покрівля відрізняється невеликим терміном експлуатації, тому через десятиліття її доведеться замінити. У той же час американська черепиця приємно здивує своєю міцністю. Вона найдовше зберігає свій початковий вигляд. Матеріал стійко переносить механічну дію.

Якщо говорити про європейську черепицю, то термін її служби становитиме від 25 років. У той же час матеріал доведеться замінити після відведеного періоду, оскільки покрівля значною мірою втратить свої експлуатаційні якості. Ціни дозволяють скористатися її перевагами всім охочим. На нашому сайті замовити монтаж бітумної покрівлі буде дуже просто.