Монтаж керамічної черепиці

Монтаж керамічної черепиці

Керамічна черепиця продовжує залишатися одним із найбільш затребуваних матеріалів на ринку. Її застосування дозволяє отримати надійну та функціональну покрівлю, що відрізняється багатим та привабливим зовнішнім виглядом. Монтаж керамічної черепиці зазвичай доручають професіоналам, оскільки ціни на матеріал залишаються високими. Фахівці оцінять обсяг робіт та запропонують вигідні умови для співпраці. Вони зроблять грамотну підготовку, щоб ви залишилися задоволеними якістю зведеної покрівлі.

Технологія укладання керамічної черепиці, якої дотримуються наші співробітники, дозволяє розділити роботу на кілька стадій:

  • підготовка;
  • розрахунок;
  • монтаж кроквяної системи;
  • монтаж обрешітки та гідро-, тепло- та пароізоляції;
  • укладання керамічної черепиці.

Яка послідовність робіт з укладання черепиці?

Будівельна компанія DNIPROBUD регулярно стикається із застосуванням керамічної черепиці. Тому наші фахівці чудово знають всі нюанси її укладання. Насамперед потрібно перевірити відповідність реальних розмірів покрівлі тим, що вказані за проектом. Далі покрівельні матеріали слід підняти на дах. Зазвичай для цієї мети піддони потрібно розділити на кілька частин, або скористатися автоматичним підйомником, щоб полегшити завдання.

Наступним кроком буде монтаж черепиці на заздалегідь підготовлену решетування. Необхідно укласти верхній і нижній ряд черепиці, зробивши вирівнювання по звисах. Монтаж черепиці у разі вальмових дахів здійснюють з центру в напрямку до хребтів. Уклавши нижній ряд покрівлі, необхідно зафіксувати його, скориставшись покрівельними шурупами. Далі можна укладати матеріал у всій площині, рухаючись знизу нагору. Те, в якому напрямку відбуватиметься монтаж, багато в чому визначається формою матеріалу. Якщо ширина даху досить велика, то краще укладати з середини до країв.

Якість кріплення відіграє важливу роль. Ідеальним вибором стануть шурупи, які мають захист від корозійного впливу. Багато виробників пропонують черепицю, яка вже має спеціальні технологічні отвори для фіксації саморізів. Щоб просвердлити додатковий отвір під кріплення, знадобиться свердло по бетону відповідного діаметра. Під час монтажу черепиці слід використовувати спеціальний клямер, який забезпечить чудовий захист при вітрових навантаженнях.

У процесі монтажу також слід скористатися спеціальними гаками, що використовуються для встановлення снігозахисних бар'єрів. Також у продажу є спеціальна вентиляційна черепиця, яку потрібно укладати кожні 150 см. Роботи з укладання черепиці є складною та важкою. Необхідно пам'ятати, що матеріал має високу вартість, тому будь-які неточності у вимірах можуть призвести до серйозного перевитрати матеріалу. Саме з цієї причини більшість клієнтів звертаються за допомогою до нашої фірми. Фахівці компанії зможуть укласти під ключ дах будь-якої складності. Ми маємо бездоганну репутацію в Дніпрі, тому дбаємо про її збереження і завжди досягаємо поставленої мети.

Важливі особливості монтажу керамічної черепиці

Щоб новий дах прослужив своїм власникам максимально тривалий термін, необхідно забезпечити монтаж гідроізоляції перед укладанням керамічної черепиці. Такий шар необхідний обов'язково, якщо ухил даху менший за 22 см. Для створення гідроізоляційного шару користуються мембранним матеріалом, який продають у рулонах. Розгортати шар необхідно вздовж звисів знизу вгору. На кутах слід залишити напуск до 20 см, а на фронтонах він складе 15 см. Особливу увагу слід приділити фіксації матеріалу. Оскільки мембрану укладають внахлест, місця з'єднання проходять скотчем, після чого прибивають степлером. Виступаючі фрагменти гідроізоляції можна видалити і після завершення монтажу черепиці.

Важливим моментом у процесі монтажу покрівлі є укладання крокв та решетування. Замовникам важливо пам'ятати, що керамічна черепиця відрізняється значною масою. У зимовий період навантаження збільшуються, тому що на дах тисне шар льоду та снігу. Тому крокви повинні бути особливо міцними, а для їх виробництва зазвичай використовується сухий брус. Для укладання решетування підходить брус 50х50мм, а крок монтажу цих елементів складає 60 см.

Як укладати керамічну черепицю? Експерти, які регулярно займаються подібними роботами, діляться кількома корисними рекомендаціями, що дозволяють зробити монтаж ефективнішим. Для початку слід переконатися, що всі підготовчі роботи виконані правильно, тому що їх виправлення може відстрочити завершення монтажу черепиці. Далі потрібно розкласти черепицю по даху стосами по 6 штук у кожній. Це дозволить зробити роботу з покрівельним матеріалом зручнішою та безпечнішою. Перевантажуючи в одному місці кроквяну систему, фахівець може призвести до її деформації під надмірною вагою.

Викладати черепицю слід по ковзану і вздовж звису. Перед закріпленням обов'язково перевіряйте відсутність дефектів. Якщо ухил даху перевищує 50 градусів, то для додаткового кріплення користуються клямерами. Якість виконаних робіт багато в чому визначає те, як довго буде дах, не потребуючи реконструкції або заміни матеріалу. Керамічна черепиця здатна захистити приватний будинок від дощу, снігу та іншої негоди. Її термін придатності може досягати 100 років, і навіть після цього терміну вона збереже свою привабливість, міцність і надійність. Ви можете замовити монтаж керамічної черепиці на нашому сайті, дізнавшись про всю необхідну інформацію про співпрацю від консультантів. Індивідуальний підхід у роботі з клієнтами дозволяє отримати широкий перелік послуг за вигідними цінами.