Геодезичні дослідження

Геодезичні дослідження

Геодезія ділянки – елемент передбудівної підготовки, необхідний під час землевпорядкування, проведення інженерних комунікацій, зведення та реконструкції. Компанія Dniprobud проводить дослідження такого роду в Дніпрі та Києві. У нас можна замовити комплексне дослідження земельного наділу із документальним супроводом.

Геодезичні роботи у будівництві

Геодезичний супровід будівництва забезпечує точність розмітки території. Від неї залежить надійність майбутньої конструкції та можливість точної реалізації планів, вартість будівництва. Основні роботи проводяться під час підготовки до майбутнього будівництва:

 • створюється геодезична основа;
 • здійснюється топографічна зйомка;
 • оформляється топографічна документація;
 • проводиться розбивка осей об'єкта (будівлі);
 • проект переноситься на будівельний майданчик;
 • розраховується вартість земельних робіт.

У процесі будівництва геодезисти проводять виконавчу зйомку – вимірюють точність зведення несучих стін та напрямних. На основі геодезичних досліджень прокладають каналізаційні, водні та газові комунікації, підключають об'єкт до центральних магістралей.

Коли необхідно проводити інженерно-геодезичні дослідження

Зробити геодезію ділянки необхідно за:

 • благоустрою території;
 • купівлі-продажу наділу;
 • планування забудови.

Під час аналізу встановлюються розміри та межі, на основі яких проводяться кадастрові роботи. Присвоєння кадастрового номера – обов'язкова процедура оформлення права власності на землю.

Геодезичні послуги: види

Ціна геодезії ділянки залежить від обсягу та складності робіт. Компанія Dniprobud проводить:

 1. Розбивку – моделювання геодезичної основи, винесення осей будови на всіх етапах.
 2. Виконавчу зйомку – перевірку точності вертикалей та горизонталів опорної конструкції, що впливає на міцність та безпеку будівлі.
 3. Інженерно-геодезичні дослідження – вивчення рельєфу, типу ґрунтів та підземних вод перед початком будівництва, у тому числі для проектування автономного водопостачання.
 4. Формування геодезичних мереж – створення та реконструкція планових та висотних мереж.
 5. Кадастрову оцінку – межування території, складання кадастрового плану та оформлення документів.
 6. Топографічні роботи – проведення зйомки заданого масштабу та креслення топографічних карток.
 7. Фасадну зйомку – тривимірне моделювання будівлі лазерними системами.
 8. Оцінку деформації – профілактичне та діагностичне обстеження будівлі з метою визначення потенційних та фактичних ушкоджень.
 9. Гідрометеорологічні дослідження – вивчення клімату, рівня опадів, формування підземних джерел.
 10. Екологічні дослідження – перевірка ступеня впливу майбутнього будівництва на зміну в локальній екосистемі, включає радіометричну зйомку, санітарно-хімічний та біологічний аналіз.

Ціни на геодезичні роботи можна дізнатися телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті компанії. Тривалість геодезичної оцінки залежить від етапу будівництва. Під час підготовки та планування необхідно зібрати дозвільну документацію для проведення геодезичних обстежень.

Для польових робіт формується програма заходів, виходячи з технічного завдання. Вимірювання проводяться за допомогою високоточної техніки досвідченими геодезистами. Звіт з результатами досліджень можна отримати протягом двох тижнів від дати завершення оцінки.