Як правильно розрахувати фундамент і чому краще довірити це фахівцям?
Як правильно розрахувати фундамент і чому краще довірити це фахівцям?
06.11.2019

Як правильно розрахувати фундамент і чому краще довірити це фахівцям?

Розрахунки краще доручити професійним будівельникам, щоб згодом не довелося стикатися з негативними факторами. Забудовники часто набувають готовий бетон, який надають цементні заводи. Таке рішення дозволяє почати роботи без зволікань. Компанія DNIPROBUD зробить всі необхідні розрахунки, завдяки чому закладка фундаменту буде виконане, а якість дотримується на кожному етапі робіт.

Дуже багато факторів для розрахунку фундаменту

Закладка фундаменту є одним з перших етапів будівництва, від правильності виконання якого залежатиме результат. Тому треба точно знати, скільки буде потрібно бетону для фундаменту по кожній конкретній технології. Заливка повинна відбуватися безперервно, щоб попередні шари не встигли схопитися. В іншому випадку основа не буде монолітною, що призведе до її руйнування.

Послуга користується успіхом серед замовників, які бажають контролювати процес будівництва. В ході розрахунків належить врахувати:

  • масу споруди;
  • тимчасові навантаження;
  • особливості типу грунту;
  • розташування грунтових вод на ділянці.

Зібрана інформація підлягає детальному вивченню і аналізу, після чого можна визначитися з підходящим типом фундаменту. Найчастіше сьогодні закладають стрічкову, пальову або плитную основу. Також можна вибрати стовпчастий фундамент, який ідеально підходить для самих легких конструкцій. Монтаж комбінованого фундаменту краще замовити у професіоналів, так як він відбувається по складній схемі, а розрахунки повинні бути виконані з урахуванням кількох факторів.

Ми завжди розповідаємо, які бувають фундаменти, щоб замовник зміг знайти підходящий варіант. У більшості випадків вибір падає на стрічкове основу. Такий фундамент дозволяє зводити будинки на різних типах грунту, включаючи плавучі. Щоб розрахувати фундамент, потрібно мати інформацію про висоті і ширині стін, а також визначити площу конструкції і довжину всіх внутрішніх перегородок.

Пальові фундаменти продовжують залишатися затребуваними завдяки буронабивної технології. Монтаж такої конструкції дозволяє прискорити процес зведення будинку, але в ході забивання паль потрібно створити обв'язувальний ростверк, для якого потрібно прорахувати обсяг бетону. Плитний фундамент дозволяє будувати на плавучих грунтах. В процесі монтажу встановлюється своєрідна подушка, яка буде компенсувати сезонні переміщення грунту, гарантуючи повну стабільність споруди.

Розрахунок фундаменту

Краще довірити розрахунок фундаменту фахівцям

Ми підготуємо загальні відомості за результатами розрахунків, щоб замовник точно розумів, яку кількість складових компонентів потрібно для закладки фундаменту. Сучасна технологія передбачає використання:

  • портландцементу;
  • щебеню;
  • піску;
  • пластифікаторів;
  • води.

В залежності від марки бетону буде змінюватися співвідношення складових компонентів. Тому краще купити розрахунок, ціна якого невисока, щоб не стикатися з поширеними проблемами. Наслідки неправильного розрахунку фундаменту після будівництва будинку можуть призвести до дефіциту або надлишку матеріалу. У першому випадку буде потрібно додаткова стаття транспортних витрат, а будівництво будинків буде затягуватися. У другому випадку замовник отримає кілька тонн бетону, який складно правильно застосувати, а після його застигання матеріал перетвориться на камінь, доставивши власнику чимало головного болю.