Плитний фундамент

Плитний фундамент представлений монолітним підставою, устанавливающимся по периметрі споруджуваного споруди. Основних достоїнств даного виду підстави є висока міцність, надійність і довгий термін експлуатації. Хочете почати будівництво власного будинку або іншої споруди в Україні? Рекомендуємо звернутися до послуг спеціалізованої компанії DNIPROBUD. Висококваліфіковані фахівці виконають роботи будь-якої складності в заздалегідь обумовлені терміни і на максимально вигідних умовах.

Плитний фундамент і його особливості

Будівництво плитного фундаменту має на увазі використання залізобетонної плитки. Основною особливістю даного матеріалу є її переміщення одночасно з грунтом у разі коливання температури повітря. Завдяки жорсткої арматури конструкція відрізняється високими показниками міцності і надійності. Використовувати даний варіант фундаменту можна незалежно від типу грунту. А якщо ви плануєте зведення споруд на пучинистой, просадочной або рухомий грунті, даний тип підстави стане ідеальним рішенням. В яких випадках найчастіше застосовується плитний фундамент? Найчастіше конструкції застосовуються при будівництві невеликих заміських котеджів і інших малоповерхових будівель.

При будівництві плитного фундаменту особливо важливо придбати якісні матеріали, щоб надалі конструкція служила довгі роки. Плитний фундамент під ключ від компанії DNIPROBUD – це гарантія бездоганної якості виконання всіх видів робіт. Наші фахівці працюють виключно з перевіреними високоякісними будматеріалами та застосовують новітні технології, що забезпечують тривалий термін експлуатації споруд. Крім того, послуга плитного фундаменту під ключ пропонується нашою компанією на максимально вигідних умовах.

Основні переваги плитного фундаменту

Плюси плитного фундаменту представлені декількома пунктами:

 • використання даного варіанту фундаменту можливо на ґрунті будь-якого типу (плаваючий, рухливий).
 • При виготовленні використовується бетон, який можна вивантажувати без застосування спеціального бензинового насоса. Таким чином, можна заощадити кошти і час.
 • Висока несуча здатність забезпечується великою площею плити.
 • Завдяки жорсткому внутрішнього каркасу ймовірність деформації плити практично виключається.
 • Дана конструкція без нанесення будь-яких облицювальних матеріалів може стати основним статевим покриттям.
 • Конструкція запобігає проникненню вологи і виключає зниження тепла в приміщенні.

Послуга будівництва плитного фундаменту є одним з провідних напрямків діяльності компанії DNIPROBUD. При замовленні послуги будівництва плитного фундаменту фахівці роблять точні розрахунки, враховуючи матеріали, спеціалізовану техніку, допоміжні елементи і роботу. Послуга будівництва плитного фундаменту від нашої компанії – це гарантія надійності і безпеки.

Якісний плитний фундамент від DNIPROBUD в Україні за розумною ціною

Основні етапи будівництва даного виду фундаменту представлені низкою заходів:

 • проводяться роботи з очищення ділянки від всіляких забруднень, після чого під плитний фундамент готується котлован.
 • Виготовляється дренажна подушка. Виготовлення конструкції здійснюється з добре утрамбованих гравію і піску.
 • Забезпечення гідроізоляції із застосуванням якісних матеріалів і сучасних технологій.
 • Фундамент утеплюється з застосуванням теплоізоляційних матеріалів, попередньо обраних в індивідуальному порядку з замовником.
 • Заливається бетон.
 • Для підвищення міцності конструкція армується.

Завершальний етап представлений заливкою бетонним розчином, який надалі застигає природним шляхом.

Ціна на будівництво плитного фундаменту в Києві в компанії DNIPROBUD адекватна, якість виконання відповідних робіт бездоганна.