Сервісний догляд за рослинами

Сервісний догляд за рослинами

Професійний сервісний догляд за рослинами в Києві

Після того, як на вашій ділянці попрацювали фахівці по створенню ландшафтного дизайну, він виглядає доглянутим і привабливим. Щоб картинка залишалася такою постійно, рослини розпускалися і цвіли, а чагарники були рівними і зберігали форму, сад вимагає періодичної чистки і правильного, своєчасного догляду. Хтось може впоратися з цим самостійно, але далеко не кожен може виділити час на посадку рослин та обрізку дерев. Тим більше, що догляд за садом – це комплексна робота, яка вимагає спеціальних знань і досвіду.

Думка про те, що підтримку краси і здоров'я садових рослин – це прості заходи, які можна швидко і легко виконати без допомоги фахівця, помилково. Кожна квітка, кущ або дерево вимагають особливого догляду і як правильно допомогти рослині знає тільки професійний садівник.

Сервісний догляд за рослинами – це задача, яку краще довірити кваліфікованим фахівцям. Спроби самостійно привести в порядок рослини можуть призвести до того, що вони почнуть гинути, перестануть цвісти і плодоносити. Будь-яке неправильне рішення може зіпсувати естетичний вигляд ділянки, особливо, якщо молодий сад, який ще не зміцнів. Кожна рослина вимагає особливого догляду, його потрібно правильно підгодовувати, чистити, необхідно знати, як обробити грунт. Саме тому послуга по догляду за рослинами сьогодні дуже популярна в Києві.

Що включає послуга сервісне обслуговування рослин?

Якщо вам потрібна послуга догляду за рослинами в Києві, звертайтеся в компанію DNIPROBUD. Досвідчені фахівці візьмуть на себе всі турботи і проведуть всі необхідні роботи, щоб ваш сад був у зразковому порядку. Професійні садівники і техніки будуть дбайливо доглядати за рослинами, забезпечать правильний і ефективний догляд. Всі види робіт виконуються з урахуванням пори року, типу ландшафтного дизайну, сортів і видів рослин.

Сервісний комплексний догляд за рослинами в Києві від фахівців включає:

  • Підживлення ґрунту добривами, що забезпечує більш швидке зростання кольорів, чагарників і дерев.
  • Обприскування зелених насаджень від захворювань.
  • Профілактичну обробку рослин від шкідників, лишайника і грибка.
  • Обрізування дерев, що надає їм естетичний вигляд і підвищує врожайність.
  • Підготовку рослин до зимівлі, їх захист і утеплення.
  • Догляд за корінням і корою.
  • Чистку садка від снігу.

Всі завдання по догляду за рослинами в Києві здійснюються із застосуванням перевірених, безпечних засобів, сучасних матеріалів, спеціальних інструментів. Послуга по догляду за рослинами в Києві – гарантія того, що всі процедури будуть виконані правильно і своєчасно.

Чому краще замовити сервісний догляд за рослинами у DNIPROBUD?

Спеціалізована компанія DNIPROBUD пропонує великий спектр послуг з догляду за рослинами на ділянці. Наші фахівці володіють всіма знаннями та досвідом, які необхідні для того, щоб забезпечити цвітіння, красу і врожайність вашого саду. Досвідчені професіонали швидко виконають всі роботи, а вартість догляду за рослинами від нашої компанії найнижча в Україні. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому точну ціну комплексного догляду за садом зможемо визначити тільки після виїзду на ділянку.

Завдяки нашим фахівцям ви зможете насолоджуватися красою свого саду в будь-який час року, не докладаючи жодних зусиль. Ваш комфорт і бездоганний сад – це основна мета нашої роботи!