Ескіз намірів забудови

Що таке ескіз намірів забудови?

Згідно з чинним українським законодавством, для того, щоб почати будівництво, кожен власник ділянки повинен мати будівельний паспорт на забудову земельної території. Поширюється закон, якщо планується зведення нового будинку, реконструкція, капітальний ремонт чи реставрація приватного будинку, дачі до п'ятисот квадратних метрів і не вище двох поверхів. Також паспорт необхідний при будівництві господарських будівель і споруд, гаражів, об'єктів благоустрою та інженерного захисту.

Графічний матеріал, що відображає всі особливості забудови території, називається ескізними намірів забудови земельної ділянки. Проект включає в себе наступні відомості:

 • розташування будівель на земельній території;
 • зображення фасадів в розрізі і стандартному вигляді;
 • вказівка найвищих точок;
 • поверховий план;
 • план забудови;
 • вказівка посадки на території;
 • загальні площі будівель.

На ескізі має бути зазначено відстані до суміжних ділянок, інженерні комунікації.

Більшість власників земельних наділів про необхідність розробки графічного ескізу дізнаються при подачі документації на отримання вихідного документа на будівництво. Ескізні наміри забудови земельної ділянки – це обов'язковий пункт, без нього не видадуть вихідний документ на забудову.

Всі необхідні документи при виготовленні ескізних намірів на забудову в Києві

Оскільки форма виконання ескізних намірів може бути довільною, розробити такий план можна самостійно. Але це досить складний і трудомісткий процес, що вимагає спеціальних знань. Правильним рішенням буде довірити цю справу професіоналам, які впораються із завданням швидко і гарантовано виконають роботу правильно. Якщо вам потрібна розробка ескізу намірів забудови в Києві, замовте послугу в будівельній компанії DNIPROBUD.

Для розробки ескізу намірів забудови вам необхідно надати нашим фахівцям наступну документацію:

 • документ про право власності на земельний наділ;
 • документ про право власності та технічний паспорт на будинок, якщо планується реконструкція наявної будівлі;
 • розміри нових споруд, будівництво яких планується на території;
 • топографо-геодезичну зйомку забудовуваної території.

У нас на створення ескізу ціна набагато нижча, ніж у конкурентів. Звернувшись до професіоналів, ви заощадите не тільки час і сили, але і свої гроші.

Чому краще замовити ескіз намірів забудови земельної ділянки від DNIPROBUD

Фахівці DNIPROBUD мають великий досвід роботи в будівництві і завжди раді допомогти вам розробити ескіз на майбутній будинок. У нас працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці, які виконають роботу в максимально стислі терміни. Ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію по всім питанням, які вас цікавлять.

Ми цінуємо наших клієнтів, тому гарантуємо відмінний сервіс та персональний підхід. У нас вигідна вартість розробки ескізу намірів забудови в Україні, точну ціну фахівці назвуть після ознайомлення з документацією, визначення обсягу і складності роботи.

Щоб замовити розробку ескізу на будівництво будинку, зателефонуйте по одному з вказаних на сайті телефонів або зв'яжіться з менеджерами через форму зворотного зв'язку. Наші консультанти зв'яжуться з вами і уточнять всі умови подальшого співробітництва.