Від мікроклімату в приміщенні залежить здоров'я, тому до дотримання температурного режиму потрібно підходити серйозно. Система теплих стін замінює звичні радіатори, створюючи комфортну обстановку в будинку.
До плюсів новинки відносять:
- зменшується час для підігріву простору;
- для досягнення комфортної температури достатньо розігріву до 20 градусів, що знижує місячну витрату енергоресурсів на 11%;
- заховані у перегородках конструкції дозволяють здійснювати будь-які дизайнерські ідеї;
- при обігріві не спалюється повітря, утримується сприятливий для здоров'я рівень вологості;
- тепло зберігається після вимкнення.
Використання вертикального опалення підходить для ремонту у ванній, басейні, пральні, гаражі або майстерні. Підвищена вологість та захаращення підлоги виключає встановлення альтернативних джерел обігріву. Система допомагає створити комфорт не лише взимку, а й улітку. Під час встановлення водної конструкції гарячу воду змінюють холодною, знижуючи температуру в приміщенні.
Як здійснюється монтаж теплих стін
Залежно від нагрівального елемента розрізняють конструкції:
- водні;
- електричні на основі кабелю;
- плівкові електричні;
- плівкові інфрачервоні.
Влаштування теплих стін передбачає кріплення нагрівальних елементів за допомогою монтажної стрічки або сітки, аналогічно монтажу підігріву підлог. Однією з переваг системи є менша витрата матеріалів. Для опалення підлог враховують навантаження на поверхню, тоді як на стіни нічого не тисне. Проте встановлення системи супроводжується особливостями.
Часто опалення монтують на зовнішніх перегородках, а отже, в холодну погоду з боку вулиці відбуватиметься витік. Професіонали рекомендують розпочати із зовнішнього утеплення будинку, щоб система працювала ефективно. Коробки для проведення краще монтувати відразу, до встановлення опалення. При цьому враховують майбутнє планування, зручний доступ та захист від дітей та тварин.
Етапи монтажу:
- Очищення поверхні від покриття, бруду та пилу;
- Нанесення на внутрішню стіну ґрунтовки;
- Вирівнювання поверхні;
- Установка теплоізоляції (крок пропускають для простінків, що прогрівають суміжні кімнати);
- Встановлення фіксуючої сітки або монтажних шин;
- Монтаж водяних теплих стін без зайвих вигинів труб або закріплення інших нагрівальних елементів;
- Перевірка працездатності системи;
- Штукатурні роботи поверх армуючої сітки;
- Фінішне покриття.
Для ефективного обігріву приміщення шар штукатурки не повинен перевищувати 30мм. Послуга монтажу стінового опалення потрібна для ванної кімнати. При цьому розподільну коробку виносять за межі приміщення, при установці використовують кабелі з підвищеною ізоляцією та заземленням.
Хто встановлює теплі стіни
Будівельна компанія Дніпробуд проводить комплекс робіт від закладання фундаменту до внутрішнього оздоблення. Майстри на замовлення ремонтують уведені в експлуатацію приміщення. Ціна утеплення залежить від площі та конструкційних особливостей об'єкта, типу нагрівальних елементів. У деяких випадках неможливо закріпити систему на вертикальній поверхні через якість стіни. Розрахунок теплих стін майстер проводить після огляду приміщення.
При установці використовуються якісні матеріали та електроніка. Готову конструкцію тестують перед здаванням клієнту. Замовити консультацію чи монтаж можна за допомогою форми зворотного зв'язку або за телефоном. Дніпробуд гарантує високу якість виконаних робіт та суворе дотримання термінів здачі готового об'єкту.