Монтаж теплої підлоги

Холодні покриття під ногами нерідко стають причиною переохолодження із супутніми хворобами. Для покращення побуту та створення комфортного клімату в приміщенні роблять монтаж інфрачервоної теплої підлоги. Система здатна прогрівати простір без підключення додаткових джерел опалення при температурі вулиці до -5 градусів.

тепла підлога монтаж

Інші плюси конструкції:

 1. Економічність. Порівняно зі звичайним опаленням у кімнаті, знижує витрати на 5%, а при комбінації з утепленими стінами –; на 20%;
 2. Безпека. Прихований тип установки захищає від травм та опіків під час експлуатації;
 3. Комфорт. Рівномірне нагрівання всієї площі приміщення створює оптимальні умови для людини;
 4. Естетичність. Підходить під будь-який інтер'єр, не заважає втіленню сміливих дизайнерських ідей;
 5. Гігієнічність. Відсутність циркуляції повітряних потоків не розносить пил по всьому будинку, стаючи порятунком для людей із захворюваннями дихальних шляхів.

Під час встановлення теплої підлоги під плитку ціна за роботу залежить від виду системи та площі кімнати. Для зміни температури використовують терморегулятор. Деякі моделі самостійно регулюють нагрівання, доповнені захистом від дітей та іншими корисними функціями.

Особливості укладання теплої підлоги та її різновиду

Система буває:

 • електричною;
 • водяною;
 • плівковою (інфрачервоною).

Монтаж електричної теплої підлоги полягає у закріпленні з рівним інтервалом кабелю на скловолоконній сітці. Після подачі напруги на дроти вони нагріваються, передаючи тепло приміщенню, що потребує істотних витрат електроенергії. Ремонт включає покупку вогнетривких матеріалів на випадок короткого замикання.

Водяний підігрів складається з тонких труб, в які подається гаряча вода. Конструкція економічна у використанні, але заборонена до встановлення вище за перший поверх. Водяну систему часто встановлюють на кухню або ванну, так як вона добре прогріває стяжний та плитковий шар. Циркуляцію води забезпечує насос, а зміна температури – бойлер або нагрівальний елемент.

Для монтажу плівкової теплої підлоги використовують два шари полімеру підвищеної міцності. Між ними мають нагрівальний елемент з вуглецю. Вартість установки вище водяних та електричних аналогів на 40%. При цьому інфрачервоний прошарок економний у споживанні електрики. Конструкція не піднімає рівень підлоги. Встановлюється в квартиру вище за перший поверх.

Перед монтажними роботами майстри знімають покриття для підлоги, а в деяких випадках стяжку. Першим шаром проводять гідро-і термоізоляцію за допомогою екструдованого пінополістиролу або спеціальних матів з плівкою, що відбиває. Товщина утеплювача в будинку становить 50-80 мм і залежить від близькості до землі.

При необхідності внизу стіни на ширину стяжки монтують демпферну стрічку. Зверху укладають труби чи інші нагрівальні елементи. Професіонали виділяють місце під розподільний колектор та терморегулятор. Поверх конструкції заливають стяжку. Після завершення робіт проводиться тестування системи.

Для облаштування плівкового підігріву стяжка не потрібна. У цьому випадку на термовідбивний шар укладають інфрачервону плівку, закривають захисним покриттям. Зверху укладають ламінат, плитку чи лінолеум.

Монтаж теплої підлоги майстрами компанії Дніпробуд

Для тривалої безперебійної експлуатації системи підігріву потрібні якісні матеріали та майстри з великим досвідом в утепленні будинку. Будівельна компанія Дніпробуд пропонує послуги:

 • зведення будівлі;
 • зовнішньої та внутрішньої обробки;
 • утеплення приміщень;
 • проведення комунікацій тощо

Фахівці проводять встановлення теплої підлоги з урахуванням конструкційних особливостей приміщення. Майстри надійно приховують нагрівальні елементи під фінішним покриттям. Перед здачею об'єкта проводиться всебічна перевірка працездатності системи.

Для розрахунку ціни та обговорення майбутніх робіт зв'яжіться з менеджером компанії. Замовити консультацію можна за допомогою форми зворотного зв'язку або за телефоном. Співпраця з компанією Дніпробуд гарантує високу якість робіт та суворе дотримання термінів.