Технагляд

Будівельні роботи – це багатоетапний процес. Кожен крок його має бути виконаний відповідно до затверджених критеріїв. Не важливо, будуєте будинок, дачу або комерційний об'єкт. Зокрема, чи використовуються вказані у проектній документації матеріали чи підібрані схожі? У тій же кількості відбувається їхня витрата? Крім дотримання технічних вимог, важливо укладатись у заплановані терміни будівництва. Контроль кожного етапу будівництва допомагає здати об'єкт вчасно. Послуги технічного нагляду включають як перевірку виконання будівельних робіт проекту, так і оцінку їх якості. Головне – відповідність об'єкта нормам та правилам, встановленим державою. Це основа безпечної експлуатації будь-якої будівлі.

Замовити технагляд об'єкта можна у компанії Dniprobud. Запросити спеціалістів можна на будь-якому етапі будівництва. Але краще це зробити ще на етапі розробки проектно-кошторисної документації.

Що входить до послуг технічного нагляду

Технагляд в Україні включає комплекс аудиторських заходів у будівництві. Ця послуга включає:

 1. Перевірка правильності оформлених документів, допустимості прийнятих у проекті рішень. Можливе залучення фахівців на етапі складання проектно-кошторисної документації.
 2. Моніторинг виконання проекту. Збір та аналіз інформації. Регулярні візити на об'єкт дозволяють контролювати кожен етап робіт, фіксувати найменші невідповідності.
 3. Технічно-економічне обґрунтування вимог. Відповідність робіт нормативним вимогам та приписам.
 4. Супровід та контроль на будівельному майданчику. У разі загрози аварійної ситуації – повна зупинка робіт. До усунення порушень та відновлення безпеки.
 5. Служба технагляду слідкує за виконанням термінів будівництва. Чи дотримується встановлений графік. Своєчасне виявлення відхилень дозволяє вчасно відреагувати та не затягувати роботи ще більше.
 6. Звіт про перебіг будівництва. Реалізація кожного етапу проходить фотофіксацію. Звіт про вартість, витрачені матеріали. Такий формат співпраці забезпечує чесність та прозорість у взаєминах протягом усього періоду.
 7. Введення об'єкта в експлуатацію. Рішення про перевірку будівлі експертною комісією приймається лише за умови її відповідності проектним та системним вимогам.

Послуги технагляду виконуються згідно з укладеним договором. Документ визначає формат взаємовідносин між сторонами. Види робіт, права та обов'язки. У ньому також міститься графік відвідування об'єкта інженерами. Результати перевірок заносяться до спеціального журналу. Комплексна робота дає впевненість та всебічний контроль якості. При виявленні розбіжностей – використання інших матеріалів, інших відхилень від проекту – відбувається повідомлення замовника.

Послуги технагляду – що отримує замовник?

Чи варто замовляти послуги технагляду за будівництвом? Якщо немає спеціальних знань з цього питання, однозначно – так. Заплановано ремонт приміщення або ведеться повноцінне будівництво. Кожен етап робіт має бути виконаний без помилок. Завдання спеціалістів будівельної компанії – запобігти помилкам і порушенням. А якщо такі вже мають місце – виявити їх і вимагати усунути. Залучення технагляду у Києві чи іншому місті України дозволяє скоротити вартість будівництва загалом. Це впевненість у надійності та безпеці конструкції.

Ціна технічного нагляду за будівництвом залежить від виду та обсягу виконуваних функцій:

 • терміни та масштаб робіт;
 • кількість задіяних фахівців;
 • як часто проводитиметься аудит;
 • складність конструкції;
 • логістика (віддаленість, важкодоступність об'єкта).

Професіонали Dniprobud мають необхідні сертифікати та дозволи для роботи на об'єктах різної складності та відповідальності. За плечима більш ніж 15-річний досвід роботи у будівництві. Під їх контролем реалізовано десятки успішних кейсів. Це сумлінні виконавці, з якими можна бути впевненими у своєчасному виконанні всіх робіт. Мають досвід повноцінного аудиту готових об'єктів на відповідність конструкції до встановлених стандартів якості. У фокусі уваги – безпека.

Де можна замовити технагляд в Україні

Необхідний контроль за ремонтом квартири чи зведенням об'єкта (житлового, комерційного)? Рекомендуємо звернутися до Dniprobud. Інженери компанії мають багаторічний досвід у будівельних та проектувальних роботах. Оптимізація процесу та грамотний підхід дозволяють на 20-30% скоротити витрати по кошторису. Для отримання детальної консультації зв'яжіться зі спеціалістами компанії у Дніпрі або Києві – за телефоном чи через форму на сайті.