Будівництво будинків з газобетону

Будинки із газоблоку

Технології будівництва активно розвиваються. На ринку з'являються нові матеріали, які за характеристиками перевершують існуючі. Один з них – газобетон. Це блоки з пористого бетону, що містять велику кількість повітря. Завдяки цій особливості, матеріал має невелику вагу, добре піддається обробці та забезпечує високі теплоізоляційні властивості. Будинок із газоблоку демонструє відмінну енергоефективність навіть без утеплення. Сьогодні цей матеріал вважається одним із найкращих у будівництві.

Будинок із газоблоку під ключ

будинки із газоблокуБудівельні послуги у виконанні компанії Дніпробуд включають комплексний підхід. Ми беремо на себе роботи з підготовки та будівництва об'єкта. Можемо побудувати будинок із газоблоку будь-якої площі, працюємо зі складними проектами.

Клієнту не доведеться шукати інструменти, робітників, розхідники. Все необхідне для будинку із газобетону під ключ ми надамо, доставимо на об'єкт. Також компанія Дніпробуд може взяти на себе клопіт із закупівлі матеріалів. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками, тому можемо гарантувати вартість у межах ринкових цін, своєчасну доставку та якість газобетону для дому.

Також фахівці компанії надають послуги консультації. Допоможемо підібрати найкращі рішення, щоб укластися до бюджету на будинок із газоблоку під ключ та втілити побажання клієнта. Ми маємо готові проекти, також можлива розробка індивідуального креслення.

Переваги використання газоблоку в будівництві

Газобетон став доступним на ринку відносно нещодавно. Але за короткий період став затребуваним у будівництві. Зумовлено це тим, що будинки з газобетону характеризуються рядом вагомих переваг перед будинками з інших видів сировини:

 • високі ізоляційні властивості;
 • екологічність;
 • довговічність;
 • пожежна безпека;
 • паропроникність.

Ще однією важливою властивістю, що робить будівництво будинку з газобетону затребуваним у виконанні компанії Дніпробуд, є стійкість газоблоку до біологічних факторів. Він не гниє, не кришиться при контакті з водою і вітром, не уражається шкідниками, меншою мірою схильний до ураження грибками. Газоблок відповідає високим санітарно-гігієнічним стандартам, що оптимально підходить для зведення житлових об'єктів.

Великим плюсом є високі теплоізоляційні показники. За рахунок пористої структури газоблок містить високий відсоток повітря у осередках бетону. За рахунок цього, матеріал знижує проникнення холоду всередину приміщення та тепла назовні. Тому, будинки з газобетону можна утеплювати більш тонким шаром матеріалу. При виборі широких газоблоків можна обмежитись лише декоративним оздобленням. Це, у свою чергу, дозволяє знизити витрати на теплоізоляцію.

Ще одна важлива властивість – швидкість зведення. Газоблоки досить великі, що прискорює кладку, тому будівництво будинків із газобетону потребує менших витрат часу. До того ж блоки піддаються обробці, різанні, що спрощує припасування матеріалів за параметрами.

Етапи будівництва будинку з газоблоку

При замовленні послуг під ключ, перше з чого ми починаємо – виїзд на об'єкт. Фахівець компанії «Дніпробуд» оцінить ділянку, підбере місце для будівництва будинку з газобетону з урахуванням особливостей рельєфу. Далі розробляється креслення.будинок із газоблоку

Проект будинку ми робимо з урахуванням вимог клієнта, виділеного бюджету. Далі складається кошторис. У ній прописуємо розцінки та етапи робіт:

 • вибір локації;
 • проектування;
 • будівництво коробки з газоблоку;
 • оздоблення всередині та зовні;
 • прокладання комунікацій;
 • благоустрій ділянки.

При укладанні газоблоків перший ряд фіксується піщано-цементним розчином. Всі наступні – клеєм. Ми використовуємо спеціальний склад для газобетону. Він швидко застигає, забезпечує міцну фіксацію. Для підвищення міцності будинку в третьому ряду кладки газоблоку закладається армопояс із сталевих прутин. Зміцнюється також останній ряд. Далі будівництво будинку з газобетону переходить у етап облаштування покрівлі, оздоблення стін. Після завершення робіт ми прибираємо об'єкт, вивозимо будівельне сміття з території.

Як складається кошторис на будівництво будинку з газобетону 100 м2 в Україні

Будівництво будинків – це процес, де немає стабільних цін. Поняття бюджету дуже гнучке та залежить від актуальних тенденцій ринку. У компанії Дніпробуд у вартість будинку з газобетону під ключ закладають витрати на всі етапи робіт, які будуть виконані згідно з кошторисом.

Приймається до уваги складність проекту. Індивідуальні та дизайнерські проекти будинків із газобетону з нестандартними підходами вимагають більше досвіду, навичок, витрат часу. Втім, ми в Дніпробуді завжди намагаємося підібрати комфортні рішення, запропонувати розумні ціни на будинки з газобетону. Ознайомитись з розцінками на роботу можна у прайс-листі.

Вигідні ціни на будинки з газобетону під ключ в Україні та інші переваги Дніпробуд

Дніпробуд пропонує послуги будівництва під ключ із газоблоку в різних містах країни. Ми працюємо у Львові, Києві, Дніпрі, беремося за проекти будь-якої складності. Ще Дніпробуд відрізняють відповідальний підхід, гарантія на споруджені об'єкти 10 років.

У нас можна замовити індивідуальний проект будинку із газобетону або комплекс послуг під ключ. Також виконуємо роботи з благоустрою ділянки, допоможемо створити затишний куточок навіть на невеликій площі, запропонуємо різні ергономічні рішення щодо розміщення будівель.

Якщо залишилися питання – дзвоніть. Можемо попередньо розрахувати, скільки обійдеться збудувати будинок з газобетону, проконсультуємо, оформимо заявку на співпрацю і погодимо виїзд спеціаліста компанії Дніпробуд на об'єкт для зняття вимірів.