Внутрішнє оздоблення декоративною штукатуркою

Внутрішнє оздоблення стін декоративною штукатуркою

Внутрішні штукатурні роботи

На створення затишку в приміщенні впливає декоративне оздоблення стін. Серед можливих покриттів лідирує штукатурка. Вона за якістю, естетичними характеристиками, довговічністю вигідно виділяється на тлі інших варіантів оформлення.

нанесення декоративної штукатурки

До переваг декоративної штукатурки стін належать:

 • екологічність;
 • нанесення на основу з цегли, дерева, бетону, металу тощо;
 • безшовне покриття;
 • простий спосіб нанесення;
 • маскування нерівностей поверхні;
 • стійкість до несприятливих умов експлуатації;
 • тривалий термін служби.

Штукатурне оформлення прикрасить коридор, туалет, ванну кімнату, передпокій, кухню. Зверху на покриття можна наносити восковий захисний склад, який не боїться вологи. У спальнях та вітальні використовують штукатурку кількох відтінків або поєднання різних текстур.

Оздоблення стін декоративною штукатуркою: різновиди та нанесення

Розрізняють декілька видів матеріалу по сполучній речовині:

 • акрилова – розчин із акриловою смолою в основі. Згодом тріскається, погано переносить сонячне проміння, не пропускає пар. Продається у вигляді готової суміші різноманітних відтінків;
 • силіконова – з основою із синтетичних смол. Має високу вологостійкість і пластичність, підходить для ванних кімнат;
 • мінеральна – суха суміш на основі цементу. Робить інтер'єр стійким до механічних впливів;
 • силікатна – з додаванням рідкого скла, кварцового піску, вуглекислого калію та інших компонентів. Не проводить вологу, захищає перегородки від грибка.

Оздоблення декоративною штукатуркою буває різної фактури. Зовнішній вигляд покриття залежить від заповнення матеріалу:

 1. Структурна. Містить мармурову або кварцову крихту. Від розміру зерен залежить візуальний ефект – від піску до мозаїки. Використовується для зовнішнього, а також внутрішнього оздоблення, добре пропускає повітря;
 2. Фактурна. Завдяки додаванню слюди, волокон, мінеральної крихти та інших матеріалів імітує деревину, камінь, пісок, тканину або шкіру. Не проводить повітря з вологою;
 3. Веніцианська. Гашене вапно з мармуровою крихтою дає багатошарове покриття. Дає імітацію натурального мармуру для класичного чи помпезного дизайну. Складне копітке нанесення виконують тільки досвідчені штукатурники;
 4. Флокова. Складається із пластин акрилової фарби різних розмірів, форм. Виділяється багатою палітрою;
 5. Мінеральна. Містить натуральні добавки. Захищає стіни будівлі від займання, плісняви, температурних коливань. Проводить пару, стійка до вологи;
 6. Шовкова. Рідкі шпалери виготовляються із волокон целюлози. Екологічний матеріал широко використовується для оформлення спалень, віталень, дитячих кімнат.

Ціна за роботу декоративною штукатуркою залежить від виду матеріалу та площі оброблюваної поверхні. Деякі види можна завдавати самостійно, що економить фінанси. Однак без досвіду з базовими знаннями у будівництві результат може виглядати непрезентабельно.

Перед роботою майстер очищає поверхню від сміття. Потім замазує усі дефекти, тріщини, дірки у стіні. Обробка поверхні ґрунтовкою забезпечує щільне зчеплення суміші з поверхнею. Далі на перегородки квартири, будинку, кімнати штукатурник наносить основний шар, формуючи малюнок зі структурою. Фінішне покриття надає оформленню виразності.

Декоративна штукатурка: послуги компанії Дніпробуд

Щоб обробка служила довго, стійко переносила вологу та сонячні промені використовують якісні матеріали. Друга важлива частина надійного ремонту – досвідчені штукатури. Будівельна компанія Дніпробуд зводить будинки з нуля, займається внутрішнім, зовнішнім оформленням. До переліку послуг майстрів входить:

 • оцінка та складання кошторису;
 • добір кольору, фактури та типу облицювання;
 • закупівля матеріалів;
 • проведення комплексу штукатурних робіт.

Ви можете замовити будівництво будівлі, внутрішнє та зовнішнє оздоблення, виконане професіоналами. Співпраця з компанією «Дніпробуд» дає гарантію, що ремонт з декоративною штукатуркою буде закінчено вчасно. Для консультації з фахівцем заповніть форму зворотного зв'язку або скористайтесь номером телефону.