Консультаційні послуги по будівництву

Консультаційні послуги по будівництву

Інженер-консультант у будівництві

Інженер-консультант у будівництві знадобиться приватним та комерційним забудовникам. Професійна допомога необхідна новачкам, які ще не встигли освоїти тонкощі забудови. У великому проекті своєчасна консультація запобігатиме помилкам, виправлення яких вимагатиме додаткових грошей, зусиль, часу.

Компанія Dniprobud надає консультації з будівництва та ремонту у Києві, Дніпрі. Над проектом працює команда фахівців (геологів, геодезистів, інженерів, технологів, мулярів тощо), згідно з технічним завданням, для надання комплексного результату.

Коли можуть знадобитися консультації з будівництва

Питання щодо оптимізації зведення будівлі можуть виникнути на всіх етапах цього трудомісткого процесу як у досвідчених, так і забудовників-початківців. Запит до інженера-консультанта не варто відкладати, оскільки своєчасна експертна порада полегшить завдання, зменшить ризик помилки. Співпраця з фахівцем буде корисною у таких випадках:

 • перше самостійне будівництво;
 • необхідність пошуку прорахунків, помилок у проекті, кошторисі;
 • потрібна оцінка вартості робіт за вибраним проектом;
 • перевірка кошторису, заявленого підрядником;
 • потрібна допомога у виборі типу фундаменту, конструкторських особливостей стін, покрівлі, прокладання комунікацій.

Консультант з будівництва проаналізує інформацію про об'єкт, складе план дослідження, запропонує технічне вирішення поставленого завдання.

Що входить до консультацій з будівництва будинку

Інженер-консультант організує будівництво з нуля. При необхідності він займеться підбором ділянки, ґрунтуючись на важливих для замовника умовах. На потенційному для покупки наділі проконтролює геологічні, геодезичні дослідження. Їх результати дадуть об'єктивне уявлення про стан ґрунтів, їх стійкість до навантажень, наявність небезпечних природних явищ (плавунів, зсувів), допоможуть скоригувати планування території та проектування споруди.

На етапі будівництва фахівець компанії надасть всебічну підтримку з таких питань:

 1. Складе план робіт або перевірить наявні на предмет невідповідності, порушення.
 2. Знайде помилки в архітектурному рішенні, запропонує новий варіант.
 3. Вивчить якість матеріалів та дасть рекомендації щодо їх використання.
 4. Складе бюджет проекту, перевірить кошториси підрядників.
 5. Знайде матеріали, організує їх купівлю за оптовими цінами, перевірить відповідність доставлених товарів заявленим на замовлення за кількістю та кондицією.
 6. Проконтролює виконання робіт на будмайданчику.
 7. Простежить за дотриманням правил техніки безпеки на будівництві.
 8. Допоможе у вирішенні спірних питань з підрядниками, постачальниками.

Експертний супровід будівництва – найпопулярніший запит до спеціалізованих компаній. Безпечне, надійне зведення житлового чи промислового об'єкта потребує дотримання інженерних, геодезичних, екологічних, технічних норм. Щоб витримати проект у межах бюджету, слід своєчасно уточнити технічні деталі, визначити основні види робіт, особливості конструкції.

Не розгубитися в потоці інформації, не допустити помилок на ранніх етапах допоможе інженер-консультант. Його послуги неодноразово окупляться в процесі, позбавивши перевитрат ресурсів і фінансів, сумнівів, організаційних турбот. Замовити послугу консультації з будівництва та ремонту можна за телефоном через форму зворотного зв'язку на сайті компанії Dniprobud.