February 27 2015 0Comment

Фасад будинку

Напевно всі власники приватних будинків погодяться, що сьогодні, як ніколи колись, важливо, чим оздобити фасад будинку. Гнатися за приголомшливим зовнішнім виглядом будинку і ексклюзивністю, мабуть, не має ніякого сенсу.
У будь-якій справі важливо дотримуватися золотої середини і оздоблення фасаду теж не виняток. Без об’єктивної оцінки якості не варто вибирати бюджетний матеріал. Звичайно ж, проведення цих робіт не буде дешевим в будь-якому випадку, тим не менш, можна вибрати матеріал, який при однакових характеристиках міцності буде коштувати набагато менше.

Щоб прийняти правильне рішення, яке буде вигідно з фінансової сторони, важливо якомога точніше визначити критерії, що мають як переваги, так і недоліки того чи іншого матеріалу для обробки.
Звертайте увагу на вже готовий фасад. Зрозуміло, наскільки презентабельна облицювання, багато в чому залежить від ваших особистих переваг, а, значить, власна думка не може бути об’єктивним. Враховуйте наступні параметри використовуваних матеріалів:
Стійкість до виникнення візуальних дефектів і вигорання кольору.
Якщо ви думаєте придбати імітаційний продукт, то порівняйте, наскільки він схожий з натуральною сировиною.
Кількість пропонованих фактур і варіацій.

По всьому видно, що фасадний матеріал вибрати нелегко. Розглянувши плюси і мінуси різних облицювальних матеріалів, ви зможете зрозуміти, який матеріал буде надійніше і довговічніше.уществуют 2 основних види панелей для оздоблення фасаду будинку, а саме:
Панелі Полиплан.
Сендвіч-панелі.Полиплан складається з трьох шарів. Верхній шар виготовлений з покритого лаком алюмінію. Зовні він нагадує штукатурку або дерево. Полиплан захищає поверхню стін будинку від пари і тепла. Пінополіуретан – це внутрішнє наповнення панелі, яка забезпечує теплоізоляцію. Внутрішній шар складається з легованої фольги і грає ту ж роль, що і перший шар. Полиплан кріплять вертикально за допомогою спеціальних замкових профілів, званих «Дельфін». С тики практично непомітні, що захищає стіни від попадання опадів всередину.

denis

Write a Reply or Comment