Будівництво цегляних будинків

Будівництво цегляних будинків

Будівництво будинків з цегли від компанії Дніпробуд

Щоб отримати комфортне житло, сучасній людині варто скористатися традиційними матеріалами, серед яких одне з головних місць займає цегла. Цегляна кладка поєднує в собі естетичну привабливість, надійність і довговічність, що і потрібно більшості замовників. Будівництво будинку з цегли дозволяє продемонструвати власний достаток і наявність хорошого смаку. Конструкція стійко переносить негоду, високі вітрові навантаження. Будинок з цегли допоможе реалізувати нестандартні дизайнерські ідеї, які є у клієнта.

Вартість будівництва будинку з цегли в Україні

Вибираючи будівництво будинків з цегли під ключ, замовник отримує відразу кілька переваг. Йому більше немає необхідності щодня відвідувати будмайданчик, спостерігаючи за роботою фахівців. Замість нього процесом буде керувати відповідальний менеджер, прикріплений до конкретного проекту. Будівельна компанія DNIPROBUD володіє багаторічним досвідом, що дозволяє нашим клієнтам отримати впевненість у правильності власного вибору. Ціни на будівництво будинків з цегли в нашій компанії залишаються демократичними.

Замовити цегляний будинок слід з таких причин:

  • конструкція відрізняється високою міцністю;
  • цегляна кладка володіє високими звукоізоляційними якостями;
  • матеріал абсолютно екологічний;
  • будівля буде довговічною.

Цегла відкриває перед замовником широкі архітектурні можливості. За допомогою цього матеріалу можна створити будівлі будь-яких розмірів і форм. Цегла володіє здатністю сполучатися з іншими матеріалами. Вогнетривкі якості матеріалу дозволяють знайти йому застосування в самих різних сферах. Вартість цегли залишається демократичною, особливо враховуючи його експлуатаційні характеристики.

Основні етапи будівництва цегляних будинків під ключ

У Києві все більше людей бажають звести нове житло під ключ, в чому вам завжди рада допомогти наша компанія. Будівництво будинку з цегли, має свої характерні риси, відмінно знайомі професіоналам з багаторічним досвідом. Процес зведення нового будинку включає в себе такі етапи:

  • вибір фундаменту в відповідності з навантаженнями і типом ґрунту;
  • кладка цегляних стін;
  • утеплення конструкції;
  • монтаж перекриттів;
  • монтаж лагів і настил підлоги;
  • укладання покрівлі.

Монтажні роботи припускають наявність у фахівців професійних навичок та високої кваліфікації. В процесі потрібно застосовувати сучасні інструменти, щоб отримати бажаний результат. У 2022 році до виконання будівництва будинку краще залучати майстрів, чий рівень професіоналізму не викликає сумнівів. Наша компанія готова виконати роботи будь-якої складності, а також дотримається побажання клієнта і встановлені технологічні стандарти.